Foto: TV3
Õhtuleht.ee 11. aprill 2016 21:35
Venemaa saates «Selgeltnägijate tuleproov» teist korda osalenud Marilyn Kerrol jäi võit jälle saavutamata ja 16. hooaja võitis Viktoria Raidos!

Viktoria sai 33 994 häält, Marilyn jäi napilt teiseks, saades 31 694 häält ning Nikol jäi kolmandale kohale.

“Tahaksin Sulle öelda, et oled väga tubli. Julgesid teist korda tulla ja ei kartnud oma unistust täide viia. Sa läksid lõpuni ja andsid mulle jõudu. Tahan sind õnnitleda, see on suur võit,” ütles Viktoria Marilyn Kerrole.

Saatejuht ütles Marilynile lohutuseks, et see on vaid tuleproov ning elu läheb edasi. Marilyn vastas koheselt, et talle tähendas see midagi muud.

Samal teemal

Kommentaarid  (55)

Pani mõtlema 13. aprill 2016 11:48
3.kohale jäänud naine oli ise näinud ennast teisel kohal. Kas see tähendab seda, et tegelikult olid Viktoria ja Marylin võrdsed ja oleksid mõlemad väärinud 1.kohta?
Arvan sama 12. aprill 2016 22:21
Võistlemine võidu nimel ei tohiks olla nii ülitähtis. Sellises saates osalemise eesmärk peaks olema eelkõige enda tutvustamine ja oma selgeltnägija võimete näitamine. Seda on Marylin väga veenvalt juba 2-l korral teinud. Temast on saanud väga tuntud selgeltnägija nii Eestis kui Venemaal. 3. korda küll saatesse minna ei tasu. Rahvas teab ja tunneb Marylini ja tema võimeid juba niigi. Küll aga on Marylin juba 1.saatest saanud midagi hindamatut, palju suurema väärtusega kui sinine trofeekäsi. Olla võrratu Aleksandr Shepsi armastatu - kas see pole mitte Grand Prix? Soovin noortele jätkuvat õnne ja armastust! Hoidke teineteist!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS