Eesti uudised

Nestor ei välista, et ka tema nimi on presidendikandidaatide seas (50)

Õhtuleht.ee, 21. aprill 2016 15:46
Eiki NestorFoto: Mati Hiis
Sotsiaaldemokraatide võimalikuks presidendikandidaadiks peetav Eiki Nestor ei välistanud, et ka tema nimi on erakonnaüleste kandidaatide nimekirja lisatud, kuid tema kinnitusel pole sellest juttu olnud.

Riigikogu esimees Eiki Nestor (SDE) ütles tänases Vikerraadio "Reporteritunnis", et peab võimalikuks erakondade vahel ringlevat paberit, kus on peal sobilike kandidaatide nimed ning ei pidanud võimatuks, et temagi nimi seal figureerib, vahendab ERR.ee.

"Kui hakatakse neid kandidaate otsima erakondade vahel ja seal on kuskil üks paber, kus on kümmekond nime, siis võib-olla seal on ka minu nimi peal. Ma täna ei ole selles kindel, sest me ei ole seda arutanud, sest erakonnad alles ühekaupa hakkavad jõudma sinna teadmiseni, et seda ühist kandidaati otsida," arutles Nestor.

"Aga mul ei ole ka mitte midagi selle vastu, et ma saan kellegi teise poolt hääletada, kellega ma ka nõus olen," ei välistanud Nestor presidendiks kandideerimist, juhul kui see ettepanek talle tehtama peaks.

Samal teemal

28.03.2016
"PRESIDENDIKANDIDAAT" KAUR KENDER: Kätlemised on läbi. Uulitsatel ja ühistranspordis näete edaspidi oma presidenti kõige sagedamini!"
25.03.2016
Kaljuranna ema aitas punastel sakslaste vangilaagrist pageda
24.03.2016
Siiri Sisask: president võiks olla nagu taarakuningas
20.03.2016
TV3 VIDEO | Taavi Rõivas lubas presidendikandidaatide otsimisel arvestada ka rahva arvamusega