Eesti uudised

Rat Race Tallinn 2016 patroonid on Priit ja Märt Pius 

Õhtuleht.ee, 20. aprill 2016 10:48
Priit Pius, Rat Race´i projektijuht Tiina Tali ja Märt PiusFoto: JCI
Heategevusjooks Rat Race toimub sel aastal 2. juunil 2016, traditsiooniliselt Vanalinnapäevade raames, Tallinna Raekoja platsil. Rat Race on heategevuslik jooks, kus ülikondades või kostüümides kontorirotid tulevad igapäevasest töörattast välja ja jooksevad heategevuse nimel meeskondadena lõbusalt läbi Tallinna vanalinna.

Rat Race Tallinn annetab jooksu osalustasudest saadud tulu sel aastal Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingule, et toetada insuliinipumpade ostmist kümnele I tüüpi diabeeti põdevale lapsele. Insuliinipump aitab I tüüpi diabeeti haigestunud lapsel elada võimalikult tavapärast elu – pump mõõdab veresuhkrut automaatselt ning insuliini pole vaja lapsele eraldi süstida.

Rat Race Tallinn 2016 patroonideks on Märt ja Priit Pius. Noored näitlejad haigestusid diabeeti puberteedieas ning teavad oma kogemusest hästi, milline on elu diabeediga ning leiavad, et selle teema selgitamine on oluline. „Oleme ise diabeediga igapäevaselt seotud ja teame haiguse keerukusi omast käest. Mõte, et mõne lapse elu läheb natukene lihtsamaks, panebki meid heategevusjooksu Rat Race 2016 õnnestumisse panustama,“ sõnab Priit.

Registreerimine heategevusjooksule on hoogsalt lahti läinud ning sel aastal on osalema oodata rekordarvu meeskondi.

Rat Race Tallinna korraldaja on Eesti Ettevõtlike Noorte koda JCI.

Samal teemal

02.06.2016
Rat Race Tallinn 2016 kogus heategevuseks rekordsumma - 12 240 eurot

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee