6
fotot

Täna saates "Eesti halvim autojuht" antakse osalistele võimalus manööverdada järelkäruga, harjutada täpsussõitu kallakul ning sõita autoga, millel rool tagurpidi. Ootamatult saab sõidutunnist aga seebiooper. Üks ekipaaž sõidab oma suhted nii katki, et koos jätkamine pole enam võimalik. Teine aga rikub reegleid nii, et kohtunikel tuleb vastu võtta raske otsus.

Merle ja Hele lähevad autos taas tülli. Ema süüdistab tütart meelega valesti sõitmises, et ema koju ei saaks. Läheb väga närvi, lööb saatejuhti ja tutistab habemest. Ka teised tänased ülesanded mööduvad sellel paaril üle kivide ja karjumise.

Nagu kõigest eelnevast oleks veel vähe, libastub üks autojuhtidest "kõik puhuvad" aktsiooni ajal ning purjus inimest rooli ei lasta.

Kas see saab talle täna saatuslikuks või annab eksinud autojuhti õigele teele juhatada? Vastused saad juba täna õhtul TV3 saatest "Eesti halvim autojuht". 

Jaga artiklit

2 kommentaari

N
Normaalne.  /   17:32, 18. apr 2016
Inimene pole isegi suuteline kaine peaga telesaatesse minema kus tuleb rooli minna ,mis siis muust rääkida.Saate pealkiri võiks hoopis olla debiilid ja joodikud roolis.
P
Päris julm  /   13:06, 18. apr 2016
Eestis on alaarenenute kontsentratsioon juba nii suur, et suur osa telesaateid ongi mõeldud ja tehtud alaarenenute sihtgrupile.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis