Mattias Tammet, reporter 19. aprill 2016 18:32
Päev pärast seda, kui taksojuhtide eestkõneleja Raul Kalev hoiatab sõidujagamisteenuste lubamise korral, et nii pole välistatud sarimõrvarite, pedofiilide, roolijoodikute, tagaotsitavate, liiklushuligaanide, ebastabiilsete rooli taha sattumine, sõidavad hoopis päris-taksojuhid Toompeale protestima kui ehtsad ossid ja liikluskaabakad.

Nad sõidavad punase tule alt läbi, segavad ühissõidukijuhte, jäävad neile teele ette ja blokivad põhjuseta isegi suuri ristmikke. Pronksi-Narva maantee ristis lõppes asi lausa väikese plekimõlkimisega (ei taksojuht ega teine liikleja pidanud vaevaks peatuda). Või peaks me ehk olema rõõmsad, et nad ei läinud Uberi juhtidele kallale, nagu on protestivad taksojuhid teinud mõnes teises riigis?

Igaks juhuks maksab lisada, et meeleavalduse korraldajad olid väga viisakad ja püüdsid taksojuhtide krussis närve siluda. Aga ühtehoidvat viisakat seltskonda, kellele kaasa tunda, Toompeale ei kogunenud. Erinevalt näiteks hiljutisest üliviisakate traktoristide või veokijuhtide protestiaktsioonist.

Samal teemal

Kommentaarid  (8)

kahju 20. aprill 2016 18:43
Protest ei peagi üliviisakas olema. Siis ei ole sellest mingit tolku. Aga ega meie reporterikesed elust ju veel midagi ei jaga. Kahju,et ei osata asjadest aru saada ja kirjutatakse igasugust mõttetut jama.
vahi aga vahi 20. aprill 2016 17:28
Taksojuhid tulid Toompeale protestima ja kohe asub üks reporterinaga neid kultuurituteks sõimama. Milline "objektiivne" ajakirjanikueetika küll! Kas järgmine kord saavad järgmised protestijad samalt reporterilt koosa? Kindlasti. Sest säärast valitseva kliki truudust annab ikka otsida. Hoidke Toompeast eemale, te kultuuritu pööbel!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS