Juhtkiri

Juhtkiri | Presidendivalimiste ühemehešõu

Õhtuleht.ee, 17. aprill 2016 19:10

6 KOMMENTAARI

t
T.Mets/ 18. aprill 2016 20:24
Eestis ei tule mingitki presidendi valimist, kõik on juba tagatoas ja Kentmanni tänaval paika pandud. Praegune niinimetatud kampaania on vaid üldsuse tähelepanu kõrvale juhtumiseks nadist olukorrast majanduses
e
Eestlane on Eesti kodanik?/ 18. aprill 2016 08:36
Ei saa iga kodanikuks saanud neegrist ja valgetevihkajast eestlaseks nimetada. Vägisi minnakse rahvuste kaotamise teele.
U
Siim Kallas: "kui põgenikke vähe, siis ei suuda nad end võõravihkajate vastu ise kaitsta!"/ 18. aprill 2016 08:33
Uute võõrvõimude (USA-EU oligarhide ja uue-vana nomenklatuuri) käsilased ning nomenklatuuri/ nn eliidi liikmed sooviksid oma uute peremeeste (USA-EU plutokraatide) soovil võimalikult kiiresti põlisrahvast välja vahetada ja assimileerida neid Euraasia, Aafrika ja Ameerika ülerahvastatud piirkondade rändrahvaste-ökopõgenikega.
Siim Kallas uue-vana nomenklatuuri ja nn eliidi ühe sümbolfüürerina väljendas suhtumist põlisrahvasse ehk kõige ausamalt, kuigi küüniliselt. Siim Kallas ei muretse Läänemere regiooni maailma jaoks unikaalsete põlisrahvaste ("pandakaru"-rahvaste) ellujäämise pärast, vaid hoopiski nende kiire assimileerimise õnnestumise pärast ülerahvastatud piirkondade invasiivsete rändrahvaste-kolonistidega. Siim Kallase järgi tuleks populatsiooniplahvatuste piirkondadest tuua koheselt sedavõrd palju immigrante, et nad ise suudaksid toime tulla aborigeenide vastupanu murdmise/mahasurumisega, võitluses aborigeenidega nende asualade ülevõtmise ning assimileerimise eest. Huvitav, kui suur peaks olema kolonistide-immigrantide hulk Eesti jaoks, et ükski aborigeen ei julgeks enam isegi suud ka lahti teha, et enda ja oma rahva ellujäämise kaitseks mõned sõnad öelda..
Siim Kallas: "kui põgenikke vähe, siis ei suuda nad end võõravihkajate vastu ise kaitsta!
Siim Kallas avaldas kunagi arvamust, et kui põgenikke tuleb väga vähe, siis ei suuda nad ise ennast pärismaalaste võõraviha eest kaitsta. Selle hädaohu vältimiseks tuleks pagulasi kordades rohkem Eestisse tuua!
ERR, UUDISED
Siim Kallas: otsus võtta vastu 200 pagulast on väga halb otsus
15.07.2015 9:2
Euroopa Komisjoni endise asepresidendi Siim Kallase hinnangul on hiljutine otsus, et Eesti võtab vastu 200 pagulast, väga halb otsus.
"See ei rahulda neid ringkondi, kes ei taha Eestisse mitte ühtki võõramaalast, ega ammugi mitte neid, kes näevad pagulaste rakendamises meie majanduses võimalust Eesti heaolu kasvatada," märkis Kallas Eesti Ekspressi arvamusloos.
Kallase arvates tuleb paarisaja pagulasega põhiliselt probleeme - igasugused meeleavaldused ning kuna neid on nii vähe, siis tuleb ka Eesti sees nendele elamisväärse keskkonna loomisega tõsiseid probleeme.
"Nad kujunevad mingiteks eksootilisteks olenditeks, keda on pidevalt vaja kaitsta võõraviha eest," nentis Kallas.
Kallase sõnul saab tark sisserännupoliitika anda positiivseid tulemusi mitte vähem kui 20 või isegi 30 aasta pärast.
"Miks me ei või ette kujutada, et meil on 30 aasta pärast hulgaliselt Eesti patrioote, Eesti kodanikke, kes on tänaste sõjapagulaste järeltulijad," leidis Kallas.
v
vana Setu/ 18. aprill 2016 03:40
Kallas on tegija olnud juba nõuka-ajast saadik aga peaks oma tegemiste tõttu pesitsema pigemini Tartus, Turu 56 mitte Presidendiks pürgima.
k
Kallas on tegija/ 17. aprill 2016 22:20
Aga mees avas skoori, kui järgijaid ei ole on järgmised kandidaadid argpüksid, kes Presidendiks ei kõlba
o
on/ 18. aprill 2016 13:42
küll tegija oma 10 milli ja web fondiga, nendest ei saa ta elu lõpuni lahti ja vaevalt ta valimised võidab ,ponnistused vaja teha jne.