Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Selveri päästnud Orav: läksin täiega panema, midagi polnud kaotada 

Viljar Voog | Video: Arno Saar, 11. aprill 2016, 21:13
Oliver Orav tõi Tallinna Selverile tänases lahingus Rakverega 19 punkti, kuid tõdes, et hiljutine haigus jättis ta mängule oma jälje: "Kindlasti tegin palju lollakaid vigu, mida hooaja keskel teinud poleks."

Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeriat Tallinna Selveri ja Rakvere Võrkpalliklubi vahel asus 3:1 (19:25, 27:25, 25:22, 25:21) võiduga juhtima pealinna meeskond.

"Nad panid väga head servi, meie meestel kadus motivatsioon ära ja nii on raske mängida," rääkis kohtumise alguse nirust seisust diagonaalründaja Orav. "Aga me tulime geimi lõpus mängu tagasi ja teises geimis oli seepärast palju lihtsam. Suuresti mängiski meie kasuks just see emotsioon."

Orav sekkus matši Lincoln Williamsi asemel teises geimis ja teise vahetusmehe, sidemängija Andres Toobaliga kahe peale matš päästetigi. "Olin just nädal aega haige nagu ka Ats (Toobali hüüdnimi – toim), nii et ega ta meeldiv ole," seletas diagonaalründaja, et ta tundis enda õlul mängu päästmise vastutuskoormat.

Motivatsiooni andis peatreener Rainer Vassiljevi juhis mängida maksimumile. "Kui eksin, siis eksin, kui tuleb välja, siis tuleb, aga ei ole mõtet hellitada. Selle põhimõttega ma ka mängima läksin ja kindlasti tegin palju lollakaid vigu, mida hooaja keskel teinud poleks," nentis Selveri parimana 19 punkti toonud Orav.

Seeria neljas mäng peetakse neljapäeval Rakveres ja viies vajadusel pühapäeval Tallinnas. Täna kohtuvad oma neljandas mängus TTÜ ja Pärnu, suvepealinlastel on seerias 2:1 eduseis.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee