Eesti uudised

TV3 VIDEO | Yana Toom: Eesti inimesed virelevad vaesuses, võetakse laene, kontrakte korralikult läbi ei loeta (268)

Õhtuleht.ee, 9. aprill 2016, 20:54
Yana Toom Haapsalus 9. aprillil 2016.Foto: Kuvatõmmis / TV3
Eesti Euroopa Parlamendi saadik, oma sirgjooneliste väljaütlemiste poolest tuntud keskerakondlane Yana Toom tuuritab praegu mööda Eestit ja kohtub valijatega. Laupäeval toimus üritus Haapsalus. Toom ütles, et Eesti inimesed virelevad vaesuses: võetakse laene, lugemata korralikult läbi laenulepinguid. Toomi büroo pakub kohtumisel valijatele tasuta õigusnõustamist.

Haapsalu muusikakooli olid eurosaadikut kuulama tulnud peamiselt eakad valijad, kes TV3 vahendusel jäid vaatamata eurosaadiku pooletunnisele hilinemisele rahule sellega, et pakuti kohvi ja küpsiseid. Yana Toom rääkis oma tööst europarlamendis valijatele vene keeles. 

Samal teemal

Toom tõdes TV3 "Seitsmestele uudistele" antud intervjuus, et teda teeb murelikuks Eesti vabakaubandusleping Ameerika Ühendriikidega. "Kui see lepe peaks olema homseks sõlmitud, tulemus oleks see, et suured palgad Eestis kasvavad ja väikesed kahanevad. See peaks tegema meid ettevaatlikuks, kui me seda asja arutame, kuid meil puudub selle arutelu, paraku," rääkis Toom. 

Europarlamendi saadiku büroo pakkus huvilistele ka tasuta õigusnõustamist.  "Kõige nõutum ongi võlanõustaja konsultatsioon, sest Eesti inimesed virelevad vaesuses," kommenteeris Yana Toom. "Tegelikult ei osata nagu ... no võtavad laene, ei loe korralikult läbi neid kontrakte jne."

Südil saadikul on plaan kogu Eestile ring peale teha.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee