1
foto

15.–17. aprillil külastab Eestit Venemaa tuntuim ja tunnustatuim legendaarne selgeltnägija, teadlane, Hõbehaldjaks kutsutud Natalja A.Onufrieva.

Kolmel päeval on kavas mitmed seminarid ja töötoad: eneseabi seminar – kuidas iseendaga toime tulla rasketes ja kriitilistes situiatsioonides; kriisisituatsioonidest väljumine – kuidas lapsendada ebaõiglust; inimestevahelised mittetoimivad suhted jpm, vahendas Taevas ja Maa Keskus.

Seminarid on vene keeles, eestikeelse tõlkega ning krõbeda tasu eest; eravastuvõtu eest tuleb maksta 300 eurot tund.

Natalja A.Onufrieva on Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemia president, erialalt kliiniline psühholoog, psühholoogia doktor.

Venemaa teeneline selgeltnägija ja energeetiline tervendaja Hõbehaldjas tegeleb eelkõige inimese üleloomulike võimete uuringute ja uute tervendamismeetodite loomisega.

Hõbehaldja esinemiste kava vaadake SIIT! 

Jaga artiklit

8 kommentaari

K
kuidas lapsendada ebaõiglust?????  /   14:23, 14. apr 2016
ÕL, kas te loete ka, mida kirjutate? Mina lugesin igaks juhuks 4 korda, ei uskunud oma silmi, ikka lugesin- kuidas lapsendada ebaõiglust! Huvitav küsimus, mis! Kui asjast, inimene peaks pääst puhta loll olema, kui maksab posijale 300 eurot, samas olen kindel, kõik ajad on välja müüdud!
K
Kui  /   21:30, 13. apr 2016
Inimesel on selgeltnägemise võimed, nagu Merilyn Kerrol ,kes kasutab neid headeks tegudeks,siis selles ei ole midagi halba.Nastja ja Kerro küll soolapuhujad ei ole.On palju neid ,kes käivad kuskil kord või paar mingitel parapsühholoogia kursustel ja siis tegutsevad.Vot need on soolapuhujad ja väga ohtlikud .Üks selline onu,kes peab ennast kõige võimsamaks ravitsejaks,aga ise täis vihkamist ja kurjust,tegutseb salaja ja teinud paljudele halba Evald Martinson.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis