Videod

TV3 VIDEO JA GALERII | Kuidas olla ilus ja moekas? Uudistenaised jagavad moenippe: hele kleit, silm pähe ja koeraga jalutama! (12)

Õhtuleht.ee, 22. aprill 2016, 19:56
Foto: TV3
TV3 "Seitsmeste uudiste" naisankrud ja -reporterid Sirje Eesmaa, Ingrid Teesalu, Eve Heinla, Keili Sükijainen, Katrin Lust, Anna-Maria Makko, Kadri Pikhof ja Annely Adermann käisid kevadist moodi uudistamas Debenhamsi kaupluses.

Tänu Diori jumestajale said kõik kauni meigi ning stilist Pille Lukksepp valis välja rõivakomplektid, mis rõhutaks iga naise omapära. Inspiratsiooni saadi nii kontori- kui ka peorõivaste valikuks. Lisaks jagati nippe, millist garderoobi valida, kuidas silm särama lüüa või mida kingade ostmisel arvestada.

Sirje Eesmaa näiteks valib kogu garderoobi jalanõude järgi, Katrin Lust eelistab töörõivastes mugavust, Kadri Pikhof hindab naiseliku tegumoega kleite, Eve Heinla soovitab aga värske välimuse säilitamiseks koeraga jalutama minna.

12 KOMMENTAARI

m
23. aprill 2016, 17:04
mis teil kõigil viga et nii negatiivsed olete kes on paksuke kes kirjus milles asi kuskil mujal ei ole inimesed nii negatiivsed kui siin ja teiseks ke...
(loe edasi)
k
Komejantide paraad 23. aprill 2016, 15:41
Kas nüüd TV3 naised on lolliks läinud või enese promomine nii oluline,et igal pool peab nüüd eputamas käima,televisioonist jääb väheseks.
ToEve Heinla võiks ennast ennem kaalust maha võtta kui mannekeeniks trügib.
Loe kõiki (12)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee