Melu TV | ÕL TV

"RADARI" VIDEO | Margus Tsahkna: ka meile soovitati loosungit "Kui on must, näita ust!"

Õhtuleht.ee, 19. aprill 2016 22:36

21 KOMMENTAARI

h
Hävigu IRL,/ 20. aprill 2016 21:42
alatud reeturid. Nemad on need, kes on pikalt koostööd teinud Venemaaga. Alustasid sellest, et jätsid okupatsiooni pärandina siia elama sajad tuhanded venelased. Lõpetades piirilepinu sõlmimisega. Vahepeale mahuvad veel endiste KGB-laste töölevõtmine Eesti julgeolekusse, elamislubadega kaubitsemine venelastele jne. jne. Häbi peaks olema üldese IRL-i kuuluda. Elagu EKRE!
n
Nats/ 20. aprill 2016 18:18
Olen jah, põhimõtteliselt, kõige selle poliitikute s-italoopimise tagajärjel väärtustele, mis veel on väärtused. irlil oleks ammu aeg prügikasti variseda.
e
ennäe/ 20. aprill 2016 16:38
Ekre on tõesti huvitav erakond, sest kõik teised miskipärast tsiteerivad neid. Ausõna, mind huvitab ainult põllumajandus, aga nüüd on poliitika õite huvitavaks muutunud . Käin oma 5-aastase
Kõnnin oma 5-aastase lapselapsega mööda tänavat, vastu tuli 2 mustanahalist Tüdrukutirts vaimustuses " näen vanaema, kaks neegrit!" , Räägin talle küll, pakume nagu tumedanahaline, aga tema jäi kindlaks-neeger, neeger ja elab aafrikas, kas tal külm ei ole.... . Minu kodu uks jääb suletuks- jah lihtsalt sellepärast, et ma ei oska mustanahalise ega moslemiga suhelda, aga Tsahknale võin soovitada- näita oma isiklikku armastust ja eeskuju
k
Kunagine ISAMAA valija./ 20. aprill 2016 15:52
Margus, kas sul häbi valetada ei ole? Vastan ise, EI OLE. Vaadake mida te ise olete kokku käkerdanud,enne kui tulete teisi tõrvama. See tõrv tuleb teile endile kaela.
m
MTi/ 20. aprill 2016 15:31
Midagi ei ole vaja näidata -ei ust ega akent vaid anda -tina või tera...
t
Triin/ 20. aprill 2016 12:48
"Isamaa" oli see,kes jättis siia vene sõjaveteranid--otsesed eestlaste tapjad,"Isamaa" oli see,kes jättis siia ebaseaduslikud kolonistid (Tshkna--loe Genfi konventsiooni),jagas lahkelt elamislubasid ja andis KOV,idel hääletusload ja määras eestlased aeglasele kuid kindlale hääbumisele,sest okupatsiooni tulemit seadustades,seadustasite siia v-kolonni,kelle pärast on tekkinud ka vastasseis põgenikele,keda ilmselt nii palju ei tule,kui igalepoole trüginud venelasi,kuid kahjustavad koos selle okupatsioonimassiga meid seda rohkem.Kõik on nüüd EKRE kallal,sest nad on muutunud "valitsejatele" ebamugavaks ja ohtlikuks ja nüüd sõimab neid igaüks,alates rahva raha tuuldeloopijast-presidendist ja lõpetades juba ETV+ Titoviga/kes millegi poolest ei erine nende siiatrüginud hordidest.EKRE tõusu aga ongi tingitud teie alatutest mängudest ja oma rahva sõimamisest (..ja teie lõpututest "Vene küsimusest",mida te pidevalt kasutasite).EKRE puhul panete seda pahaks.Muidugi,kui EKRE peaks kokkumängima venelastega,on tema laul peagi lauldud
h
Head põlemist teile,IRL/ 20. aprill 2016 09:33
Tsahkna on omas mullis ega saagi ültse aru,et nende reiding kogu aeg aina allamäge veereb.Ja veel tänud ,et Partsi oma kambaga appi võtsite.
n
nii ongi/ 20. aprill 2016 09:24
Minu tutvusringis kauaaegsed Isamaliidu valijad on kõik pettunud. Nad on aru saanud, et IRL hoolib ainult soojadest kohtadest omadele ja sülitab isamaaliste väärtuste peale. Tänaseks on ka kõige suuremad kahtlejad saanud kinnitust, et IRL ei väärtusta eestlust ega Eestit.

k
Konstantin./ 20. aprill 2016 08:02
Just see pidev, Venevaenuga ´´ mängimine ´´ on populism. Loll, kes aru ei saa! Kaabakad.
a
aadu/ 20. aprill 2016 07:51
irli viimased hingetõmbed enne taevasse minekut
h
Heidrich./ 20. aprill 2016 07:45
Tsahkna! Just sinusugused on populistid Sa ei saa aru lihtsast tõsiasjast. Teiesuguste, pagulaspoliitikat pooldavate aeg on Euroopas hakanud ümber saama. Tule oma mullist välja! Ja rahvast ei huvita paari aasta pärast sinu vabandused, miks sa seda antud ajahetkes õigeks pidasid. Sul tuleb lihtsalt rahva ees vastust anda!
t
Tsahknale anti/ 20. aprill 2016 07:11
võimalus enda parteid promoda, aga mida tema tegi seal saates? Halas, kirus ekret. Sellist parteid ei taha küll keegi valida kelle esimess on selgrootu.
m
Madis/ 20. aprill 2016 07:00
Palju sa mees enne intrvjuud peale võtsid? See jutt on nagu lihtsameelse maatüdruku oma. Venemaa käsilane ?????????????????? Sul on omal maal häbi öelda, et olen eestlane.
e
eh/ 20. aprill 2016 06:28
riik tuleb üles ehitada EKRE juhtimisel koos Õhtulehe kommentaatoritega. Appi tuleb kutsuda ka Žirinovski EKRE, juhiks et oleks tõsiselt teemat valdav juht.
r
Riho/ 20. aprill 2016 04:25
m
mm/ 20. aprill 2016 03:49
Mida marulisemalt IRL-i tegelased nagu Tsahkna ja Lotman EKRE-t materdavad, seda madalamale nende toetus kukub. Mida hakata peale soss-poliitikutega, kes isegi elementaarseid asju ei mõista.

k
kõik on läbi/ 20. aprill 2016 03:39
järgmisel riigikogu valimistel irl enam kohti ei saa,sest kõiki neid,kes näitavad praegustele probleemidele,sõimab tsahkna populistideks.Seeega,head allamäge libisemist ajaloo prügikasti.
l
lobjakas/ 19. aprill 2016 23:47
Kommar tsahkna halvustab nüüd eesti patrioote. Tsahkmńa arust on kõik isemõtlejad ja targad inimesed, kes saavad aru islamiseerimise mastaapsusest kohe natsid. Nats oled ka siis, kui ISISt ei toeta varsti. Natsiks sõimatakse inimest, kelle IQ on üle keskmise. Nats on see, kes ei soovi vägivalda euroopasse. Nats on see, kes ei soovi siia kontrollimatut islamiäärmuslaste sattumist. Aga ei, paari aasta pärast minnakse laevadega ISISele ja BokoHarammile järgi, et nad ona lõhkeainetega siin ilusti lõimuda saaks. Ja see kes vastu, see kohe kõrgemal tasandil natsiks ja rassistiks tembeldatakse. Valitsusele ei meeldi,et inimesed on läbi närinud suuemahulise pettuse salajasest islamiseerimisest. Ka amelik statistika väidab, et 20% toetab ISISt. See tähendab, et 100 000 moslemi kohta 20 000 terroristi. Ja kuna neid tuleb miljonite kaupa, siis arvestage kui palju terroriste tuleb. Iga terrorist võtab rünnakuga maha euroopas 50-60 eurooplast. Miljon terroristi suudab hävitada 50 milj. eurooplast ja eurooplane ei võta isegi püssi kapist välja. Ja kui võtaks enesekaitseks, siis oleks nats ja vihaõhutaja, et ei lase moslemil rahus tappa
t
Tsahknale/ 19. aprill 2016 23:38
Teie reiting langeb vaid selle tõttu, et olete reffi tallalakkujad. Ka partsi jt sulide upitmisega soojadele kohtadele olete ennast täis teinud. Rahvas ei unusta seda ja teid tabab esialgu vinduv roheliste saatus ja siis hääbumine.
s
Signe/ 20. aprill 2016 09:40
Ka erakonna nimi tuleb kiiremas korras ära muuta....Isamaaga ei ole neil midagi ühist.Multikulti Edendamise Erakond....nii oleks täpne!
k
Kustutatud komm/ 20. aprill 2016 23:45
Tsahkna va roolijoodik ja valevorst! Mis lolli juttu sa ajad EKRE kohta?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee