Eesti uudised

Savisaar: Ansip julges vähemalt otsuseid vastu võtta, Rõivas kardab liialt reitingute pärast (62)

Õhtuleht.ee, 9. aprill 2016 14:08
Edgar SavisaarFoto: Teet Malsroos
Keskerakonna esimehe Edgar Savisaare hinnangul on tänane valitsus Ansipi juhitud kabinetist nõrgem, sest kui Reformierakonna endine peaminister julges vähemalt otsuseid vastu võtta, siis Rõivas kardab liialt reitingute pärast. Samuti märkis Savisaar et Rõivas ei julgeks IRL-i Simsoni toetajate vastu välja vahetada, kuna on "vandunud liialt palju truudust" Isamaaliidule, vahendas ERRi uudisportaal.

Keskerakonna esimees Edgar Savisaar ütles ERR-i raadiouudistele antud intervjuus, et isegi kui Simsoni leer lahkuks erakonnast, siis ei suudaks nad välja vahetada Isamaa ja Res Publica liitu, kuna viimasel on tugev positsioon nii kapos kui ka prokuratuuris.

"Meie oleme ikka väljas oma valijate huvide eest ja loomulikult, kui Reformierakond oma vaateid muudab ja need on meie valijate poolt vastuvõetavad või isegi heaks kiidetud, siis me võime kellega tahes kokku leppida," rääkis Savisaar.

Küsimusele, kas Eesti peaks ütlema pagulastele mingil määral sirgeselgsemalt ei, vastas Savisaar, et tema pole kunagi olnud "kvoodipoliitika" pooldaja.

Samal teemal

06.04.2016
Savisaare kriminaalasja materjalid jõudsid prokuratuuri
06.04.2016
Tallinna linnaosade juhid: toetame Savisaart!
04.04.2016
Savisaar: mul pole plaani asuda Kallo asemel Tallinna volikogu juhtima

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee