Eesti uudised

"Kui taksojuht teeks oma tööd ametlikult, siis elaks ta halvemini kui kodutu" (9)

LISA KOMMENTAAR

Need mustad insenerid 16. märts 2018 13:40
pannakse uuest kuust taksodele, nii et kes praegu vinguvad, otsige uus amet!
Ah ära aja lamba juttu 16. märts 2018 13:38
Hõlptulu ahvatleb, oma laiskus, et muud ametit ei suuda omandada.
hm 21. aprill 2016 14:21
Mis püha lehm see taksojuht on? Asendame ametikoha ja kirjutame näiteks nii: "Kui õpetaja teeks oma tööd ametlikult, siis elaks ta halvemini kui kodutu" või "Kui müüja teeks oma tööd ametlikult, siis elaks ta halvemini kui kodutu" või "Kui arst teeks oma tööd ametlikult, siis elaks ta halvemini kui kodutu" või "Kui trammijuht teeks oma tööd ametlikult, siis elaks ta halvemini kui kodutu" või "Kui tuletõrjuja teeks oma tööd ametlikult, siis elaks ta halvemini kui kodutu" või ...... vali ise amet. Mille poolest taksojuht on erinev teistest töötegijatest? Miks tahavad taksojuhid vaid isiklikku tulu, kuid makse maksta ei sobi, kohustusi võtta ei sobi, kuid kui ise vajavad näiteks riigipoolseid teenuseid, mida maksumaksjate rahadest osutatakse, siis on saamas küll....
Kuule, 20. aprill 2016 15:17
to Alar1, oled sa peast soe või? Kui sul on sellised "taksojuhid" tuttavad, siis räägigi neist ja nimeliselt, aga ära määri teiste meeste ameti nime!
Alar1 20. aprill 2016 11:21
illal on taksojuhid teinud oma tööd ametlikult ja ausalt? Sõidutamise eest teenitud rahaga pole veel ükski taksojuht ära elanud! Taksojuhi tööst: Kui ma tahaksin prostituuti, soetada ebaseaduslikku tulirelva või realiseerida varastatud asju, võtaks ma ühendust kõigepealt mõne "taksojuhiga". See peaks seletama, millega taksojuhid tegelikult tegelevad ja kust nad tegelikult raha saavad. Samamoodi ei elaks ükski advokaat ära ainult advokaaditasust. Lähim näide on Panama skandaal.
irw 20. aprill 2016 08:18
eks see ole tõmblemise aeg. ega enne neid ubereid ja muid nikatseid taksjuhid makse maksnud ja järelikult tuleb kogu see turusektor ära lammutada, et mustalt sõita enam ei saa a kogu lugu. olgu siis plafoon või mitteplafoon. ja küll pärast asjad paika loksuvad kui seda taksot nii koledasti vaja on.
vaatasin ringvaadet 20. aprill 2016 07:55
kuigi ei viitsi enam seda rõvedat sallivusjama ajavat ringvaadet vaadata, sattusin eile nägema, kuidas muttik ja hermaküla sõitu jagasid. ehk siis pmst taksojuhid olid. no oli ikka hale küll, 4 tunniga 23 eurot teenida :D ja see pole ju teenistus, sealt ju autokulu ja bensiin ja kindlustused ja mis kõik veel. ehk siis puhta orjatöö. auto peab olema alla 10 a vana, mis iseenesest mõistlik, kuid arusaamatu, mes, kelle on võimalik soetada selles hinnas auto, tahaks teha seda orjatööd? kes need on, kes seda uberit sõidavad? miks nad seda teevad? suhtlemisvaegusest? vea oma autoga mingeid joodikuid laiali, kes roojavad autot ja osad on kindlasti ka ebameeldivad jne ja siis saad mingeid sandikopikaid? huh, ise küll kunagi ei teeks seda tööd.
kolerast 20. aprill 2016 08:28
Äh lapsed leidsid uue mänguasja - taksoäpi! :D
Küll seegi vaimustus läheb lihtsalt mööda.
äravaata 26. aprill 2016 12:41
Kummaline on veel see, et taksojuhid tõusid ise treppe pidi üles nutma, et neilt tahetakse kupjad ära võtta. Selleks peab ikka rumal olema. Ahne Taavi nägi ära, et taksonduses on terve pataljon ametimehi, keda kõiki peavad taksojuhid oma orjatööga üleval ja riigimakse ei laeku oodatu võrra. Uber´i juhid aga maksavad elektrooniliselt iga sõidu pealt otse riigile. Mutid ja Rutid jäävad oma olematust tööst ilma. Riigile läbipaistvam ja tulutoovam. Rohkem see Taavit ei huvita. Taksojuhtidest on kahju, et neil nii palju häälekaid parasiite on ja koolitusel räägitakse ottomootori töötemperatuuridest. Olen ise taksojuht hullul ajal olnud. Takkajärgi ajab naerma, aga see on üks väheseid töökohti, kus umbes pooled töölised on oma töö eest võlgu(!!!). Sellest ei taha keegi rääkida. Alar1 räägib aga enda tuttavast taksojuhist. Taksojuhte on kahte liiki: töömesilased ja "bankuitajad". Viimased on need, kes maksavad ja seisavad vanalinna piiril. Pihl ei ole midagi teinud. Kõik on endine.