Seisukoht

Seisukoht | Kultuuritu taksoprotest (8)

Mattias Tammet, reporter, 19. aprill 2016, 18:32
Päev pärast seda, kui taksojuhtide eestkõneleja Raul Kalev hoiatab sõidujagamisteenuste lubamise korral, et nii pole välistatud sarimõrvarite, pedofiilide, roolijoodikute, tagaotsitavate, liiklushuligaanide, ebastabiilsete rooli taha sattumine, sõidavad hoopis päris-taksojuhid Toompeale protestima kui ehtsad ossid ja liikluskaabakad.

Nad sõidavad punase tule alt läbi, segavad ühissõidukijuhte, jäävad neile teele ette ja blokivad põhjuseta isegi suuri ristmikke. Pronksi-Narva maantee ristis lõppes asi lausa väikese plekimõlkimisega (ei taksojuht ega teine liikleja pidanud vaevaks peatuda). Või peaks me ehk olema rõõmsad, et nad ei läinud Uberi juhtidele kallale, nagu on protestivad taksojuhid teinud mõnes teises riigis?

Igaks juhuks maksab lisada, et meeleavalduse korraldajad olid väga viisakad ja püüdsid taksojuhtide krussis närve siluda. Aga ühtehoidvat viisakat seltskonda, kellele kaasa tunda, Toompeale ei kogunenud. Erinevalt näiteks hiljutisest üliviisakate traktoristide või veokijuhtide protestiaktsioonist.

Samal teemal

20. aprill 2016, 06:00
GALERII | Taksojuhid võitlesid Toompeal Uberi vastu
20. aprill 2016, 06:00
"Kui taksojuht teeks oma tööd ametlikult, siis elaks ta halvemini kui kodutu"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee