Maailm

Soomes langesid alkoholimaiad teismelised vägistaja lõksu (37)

LISA KOMMENTAAR

Sammalhabe 6. mai 2016 18:48
Ma juba pärast ühte pauku tahan ainult arvuti mänge edasi mängida, ju siis peab see keskealine sporditreener eriti rammus mees olema
No tänapäeva 13-14 ei ole mingi laps 22. aprill 2016 14:38
Kepivad rohkem,kui mõni 70-aastane elu jooksul seda teinud on ja norivad ise ka meestelt et tast ikka "asja oleks" kui autosse ronib,no et plikad viina ei kannatanud,seda ei tea ka tänavatüdruk, millal parasjagu kukub,aga ISE NAD SINNA LÄKSID ja mingid lapsed nad pole,oskavad TAPPA ja Keppida
appi 17. aprill 2016 22:52
Paljud 14-15aastased ei tajugi, et mehed tahavad seksi. Võib-olla ainult poiss-sõbrad, kui ollakse kaua käidud. Aga alkohol on noorte jaoks uus asi ning juba kaasa minnes olid nad ebaadekvaatses seisundis. Ohutunne puudus. Täiskasvanu asi on lapsega mitte seksida, noored tüdrukud alles avastavad, mida üks või teine signaal tähendab, neil ei ole võrgutamises mingit kogemust
kas Soomes 17. aprill 2016 21:15
ei ole ka alammäär 14 nagu Eestis v. on 16, aga muidugi purjus inimene ei ole vastutusvöimeline, samas ei kalla keegi alkoholi sisse, uimastamisega on teine lugu, alkole hotelli järele joosta on ka nöme, kuigi vägistamist ei öigusta miski.
17. aprill 2016 21:58
aga sa mitte nõme osta alaealistele alkoholi! Vaata, mis saab kui vahele jääd!
Eks nad ikka tahavad olla täiskasvanute moodi ja täiskasvanute asju proovida. Aga täiskasvanud inimeste asi on seda MITTE LUBADA. Teismelistel läheb möll üle ja neist saavad normaalsed täiskasvanud, kui mõni värdjas ära ei lõhu. Seepärast nende värdjate ebanormaalne käitumine ongi karistatav, et noori ei lõhuks, vaid kaitseks.
See mees on abielus keskealine mees. Normaalsed täiskasvanud mehed suudavad enda eest vastutada ja noori vajadusel kaitsta küll, egas nad ju pubed ole.
Egas pubed kellelegi halba teinud, mees tegi. Kui see mees oleks vaid ise joonud, ei paneks keegi pahaks, et hotelli jooma läks? Katsuks nüüd ikka täiskasvanuks jääda, eks! Hormoonimöll pole enam esmane, peaks suutma taltsutada küll ja aru saada, mis täiskasvanule lubatud, mis mitte.
SMH 17. aprill 2016 17:06
Osadele kommenteerijatele ja ka artikli koostajale tuleks kasuks ära vaadata järgnev video: https://youtu.be/oQbei5JGiT8
m 17. aprill 2016 16:53
Napsitrall. 17. aprill 2016 10:20
Paneb imestama, et "sporditreener" jõudis lühilese ajaga ühele tibile kaks korda taha keerata ja teisele korra, ise ilmselt samal ajal just mitte kõige kainemas olekus olles. Mis spordiala viljelejaga tegemist siis oli? Kas mõni pano MM-i mitmekordse medalistiga? :-)
no aga 17. aprill 2016 15:13
vägistajad tihtilugu ei saagi pauku lahti. Mõni vägistab pudeli või kurgiga ka, vägistamine on vägistamine, aga see ei tähenda kaugelt, et vägistaja mingil alal meister on. Vastupidi, ta ju ei saa ta pole mees seksuaalses mõttes, seepärast on mingi sundus taas ja taas proovida.
aga 16. aprill 2016 22:12
juba 5 aastaselt õpetatakse lapsi , et ei tohi võõrastega kaasa minna kuhugile , huvitav et 14 , 15 aastastel see veel selge pole ?
Aga seda need tüdrukud ka eestis teevad 17. aprill 2016 06:52
Kui mujal meestega juua polnud :::? Tüdrukud umbes 15.--16
SIIN Tartus om Kalmistu taga -- üks Rongipeatus Aardlas ::: Joodi koos meestega:
No siin om üldse vähem karta , et vahele jäävad ;
AGA ka ooteruumi pingi peal ---mees ajab peenise sisse :

16. aprill 2016 17:41
Teismeline tüdruk lamas teadvusetult voodis seliti, püksid allpool põlvi. Politseinikel läks aega, enne kui nad ka oma osa said ja alles siis tüdruku äratasid
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 16. aprill 2016 12:39
mida te siin vingute teil eestis enamus tüdrukuid on sammal viisil naisteks saanud istuvad suvel viina pudel ja mahla pakk näppus ja röögivad tahan N tahan N jo siis saavad mida paluvad
ei ole enamus 16. aprill 2016 15:12
ei Soomes ega Eestis. Enamus meestest on normaalsed inimesed ka. Su ümber lihtsalt põhjakihi kontsentratsioon suurema, siis mõtledki, et kõik mehed on sellised autud saastad.
no 16. aprill 2016 20:17
kuule-kuule! Kust sa võtad, et "autud saatad"??? Plikad ju ise lausa norisid seda kepuškat! Milline korralik ja tagamõteta tüdruk oleks muidu läinud mingi vanamehega hotelli viina viskama ???? Võib-olla oli mees tõesti saamapeal väljas aga ega ta neid preilnasid sinna kotis ei tassinud nad ikka ise vabatahtlikult läksid sinna ja kindlasti mitte arvamusega, et hakkavad seal lauamänge mängima.
16. aprill 2016 21:21
milline korralik keskealine abielus aumees joodab lapsed koomasse, et siis tundetuid kehasid toppida??? Lisaks sellele, et au puudub, on ta ju haige. Noi ka täiesti haige peab olema, kes tahab mingit elutut keha panna.
Ma ei arvagi, et need tüdrukud korralikud on, aga tegude eest peab vastutama täiskasvanu. No nagu müüja näiteks küsib passi, kui noortele suitsu ja alkoholi müüb. Mõistad? Täiskasvanu vastutab. Aga see mees konkreetselt on alatu kurjategija. No ikka väga alatu.
Sa ei mõista, nagu juba varemgi mainisin, mõnel pool on saasta kontsentratsioon suurem, sealt juba adekvaatset käitumist oodata pole.
Kahju lastest, kui sünnivad sellistele vanematele, kes ei suuda oma lapsi kaitsta ega hoiatada. No ja, kelle eest sa hoiatad, kui suure tõenäosusega nende tüdrukute vanemad ka saastad. Nad ju ei saa hoiatada, et kuulge lapsed olge ettevaatlikud, võõrad mehed on samasugune saast nagu teie enda vanemad. Ise te autud tüübid ennast hävitate, pärast vingute, ei tea miks osad paremini elavad ja veel ülbed ka teiesuguste suhtes. Ei pane igale saastale õlga alla. Kõik oma võimalused te hävitate, kõiki inimesi, kes teile näkku ei sülita, te hävitate. Paras!
Andke aga minna, hävitage aga edasi!
elu 16. aprill 2016 08:23
Ainus viga , et mees kondoomi ei kasutanud ja plikadel tekkis tagajärgede pärast hirm. Muidu oleks asi tavalist rada läinud ja tüdrukud ilmselt järgmisel õhtul hotelli ukse taga olnud.
Noored 16. aprill 2016 08:11
jotad on tegelikult ise süüdi.
Kus on ikka sõna??? 15. aprill 2016 21:35
mees mõlemale "plikale" nii palju alkoholi
15. aprill 2016 19:19
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
vuuk 15. aprill 2016 19:59
Ei no kes sind jõuaks ära kiita. Sina ju seks pomm. Sina paneks ju isegi karumõmmi kui see kuss oleks.
kle Uunu, 15. aprill 2016 20:34
rahune nüüd maha, pildi alla on kirjutatud fotolavastus ja fotol kujutatud daam pole 15 ega ammugi 14. No ja lisaks "lebotatakse" sellises poosis pärast vägistamist, mitte enne.
Aga nohh, mingile pihkurile kogu teema nagu maasikas, jälle üks alamõõduline sai paugu lahti.
:( 15. aprill 2016 19:10
krt, arvasin et kohe saan sõimata pagulasi aga ... väga pettunud
noored daamed läksid ise veidi drinkidega tutvuma 15. aprill 2016 17:10
ise ja omal vabal tahtel. Dringi juurde tuli lisamõnu- kepikõnd . Miiles viga ?
.... 15. aprill 2016 17:59
tüdrukud tahtsid elu nautida,milles asi.
mis daamed? 15. aprill 2016 20:43
Lapsed, mitte daamed.
Ma üldse ei imesta, et te siinsed kiimlejad kogu riiki ja rahvast vihkate. Te ju ise ka osa sellest rahvast, aga ennast ju nii otse vihata ei saa, siis vihkad rahvast kuhu kuulud. Mis salata, iga üks vihkaks, kui nii nilbe juhtuks olema. Sinusuguseid põlgavad nii naised kui mehed, nilbe-libe tüüp.
kogu riik on siis kepinäljased noored emased ? 17. aprill 2016 12:55
lapseiga vast jah,aga kui ikka kiheleb ,pole parata kedagi.
Lahkeid daame on alati vaja. Nii oli,on ja jääb.
12,55 17. aprill 2016 13:57
Ei saa aru vaid, miks neid emaseid lapsi koomasse vaja joota, kui nii kepinäljased. Sellest ka nagu aru ei saa, kuidas saab üks täiskasvanud mees nii madala enesehinnanguga olla. Kuidas ta saab endast nii halvasti mõelda, et abitus seisus lapsi (olgu emaseid või isaseid) tonksutada saab?
Saad saa aru, kui tal on lapsed, siis palju saasta saab toota üks endast halvasti arvav isane olend?
Kui järgmine kord mõni "daam" või "härra" teatab õrnas eas, et ei taha elada, siis pussitab abivalmis isane olend? Et jube lahke pakkumine depressiivne laps ei taha elada, väga lahke temast, ajutu saab nuga harjutada?
Millisest riigist räägid? Muidugi seal teie kandis jääb, teile pole isegi teie omad lapsed pühad ja ega teil muud eesmärkki polegi, kui oma lühikese sitase elu jooksul inimesi endasuguseks lõhkuda. Jaa, kullake, nii jääbki, sinusugustele jääb sinusuguste lühike aga saast elu kuidagi ära kannatada, nii teie lastel kui ka teiesugustel lastel.

Soomes on nii 15. aprill 2016 16:58
Et noored nuiavad ise alkot ja on plangu taga nõus suhu võtma ning anaali ka kui soovite. Kampi eest saab iga kell noore kui pudel on.
pole mõtet 15. aprill 2016 18:49
saab küll,aga kas kannatab ikka riskida kui pano miinimum vanus on 16 aastat?alla selle põrutad,saad krim karistuse ja pedofiili sildi veel peale kauba külge.ise asi kui dokustaati küsid ja vanus klapib,siis võid neid noori soome blonde rahus hööveldada jah.
A 15. aprill 2016 21:31
mis sa 16,58 seal seespool planku teed? Oled seal pagulane või pisikriminaal või lihtsalt loomaaia eksponaat?
Lähen käsi pesema, jube kõntsane ja alamõõduline kaader siin koos, brrrr. Kohutav elu teil.
Ostap Gritsasujev-Bender 15. aprill 2016 16:42
Fotot vaadates kohe meenub pilt aastatetagusest anekdoodist ,kus joomases pulmas suure joomise ja lällamise keskel laua alt kostub hüüe: "Kes veel pole pruuti keppinud võtke laua äärde järjekorda!".
Jussi 15. aprill 2016 16:34
Kasvatamatu ja harimatu mass.Soome teismelised.
Aga teismeline .----ei lähe meestega kaasa 15. aprill 2016 16:15
Siis olid jalad ju all---- kui tuppa läksid ? mees kasutas siis ära:
Aga teismeline .----ei lähe meestega kaasa 15. aprill 2016 16:14
Siis olid jalad ju all---- kui tuppa läksid ? mees kasutas siis ära:
15. aprill 2016 20:37
tegu oli siiski lastega, mees nad purju jootis ja sinna tuppa meelitas. Keskealine mees peaks suutma vastutada enda eest ja isegi vajadusel võõraid lapsi kaitsma. Aga see on lihtsalt alatu pedofiil. Noored lapsed ei oska tihtilugu arvestada, et täiskasvanud inimesed nii julmad ja küünilised on. Loodetavasti pannakse tüüp pikaks ajaks kinni.
Eesti 15. aprill 2016 15:57
Kui eitab ,siis pole midagi teha
Soome 15. aprill 2016 21:35
Aga siin pannakse pokri.