Maailm

EKSUURIJA: Kate ja Gerry McCann varjavad väikese Maddie surma (28)

Aadu Hiietamm, 22. aprill 2016, 06:00
SÜÜDISTAB VANEMAID: Portugali eksuurija Goncalo Amaral näitab kaheksa aastat kirjutatud raamatut "Maddie. Tõde valest", milles ta süüdistab Madeleine McCanni vanemaid tütre surma varjamises. Madeleine kadus jäljetult Lõuna-Portugalis 3. mail 2007. Tuleval kuul saab tüdruk 13aastaseks.Foto: AFP / Scanpix

Lõuna-Portugalis Praia da Luzis kadus 3. mail 2007 jäljetult väike blond Inglise tüdruk Madeleine McCann. Briti politsei jätkab tema otsinguid ja vanemadki usuvad, et tütar on elus. Esimestel kuudel uurimist juhtinud portugallane Goncalo Amaral seevastu väidab, et väike Maddie suri õnnetusjuhtumi tagajärjel ja vanemad peitsid laiba ära, vahendab Stern Online.  

Portugali eksuurija Goncalo Amaral avaldas 2008. aasta suvel raamatu "Maddie. Tõde valest", milles seisab, et Madeleine McCann suri puhkemajas õnnetusjuhtumi tagajärjel ja vanemad toimetasid laiba kõrvale. Tütre kadumine mõeldi välja selleks, et kardeti tema õnnetut surma tunnistada. 

Tasub meenutada, et Portugali politsei kuulutas 7. septembril 2007 tüdruku kadumises kahtlusalusteks tema ema ja isa, kes seejärel kiirkorras Portugalist kodumaale sõitsid. Enne seda olid nad korduvalt kinnitanud, et jäävad Portugali, kuni tütar leitakse. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18. aprill 2017, 14:55
Madeleine McCanni endine lapsehoidja: ma ei suuda unustada, kuidas Gerry autode alt oma last otsis
1. veebruar 2017, 12:42
Madeleine McCanni vanematel ei õnnestunud neid laimanud uurijat kohtusse kaevata
7. detsember 2016, 04:00
Kas inimkaubitsejate jõuk müüs Madeleine McCanni pedofiilile?
18. oktoober 2016, 04:00
Madeleine McCanni olla nähtud ka Eestis

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee