Toimetas Helen Pentsa 5. mai 2016 15:40
Politsei palus 21. aprillil inimeste kaasabi selgitamaks Valgamaal kadunuks jäänud 69-aastase Viktori viimaseid teadaolevaid käike ning asukohta. Täna leiti kadunud mehe vägivallatundemärkideta surnukeha Valgamaalt Pikkjärvest.

"Täna käis politseiametnik taas arvatava sündmuskoha ehk järve ääres ning järveveest avastati nüüdseks pinnale kerkinud mehe vägivallatundemärkideta surnukeha. Isik on tuvastatud ning leidis kinnitust, et uppunu näol on tegu aprillis kadunuks jäänud Viktoriga," sõnas Politsei- ja piirivalveamet pressiesindaja Kerly Peitel. 

7. aprillil sai politsei teate, et mitmeid päevi seisab Karula vallas bussipeatuse juures sõiduauto Honda. Kui helistaja läks sõidukit lähemalt uurima, avastas ta autost väikese koera ning helistas kohe ka politseisse.

Politseinikud asusid siis järveümbrust kontrollima ning kutsusid appi ka päästjad, kelle toel paatidega üle vaadata järvepinnal peegeldunud kahtlased tumedamad laigud. Järveveest leiti termos, toidupoolist, müts ning kalapüügiriistad, kuid meest järvest kohe ei leitud.