Krimi

AU JA KIITUS! Eesti politseinikud pidasid Amsterdamis röövli kinni (37)

Õhtuleht.ee, 15. aprill 2016, 22:57
Foto: Facebook/ Lõuna Prefektuur
Täna tegid Eesti politseinikud Amsterdami südalinnas aega parajaks, et jõuda hiljem lennukile, mis nad kodumaale tooks. Mehed olid sealkandis ligi kahe nädala jagu selleks, et harjutada koostööd kümnete ja kümnete teiste riikide korrakaitsjatega üle ilma.

"Help! Help! STOP HIM!" kuulsid nad ühel hetkel kellegi karjeid ning nägid, kuidas üks mees padavai pikki linnatänavaid otse nende suunas jookseb. Erariietes Eesti politseinikud ei pidanud pikalt aru ning otsustasid sellises olukorras igal juhul mehe edasist teekonda takistada ning pidasid ta kinni. Tugevalt Eesti politseinikele vastupanu osutanud meest hoiti kinni, kuni kileda häälega kannatanu ning üsna pea ka kohalikud sinised vilkurid sinnasamasse maandusid, kirjutab Lõuna prefektuur Facebookis

Kohalikelt selgitust küsides ilmnes, et mees, kes Eesti politseinike abiga kinni peeti, oli äsja röövinud ühest ettevõttest umbes 30 000 eurot sularaha ning püüdnud saagiga põgeneda.

Hollandi politseile olid kuriteos kahtlustatava tabamisel abiks Lõuna prefektuuri politseinikud Ago Martinson ja Ottomar Virk ning Ida prefektuuri politseinikud Pavel Reškin ja Sergei Matotškin.

37 KOMMENTAARI

ü
üx 17. aprill 2016, 18:41
Eesti mehed teevad trenni, eks varsti ole siin ka vaja selliseid tugevalt päevitunud poisse kinni nabida. Rõival ja Pehvkuril on juba 550 sellist koos peredega ära broneeritud.
m
Molotsõ 17. aprill 2016, 17:21
Tubli. Pidevalt peakski hoidma väljamaal kolme-nelja meest või naist. Seal jooksevad kratid ise sülle ja töövõidud kerged tulema. Kodukamaral on asi kuidagi teistmoodi,no ei leia.
Loe kõiki (37)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee