Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Kassim Aidara: see oli üks hooaja olulisemaid mänge 

Mart Treial | Video: Aldo Luud, 12. aprill 2016, 21:36
Videointervjuu Kassim AidaragaFoto: Aldo Luud
Sillamäe Kalev alistas Evald Tipneri nimelise karikavõistluste veerandfinaalis Nõmme Kalju 1:0. Sillamäe poolkaitsja Kassim Aidara lausus, et tänane kohtumine oli nende jaoks hooaja üks olulisemaid. 

Prantsusmaa kodakondne Aidara ütles, et tiim keskendub karikale. "Täna oli hooaja üks olulisemaid mänge Euroopa liiga ja meie enda meeskonnavaimu pärast. Ainult kaks mängu on jäänud ja me oleme oma eesmärgile väga lähedal."

Võiduga säilitas Sillamäe võimaluse jõuda Euroopa liiga 1. eelringi. Euromängudele kvalifitseerub tiim ainult siis, kui tõstetakse võidukarikas. 

Samal teemal

Aidara nimetas võidu põhjuseks suuremat agressiivsust ja suuremat soovi. "Ma arvan, et me olime täna Kaljust agressiivsemad ja tahtsime võitu rohkem. Me hoidsime ennast kompaktsena ning meil oli hea taktika."

Kohtumine peeti Sillamäe Kalevi staadionil, mille loodusliku muru kvaliteet andis soovida. "Väljak ei olnud nii hea, aga see oli halb mõlemale meeskonnale. Sellise väljaku peal ei saa mängida lühikeste söötudega, vaid pidime pikki sööte andma ja nagu näha oli, suutsime võita Kaljut ka niimoodi," sõnas Aidara. 

26. minutil sai viga Sillamäe oluline mängumees Evgeny Kabaev, kelle olukord pole kiita. "Tema hüppeliiges on paistes ja nädala jooksul vaatame, kuidas tal seis on. Praegu ei oska me kindlalt öelda, mis temaga juhtus.

Iga mängija vigastus on meile halb, aga arvan, et meil on tugev meeskond hea hingega. Usun, et võime alistada iga meeskonna," ütles Aidara. 

Vaata Õhtulehe videost, mida mängumees rääkis! 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee