Krimi

Viljandis mehe tapmises kahtlustatav kasutas tulistamiseks endisest politseinikust lähedase relva (3)

Õhtuleht.ee, 18. aprill 2016 14:52
Foto: Aldo Luud
Lõuna prefektuuri teatel kuulus reedel Viljandis toimunud tulistamise taparelv kahtlustatava lähedasele, kes on endine politseiametnik. Relv on isiklik ning kuulub mehele, kes lahkus politseiteenistusest üheksa aasta eest.

Politsei kinnitab, et samale aadresile laekus vahetult enne tulistamist väljakutse, kus teatati trepikojast lõhkumisele sarnaneva heli kohta. Politseile edastas häirekeskus 5. aprillil kella 12.15 paiku teate, et Valuoja puiestee maja trepikojas lõhkus keegi äsja ühe ukse taga, kõne tegemise ajal oli trepikojas vaikus.

Sündmuskohale reageeris patrull, kes ei pääsenud kohe trepikotta, kuna uks oli lukustatud. Ühendust võeti helistajaga, et ta aknast võtme viskaks ning politsei saaks üle kontrollida, kes trepikojas laamendada võis. Samal ajal kuulis kohapeal olev patrull trepikojast tulistamist. 

Sündmust kaasati lahendama kõik piirkonna politseijõud, lisaks kutsuti appi kiirreageerijad. Paralleelselt, kella 12.30 paiku, sai politsei täiendava teate häirekeskuselt, et trepikojas tulistati ning üks inimene on viga saanud. Tulistaja püüdis mõne minuti järel trepikojast põgeneda, kuid politsei pidas ta lähistel kinni.

Samal teemal

25.08.2016
Viljandis mehe surnuks tulistamises süüdistatav läheb kohtu alla
18.04.2016
Viljandis mehe tapnud kurjategija tulistas esmalt läbi ukse naist ja last
16.04.2016
"Käin korra ära," olid lärmajat rahustama sõitnud ja surnuks tulistatud pereisa viimsed sõnad naisele

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee