Eesti uudised

"Mis oleks saanud, kui oleksin valed rohud sisse võtnud!" (21)

LISA KOMMENTAAR

Urmas 20. aprill 2016 05:40
Mis seal ikka oleks saanud. Perearst oleks surmatunnistusele, sinna kuhu on vaja kirjutada surma põhjus, kirjutanud "Minu viga" ja kõik.
maailma lópp 19. aprill 2016 16:11
no mis oleks sinuga saand, kui oleksid allergiasalvi peale määrinud? mitte midagi poleks juhtunud. Ei maksa teha igast asjast probleemi ja inimesel on mótlemisvóime olemas... kui muidugi on.
näpuviga 19. aprill 2016 14:17
No läks sassi...Inimene nagu iga teine ja kompuuteriajastu ajab kõik teisedki hulluks,arstidest rääkimata.
OK 19. aprill 2016 13:13
Võiks ju arvata,et mis need allergiaravimid ikka teevad-kui aga oleks olnud hoopis midagi muud?Ja kuidas on võimalik selle arsti olematusi nimistus olemata ravimeid saada
Haige 19. aprill 2016 13:13
Minule kirjutas perearst verrõhu ravimid need ajasid mind pöörtesse ,teistkorda katsetas südame rohtudega süda hakkas kloppima ,pöörmusin kiirabisse vererõhk oli 200. nüüd ei tarvita arsti rohtus võtan juba aastaid loodus ravimeid vererõhk ja süda korras tunnen end päris hästi käin tööl .
haigele 20. aprill 2016 08:09
sama siin. ei osta enam välja ühtegi ravimit, sest kõik on üks tufftaa. ravimtaimedest koosneva salvi tellisin ürditalust ja tulemus silmnähtav.
Anton 19. aprill 2016 12:44
See on üks peenike business. Ka mulle oli paar aastat tagasi mingi tundmatu figuur mingid imelikud rahustid/uinutid välja kirjutanud ja keegi oli ka kohe need minu eest välja ostnud! Sellest teavitas mind minu enda arst, kes helistas ja küsis, milles probleem, ma olin nimelt pikemat aega piiri taga? Sai ka politseisse avaldus tehtud, mida muidugi ei uuritud!
mis lause 19. aprill 2016 11:51
"Võõras arst on talle kirjutanud tundmatud ravimid"
1) Palju neid tuttavaid arste üldse võib olla, kui arstide vahel sõeluda ei ole kombeks
2) Tundmatud ravimid on midagi erakordselt? Kust ma peaksin teadma, mida kirjutatakse välja nt mao või kopsude jaoks, ma pole ju arst ja ravimite rägastikus ei orienteeru.
— d 19. aprill 2016 17:53
vist üleni haiged, kui nad on tuttavad kõikide arstidega
Üks tore tervitus kõigile. 19. aprill 2016 11:22
Tere tulemast digimaailma!

minu 19. aprill 2016 10:29
"tubli" perearst kirjutas mulle mitu korda järjest ühe haiguse vastu seda tüüpi ravimi, mida ma teise haiguse tõttu võtta ei või ja mille eriarst soovitas välja vahetada. Pärast palvet, kirjutada uus ravim, kirjutas ta tõesti uue nimega ravimi, kuid paranoiku järjekindlusega ikka sama tüüpi, mida ma manustada ei tohi. Kui ma siis lugesin oma patsiendiportaalist digiloost, millised kaebused mul tema
arvates on, sis tõttasin kiiresti perearsti vahetama. Ei hakanud uurimagi, kas tädi on loll või lohakas.
ravimite nimetustest ja toimeainetest 19. aprill 2016 11:54
Toimeaine ju peab olema sama, või sul lõpude lõpuks kõha ravimiseks kirjutati välja purgeeni? Proovi nüüd kõhida.
Olev 19. aprill 2016 10:29
......"ja ravist rääkimine on lubamatu ja võib arstile isegi karistuse kaasa tuua......."
Just sellepärast ei räägigi arstid haige omastele suurt midagi.
Alar1 19. aprill 2016 10:22
Inimene peaks ikka ise ka teadma, milliseid ravimeid ta tarvitab! Ka minul oli ükskord reptsetide seas mulle tundmatu ravim. Loomulikult ei ostnud ma seda, vaid pöördusin kohe perearsti poole. Eksitusi juhtub vahel ikka. Ega sellepärast pole vaja kohe raha raisata ja tundmatut ravimit sisse ahmida!
liane 19. aprill 2016 09:28
Antud juhul õnneks poleks midagi juhtunud, sest ms need allergiasalv ja -tabletid ikka teevad. Lihtsalt ebavajalik rahakulutus.
Inimene peab õnnelik olema, kui mingi tõepoolest väga vale ravim pole irjutatud.
Alar1 to liane 19. aprill 2016 10:26
Juhtuda oleks võinud palju! Näiteks inimese võimalik konkreetse ravimi talumatus või koostoime mingi juba võetava ravimiga.
liane 19. aprill 2016 12:36
Õigus, selline võmalus on alati. Aga allergiasalvide ja -tablettide puhul õnneks üliväike probleem võrreldes teiste ravimitega.
Antud artikkel on liigne hädatsemine ja ajakirjanik oleks võinud enne kirjutamist mõne asjatundlikumaga konsulteerida - et mis ravimid olid ja missugused oleksid olnud võimalikud koostoimed põhiravimitega. Praegu võib öelda tõesti, et oleks olnud põhiliselt liigne rahakulu ja see ka võrreldes muu saastaga olematu.
AGA MIDAGI POLEKS JUHTUNUD : ! ! ! 19. aprill 2016 07:14
EGA ÜKSKI ARST -----MÜRKI KÜLL EI KIRJUTA ..
JA APTEEK KA MÜRGIST RAVIMIT EI VÄLJASTA :
SA OLEKS JÄÄNUD IKKA ELAMA:: ÄRA AJA SIIN JAMA ,,
penskar 19. aprill 2016 08:39
Eriti vanematele perearstidele (perifeerias nad seda tihti aga on) on see arvuti värk ikka väga raske. Nägin seda viimati oma perearsti pealt, aga ta pole veel 60-ki. Muidu tore arst ja asjalik, aga digi pole tema ala. Miks mõned lähevad filoloogiat õppima, reaal lihtsalt pole tema ala. Ilmselt vajaksid perearstid natuke teistsugust arvuti koolitust kui seda annab üks noor (omast arust peaaegu geenius,) arvuti spetsialist. Viimane kord olevat olnud täielikult õpetamisvõimetu spets, ala ilmselt tundis, aga seletada ei osanud.
19. aprill 2016 09:30
Ei ole siin meie "perifeerias" midagi neid vanemaid perearste, nooremapoolsed kõik.Võib olla, et sinu perifeerias on.
on 19. aprill 2016 14:19
iga ravim teatud kõrvalekallete likvideerimiseks mõeldud ja muudab immuunsüsteemi,kas tahad või ei aga kõrvalmõjude analüüsi tehes lükkad pooled tabletid ootele ja korrastad omi harjumusi.Muudab see väike tabletike su elu ka tänu arsti hoiatusele.et ilma võid surra aga kooleme me kõik ükskord ja stress sellisest hoiatusest ei tule kasuks sulle...võtke rohtu kui tunnete, et vajate seda...jätsin 6 tabletti päevas ära ja pole häda suurenenud, vaid vähenenud...su immuunsüsteem korrastab end sellega mida vähem mürki sisse ajad, seda parem-iga liigne asi organismile on mürk-suits ja alko esmased jne.