Maailm

Tsipras võttis Merkelile hädakõne

Aadu Hiietamm, 21. aprill 2016 06:00

20 KOMMENTAARI

m
mõtisklus/ 22. aprill 2016 11:58
. Kuid mis puutub siia Reformierakond ja Soome tööleminemine ?
Puutub ikka pisut küll. Kõik need abistamised korjatakse inimestelt maksude näol. Maksud aina tõusevad sest abirahasid kulub aina rohkem. Refid on maksutõusude pooldajad. Kui nüüd inimesed enamuse oma teenistusest maksavad maksudeks, siis ellujäämiseks tuleb otsida suuremat palka maksvad tööandjad. Sama on ettevõtetega-kui maksud poovad. Uks kinni ja kogu moos. Seega tuleb palgavaestel ja töötutel kolida tööle järgi ehk Eestist minema.
k
Kreekale peaks andma/ 21. aprill 2016 23:55
euro trükkimise õigused,piiranguteta.
v
Vanasõna/ 21. aprill 2016 19:59
Mis on kord juba hundi suus, see on ka hundi p...es!
Kas tõest keegi loodab Kreekast veel kunagi midagi tagasi kah saada? Vastupidi, mida rohke sinna raha kütta, seda rohkem veel juurde küsitakse. Kas poleks aeg Kreeka eurotsoonist välja lüüa? Samuti Eurolidustki. Traataed ette ja tegelegu ise oma majanduse, oma rahanduse ning oma pagulastega. Viimase lahendamine ei tohiks talle hea tahtmise korral küll üle jõu käia, sest Kreekal on teatavasti kõigist Euroopa maadest Vahemerel kõige arvukam sõjalaevastik.
Parem juba õudne lõpp kui lõputu õudus!
j
Juhan/ 21. aprill 2016 15:10
mis EL´st siin keskpikaski perspektiivis enam räägitakse ! laske 10M ukrainlast ja 20M türklast kummipaadipõgenikele lisaks Euroopasse laiali ja otsige siis tekkinud segasummasuvilale uus nimi. hea, kui britid suudavad ukse veel enne kinni tõmmata kui tuli kustutatakse.
s
siis saame jõukaks./ 21. aprill 2016 11:38
Mis ta hädaldas siis, et inimkaup on kohal aga eure pole, et mutter pane euro trükkimasinale tuure juurde.
l
Ly/ 21. aprill 2016 11:14
Mis kasu on Euroopa Liidust, kus ainuotsustajad on Merkel ja Juncker oma rumalate ettepanekutega, mis viivad täieliku kaoseni. Olen Euroopa Liidu lagunemise poolt, ma ei kujuta ette Türgi kuulumist liitu, see oleks katastroof. Aitab juba Kreeka toetamisest rahaliselt, kas tõesti ei saada aru, et antud raha ei osata kasutda. Õigem oleks Kreeka ja Itaalia Euroopa Liidust välja visata ning piirid sulgeda. Hoidku selle eest, et Türgile viisavabadus antakse, siis valgub moslemite armee üle Euroopa ja kui ei anta viisat, avab Türgi ikkagi oma piiri ning Euroopa täitub immigrantidega. Vot, millega said hakkama Saksamaa kaks kuulsust.
y
yll/ 21. aprill 2016 10:26
maksuvaba miinimum kreekas 9500eurot aga meil 1780eurot! pension poole suurem kui meil.
aga saksamaa tahab oma laenudelt intresse ja ta annab järgmise raha.kreeka on viimased
20aastat elanud tagastamatust "laenust".aga nad on kõvasti selle laenuraha eest saksa autusi ostnud.
o
oll/ 22. aprill 2016 11:31
Siis võiks Saksamaa selle raha eest oma autotehastest autosid Kreekale otse saata. Autotehased saaksid raha ja Kreeklased autod. Jääks osa raha vahelt varastamatta.
a
Alar1/ 21. aprill 2016 10:25
EL ei saa Kreekagagi hakkama ja tahab veel Türgi EL-i vastu võtta ning viisavabaduse anda??? Ma ei julge tagajärgedele mõeldagi! Mina sellest EL poliitikat ei mõista. Kas tõesti pole kellelgi seal EL-s aru peas? Kas on vaja EL likvideerida liikmesriikide demograafilise ja majandusliku hävitamise teel?

t
teadja./ 21. aprill 2016 08:51
EL voib teha plaani, jaotades kolm miljonit kreeklast yle euroopa laiali.
v
21. aprill 2016 08:18
Visake Kreeka juba ükskord eurotsoonist välja!
ä
Ähh/ 21. aprill 2016 08:09
Või nemad (kreeklased) pole veel jõudnud reforme läbi viia. Lol, kes ei suuda ühtki ettekäänet välja mõelda ja veel lollim see, kes neid usub. Nüüd 3. paketi rahad otsas ja kähku telefonitoru peos.
Juba 3. paketi arutelu ajal kahtlesid paljud riigid, kas kreeklased üldse tahavadki ennast reformida.
Siis hurjutati neid kahtlejaid IMF ja Merkeli poolt nii et vähe polnud.
Nüüd on siis selgus käes, las tolerastid sätivad ise selle 4. abipaketi kokku (sellepärast see Tsipras ju helistaski tegelikult).
Eesti pole siiamaani näinud lubatud tagasimakseid ega intressitulusid mida Ligi ja Ansip meile lubasid, kogu aeg käib ainult hala, andke, aidake, annetage.
Saab näha, millised riigid selles abipaketis nüüd osalevad?
v
Vaata, kes puuduvad nimekirjast-need osalevad/ 22. aprill 2016 11:40
Tasub meenutada, et enne kohtumist pooldas koguni kümme riiki (Portugal, Hispaania, Belgia, Holland, Saksamaa, Malta, Slovakkia, Leedu, Läti ja Soome) Kreeka eurotsoonist väljaarvamist.
n
No/ 21. aprill 2016 07:31
pole hullu, Merkel ja teised riigid ( kaasaarvatud " rikas " Eesti riik ) teevad rahakoti rauad lahti ja puistavad jälle miljoneid eurosid.
t
to No/ 21. aprill 2016 08:32
Kreeklase jaoks pole miljon mingi raha, jutt käib ikka kümnetest miljarditest, sisuliselt tagastamata abist, mida poliitikud millegipärast laenuks nimetavad. Ega nad tegelikult nii lollid pole, et sealt midagi tagasi loodavad.
k
Kaua võib!/ 21. aprill 2016 07:15
EL pole muud kui "vanaemade" jututuba.
k
Kustutatud komm/ 22. aprill 2016 11:36
Ei kuule härra Ligi komentaari asjale. Ta ju suure suuga kiitis meie "investeeringut" ning nimetas kõiki lollideks, kes seda ei poolda.
AGA KUTSUN KA EESTI RAHVA ---ASTUMA OMA ISANDATE VASTU:::/ 21. aprill 2016 06:36
TEHA JÜRIPÄEVAL ---SELLISTE VARASTE ELUKE --"" PÄRIS PÕRGUKS:::!
AITAB INIMESTE RÖÖVIMISEST ---- SOOME TÖÖLE AJAMISEST :::
ME OLEME KAOTANUD ----((REFORMI ERAKONNA JUHTIMISEL 10+ AASTAGA --UMBES 70 OOO INIMEST EESTIST ????
VOT SELLINE HÄVITAMINE ---OM TEKITANUD TOHUTU VIHA::
KUI TAAVI ROIGASE ERAKOND ----INIMESI POLE KUULNUD,,,
LÄHEME KOOS SINNA RIIGIKOGU SAALI ...
JA ENNE VÄLJA EI ASTU -----KUI UUED VALIMISED ON
ENNE PRESIDENDI VALIMIST ---VÄLJA KUULUTATUD:::
KALLIS RAHVAS -----MEIL ON SELLE OTSUSEGA KIIRE::
p
Puder ja kapsad/ 21. aprill 2016 08:35
Kreeka vastuvõtmine Euroopa Liitu oli suur rumalus. Kuid kahjuks mitte ainus .Kreeka ja Türgi on EU rahakoti kallal üsnagi osavalt nagistanud ning isu, teadagi, aina kasvab. Kuid mis puutub siia Reformierakond ja Soome tööleminemine ? Taolise ässitusega saab esineda ainult kas väga asjatundmatu või pahatahtlik inimene. On täiesti välistatud Eesti praeguse tööviljakuse juures maksta siin Soome tasemel palka. See pole Soomele endalegi enam jõukohane ! Taoliste soovidega rahva lollitamine ning viha õhutamine on alatu.
R
.../ 21. aprill 2016 16:08
Rõivas ajas ka omal ajal sellist jaburat juttu ,et eestis on madal tööviljakus? Tundub ,et sarnaseid "tööviljakuse" kutu jüngreid on teisigi ,kes on sellisest terminist ilmselt K.Marxi "Kapital" teosest midagi lugenus, aga aru ei ole saanud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee