Eesti uudised

KOIT PIKARO: neli aastat kestnud ilge kuriteo uurimise käigus oleks pidanud töötama vähemalt paarsada, mitte mõni üksik politseiagent (46)

LISA KOMMENTAAR

Ei mäleta 11. aprill 2016 20:43
mis nr.aastal koos endise sõbrannaga ja -lutasime pealelõunasel ajal Pärnu MUU- LIL ja mina avastasin unustamatu kurite -o;kas sõbranna juba eelnevalt teadis ja miNule NäIDAta tahtiS Seda:oli rannast kaugel KIVIL pikali kass,kaua(?)surnud,s -AdistlikulT Lõhki Lõigatud piki kõhtu ja 1 SOOLIKAS tiritud sirgelt välja ning oli k -Ivile kinni kuivanud sirgelt nagu kogu se -E kass(eriti täpselt ei mäleta kassi aset- UsT kivil),värv oli selline nagu Tori-Jões- UU küla kõutsil kes minu hall-valgele ka-SSõbrannale kõige ilusama poja tegi:pr- UUnitriibuline,kõht täpiline ja kahetuhan- Dentatel aastatel selle 1poja eest Pärnu turul 1 naine pakkus 25.-Eesti KROONI minule:müüsin ära.Kas need kassid olid üksteisega,pruunitriibulised,sugulased? 2015.a.kohtusin 41.a.noormehega,kes ü -tles iseenda priskemaks mUUtUmise ko -hta mul on rinnad nagu naisel:sellex on siin U-Tähed sUUred:kuidas kass appi k- arjus?Kas "ISIK,ISIKUD ON KINDLAKS T- ehtud?"Mina ei tea...mida juhtum lisaks varjab?
jah nüüd on ta tark küll 11. aprill 2016 10:39
teisi õpetama kuid ise oli paras lauajalg
alf 11. aprill 2016 09:24
Veidi täpsustuseks. Raskeid kuritegusi uurib ja juhib tegelikult prokuratuur , millele aitab kaasa politsei. Kui mõlamed osapooled on nõrgad ,siis ei avastatagi midagi. Pikarol on auvõlg , Türi pastori tapmine endiselt lahendamata kuid raskusastmelt ei ole see võrreldav Varvara juhtumiga, kus arusaamatuks jääb motiiv. Narkari kaela süü ajamine on kaheldav.
to alf 11. aprill 2016 10:33
Oled ajast pisut maha jäänud. Nõukogude ajas pärit spetsiaalsed prokuratuuri uurijad, vanemuurijad ning eriti tähtsate asjade uurijad kadusid juba 1993.a. prokuratuuri reformi käigus. Kaasajal on prokurör kõigi kriminaalasjade uurimiste üle järeljärelvalvet teostav isik. Samal ajal on ta ka uurimisjuhi õigustes. See tähendab, et ta teeb uurijale kohustuslikke ettekirjutusi, mida veel ja kuidas uurida. Aga samas võib ta soovi korral teostada neid uurimistoiminguid ka ise.
Keerulisemate kriminaalasjade uurimiseks, millistest kohalike politseiuurijate jõud ilmselt üle ei käi on olemas selline spetsiaalne struktuur nagu Keskkrimnaapolitsei, kuhu on kokku koondatud paremad spetsialistid. Ja ka see struktuur on prokuratuuri järelvalve all.
Dan 11. aprill 2016 07:34
pall 11. aprill 2016 06:38
Mida need 200 politseiniku uurinud oleks? Vana seniilne vanamees hakkab võhikutega manipuleerima ja on lolle, kes kaasa kägisevad oma kanaajudega. Mõelge loogiliselt, kui teie ettevõttes oleks kahe raamatupidaja asemel 200. See oleks kaos ja igaüks prooviks mingit tegemist leida. Ahh hea küll. Mis siin seletada, kes on loll see on loll ja selleks ka jääb.
to pall 11. aprill 2016 10:36
Too "vanamees" on olnud alati osav reklaamimees ning meediaga manipuleeria. Tänu meediakuulsusele ta poliitikus tõusiski.
Urg. 11. aprill 2016 22:14
Lolle võltsitakse pahatahtlikult veelgi lol- imateks,näiteks lahja toidu sööjad kasva -vad nagu vesivõsud oleandril ja kõik mi- s on liiga lihtne on väga kahtlane!
Urg. 11. aprill 2016 22:55
Lolle võltsitakse pahatahtlikult veelgi lol- imateks,näiteks lahja toidu sööjad kasva -vad nagu vesivõsud oleandril ja kõik mi- s on liiga lihtne on väga kahtlane!
11. aprill 2016 06:24
Austatud hr.Koit!Olen vist ILGET kkuuri-tegevUST palju proovinud uurida: nüüd pean OHTlikuks tunnistama tulemused: +video mille sisu täpset uurimist võib pi-dada eluohtlikuks:n.rahvas 9 aastaselt sünnitas kõrvaloleva pika noormehe ja siis kohe peale sünnitamist sellelt 9 aa- $taselt lõigati välja sünnitustee:ilma ve- nitamata ei ole selle koha siirdamine ka- sulik TÄIskasvanud n.-le!Kaasnes palju ILGEID kuritegusid:mis tahtevastast me- HHaanilist reINKarnatsiooni põhjustab, on EBAseaduslik:"Surnu elusa peaaju tü- kke siirdatakse väikestele inimestele,kes võivad olla erinevas eas,nii saab "Surnu" uuesti suureks kasvada:kõige selle teos- TAMiseks palju erinevaid variante!!!Vaa- dake "siniste silmadega"Vuclip Video"al-apealkirjaga Most Wu,(kuidas see oli)- " CutKeumala_a979_w_2.3gp"-see väga vana video,paljundage:lisage maailma ilgete esikümnesse!!!#.
123 11. aprill 2016 01:43
Politseiameti nimi tuleks ümber muuta.Praegune "politsei" on sajaprotsendiliselt riigile meeletute kasumite teenija-tooja.Ükski eesti ettevõte ei teeni selliseid kasumeid.
10. aprill 2016 22:22
On vaja teha uus organisatsioon kes uuriks ka varguseid,tapmisi jne.Koolituse peaks nad saama mitte eestis.Eesti koolitustel õpetatakse ainult kuidas kiiruskaamerat ja alkomeetrit kasutada ja muidugi kui palju trahvi väänata.

:) 10. aprill 2016 19:48
mitte ei saa aru 10. aprill 2016 19:39
et ei tea ikka täpselt kes ikka tappis?
aga surnud narkarilt on ju võimalik võtta DNA proov ja kui see täpselt klapib siis milles küsimus?
või on narkaril selline nimi et oi-oi-oi...
hea et seda ei öelnud mina......(kollase vahtralehe -pagunid on töö teinud :)?) 10. aprill 2016 18:31
aga täpselt sama mote on hr. Pikaroga , olles susteemis töötanud , on see ikka väga nõrk lugu - isegi viitamaks , et öelda : ensv ajal ei suutnud miilitsad midagi , aga meie nüüd...... Milline tehnika ja võimalused ja mälud on nüüd kasutada.... Tulemus on tõesti nii tühine , et seda püüti voolida targutades meedias. See Ida-Virumaa krimka mees oli tanki lükatud ja nägi välja nagu etenduses , kooli lõpukell - tutipeol läks pahasti :) Uus politseimood on nüüd pärast halli ja punast pintsakut , tammelehtede asemel Vahtralehed pagunitel ja revääridel ning käistel - kindralistaatus= on ju kuldset värvi, nagu 1.septembri tarkusepäev:)
Funktsionäär 10. aprill 2016 23:13
Politseil pole ju ressursse: raha, häid uurijaid ja spetsialiste. Tean omast käest, et läbi aegade on koondatud just tegijaid. Ohutud lojaalsed bürokraadid aga ametis säilivad.
mees 10. aprill 2016 18:18
meie politseil on lihtsam tee ääres pere toitjaid trahvida kui pätte püüda.
arvan 10. aprill 2016 16:59
et Pikaro tuleb ikka pensionilt tagasi tuua , ta eestis kõige korralikum politsei ikka olnud .
Läskimaha 10. aprill 2016 19:16
Pikaro püüdis Asso Kommerit kes oli maffia hirm, järeldusi tehke ise...
muide 10. aprill 2016 16:29
see Pikaro jutt on 100 prossa täppi sest see tapja irvitab Narvas tänava nurgal politseile näkku.
nõrgalt! 10. aprill 2016 15:11
Miks ainult sadu aga mitte tuhandeid? Või koguni kümneid tuhandeid?
mort 10. aprill 2016 15:03
Kui on vaja midagi sitasti öelda siis on inteks Pikaroga ikka varnast võtta.

oot - oot 10. aprill 2016 14:42
Kas see on Eestis ainuke kuritegu, et ainult sellest kogu aeg räägitakse ?
Jääb mulje, et teiste elud ei tähendanudki mitte midagi.
tot-tot 10. aprill 2016 20:05
see taheti teha nagu nö näidispoomine, et politsei ikka töötab ja töötab ja tuhandeid tuhandeid toiminguid on tehtud. Vaene .."mõni politseinik", kes pidi kõige sellega hakkama saama. See oli vaja meie valitsusliidu plusspunkti panemiseks. Et statistikas sobib, "asi kotis". Nii lahjalt ei saa vastata, ei ole ju kellelgi kindlust et õige pätt kätte saadi.
mumm 10. aprill 2016 14:41
politseiamet uhkusega kirjutas hiljuti kuidas üle saja ametniku (k.a. lätist ja leedust) osalesid kolme leedulasest autovarga kinnipüüdmises. kohe näha et rikkurite autod on eesti politseile ja valitsusele prioriteet. samal põhjusel ei taheta ka trahve teha sõltuvaks sissetulekust. kama see kadunud pööbel...
nooh 10. aprill 2016 14:40
Miks ainult uhest kuriteost vahetpidamata räägitakse? Kas teised tapetud ei ole samamoodi tähtsad ?
Kui paljusid tapmisi ei ole hakatud uurimagi.
Kui paljud uppumised on tegelikult tapmised .
X. 11. aprill 2016 22:55
Kunagi oli välistrepil surnud mees,pea allpool,kell 10.30,samal ajal n.käsi oli ku- kkunu kaelal.Ütlesin:vabandust,ma lähe- n kiiresti ära.Kuni mööda maja välisuks- eni jõudsin,ei olnud midagi kahtlast kuu- da,miks oli surnu trepil täpselt siis kui mi -nul oli vaja linna sõita:huvitav ajastatus ajaloos,teele asudes nägin mööduvat kii- rabi juhtumi suunas sõitmas,muu tund- us tavaline olevat.
??? 10. aprill 2016 14:29
Paarsada agenti ühteainsat kuritegu uurima? Unistage aga edasi! Reaalsus on midagi muud. Iga siseminister või politsei peadirektor on kedagi ära koondanud. Ikka standardjutuga, et meil siin on Skandinaaviamaa ning põhjamaa kõrge kultuur. Et meil pole siin mingi kuritegelik Lõuna-Euroopa, Et meie peame sama politseinike protsendiga läbi ajama nagu saavad Norra või Rootsi. (Itaalias ja teistes Vahemeremaades 100 tuhande elaniku kohta märksa enam politseinikke kui meil praegu). Meil on siin ju üliõhukeseks lihvitud riik. Meil siin kusagil ääremaa provintsis tuleb oma paar tundi politseipatrulli oodata, kui politseisse helistad ning kuriteost teatad. Ja paar tundi hiljem pole enam nagunii kohapeal mitte kedagi, keda kinni võtta. Politseijaoskondadest on saanud konstaablipunktid, mis on avatud ainult tööpäeviti 8 tundi. Vaid maakonnakeskuses on prefektuur läbi ööpäeva avatud. Ja ühe uurija menetluses on ühteaegu vaat et sadakond kriminaalasja, pool tööaega kulub seega igasugusele eeskirjadega sätestatud formaalsustele ning paberimäärimisele.
Eksid! 10. aprill 2016 15:44
Konstaablipunktid on nüüd avatud nädalas poolteist tundi, siis kui on "vastuvõtt", mis on tegelikult formaalsus.
Kõik on tee ääres raha välja peksmas.
keskriminaalpartei peainkvisiitor 10. aprill 2016 14:19
Kui (90-te) Pikaro oleks uurinud Varvara juhtumit ,oleks ammu juba leitud kurjategija ning peale kahtlusalus(t)e delferikonksu otsa ülestõstmist,kontide liigestest väljavenitamist (loe keskaja kombel "ratta peale tõmbamist") oleks olnud kohtusaali uksetagune täis puhtsüdamliku ülestunnistuse andnutest.
Nii on. 10. aprill 2016 14:29
Mees on jõudnud ise lõpusirgele ja mitte kergele. Pildil näha.
Looja on õiglane.
Eks ta vägivallatses kõvasti ja veel selle sajandi alguses tegutses vene kriminaalide huvide eest võideldes.
Mina seda mees ei usu üle 10-ne aasta. Varem ehk küll, aga peale ühte juhtumit enam mitte.
aitäh,Koit Pikaro,kogu eluks 10. aprill 2016 14:43
Aga mina kui "lihtlabase" ahistamise-juhtum , usun väga temasse. On põhjust.
Mis siis juhtus? 10. aprill 2016 15:41
Mitu luud sel "lihlabasel ahistajal" siis murti?
Mis juhtus, kas naabrimees ütles et oled paks vms?
AB 10. aprill 2016 13:41
Võta hoogu maha meil on ka teisi kuritegusid mis tahavad paljastamist.
mees 10. aprill 2016 13:22
Jobu mees, kiiksuga sündinud inimene, ei saa aru kui vajalik on kadunud inimeste otsimine.
albert 10. aprill 2016 13:49
Sa oled ise jobu, kuna ei saanud millestki aru, millest Pikaro rääkis.
aga 10. aprill 2016 14:13
.."mees"! Millest ta siis rääkis?
hehh 10. aprill 2016 15:34
Tegelikult põristas lonti nagu alati, ei öelnud suurt midagi. Teised pahad ja lollid - oleme kuulnud.
kas siin on paarsada politseinikut ikka veel olemas ???? 10. aprill 2016 13:14
mitte ei usu,neid koondati ju massiliselt ja anti jalaga targematele spetsialistidele.
piiks ja puuks 10. aprill 2016 13:37
Sul pole politseitööstmingeid teadmisi!! Jutt on kaasatud politseiagentidest ja neid pole keegi kunagi reforminud ega koondanud!
sid 10. aprill 2016 14:25
Mis vandil vahet, ta vaid lällab.

asd 10. aprill 2016 13:11
tubli Pikaro,vähemalt keegi kes mõistab asja tõsidust
ziidiuss 10. aprill 2016 13:20
Esimene ja ainus poolt-kommentaar. Kui lugeda Delfit, siis on hargitajad Buldooseril sääres kinni nagu "vanal KGB-meetodi-mehel". Aga kui tal olidki mingid mittelubatavad meetodid, siis kas ta polnud ametis Heidi Homutovi kadumise ajal? Võinuks neid valge kaubiku mehi natuke pigistada sealt hargivahelt?...
piiks ja puuks 10. aprill 2016 13:39
Pikaro nautis 2000 aastal täiega pensionipõlve ,kuid mingil määral oli kokkupuutes Heihi kadumise uurimisega
ziidiussile 10. aprill 2016 16:30
Pead Kose lihunikke silmas? Mältan, et paljud suunasid oma pilgu nendele.
16:30-le 10. aprill 2016 17:53
Kaubik,milele Heidi ilmselt hääletas ,milles oli mitu meest ja mis peatus söögiputka juures .Müüja mäletas ka Heidit. Aga kõik otsad vajusid ära, vist ei leitud ei mehi, ei kaubikut, sest müüja ei teadnud numbrit vaadata ...