
Lahingud al-Rai pärast kestsid mitu päeva ning mässuliste edu kindlustas toetus Türgist, vahendas BBC.
Al-Raid saavad opositsioonirühmitised kasutada platvormina edaspidisteks operatsioonideks Islamiriigi vastu maa ida- ja lõunaosas, selgitas mässuliste komandör. Ta lisas, et peamised ohud ISISega võitlemisel on omavalmistatud miinid, peibutusmasinad ja eneseõhkijad.
Selle nädala algul teatasid ISISe võitlejad, et nad korraldasid mitu rünnakut Damascuse lähistel, sh rünnati Tishrini elektrijaama ja Dumeiri sõjaväelennuvälja. Süüria sõjaväe allikas rääkis Reutersile, et rünnakud toimusid, kuid kõik ründajad tapeti.
Samas on jäänud 200 töölist kadunuks pärast ISISe rünnakut Süüria pealinna Damascuse lähedal asuvale Dumeiri tehasele, teatas Süüria valitsus.
+ Need nii öelda mässulised on Al Nusra ehk siis (Al Qaeda ) Türgi aitab
https://www.almasdarnews.com/article/jaish-al-islam-takes-responsibility-chemical-attack-kurds-alepp...