Eesti uudised

Tütart vaid sõnades armastav ekspolitseinik annab lapse ülalpidamiseks iga kuu mõne mündi (36)

LISA KOMMENTAAR

A 9. aprill 2016 15:10
Selline inimene iseloomustab väga ilmekalt tänast politseid. Politsei kubisebki taolistest moraalsetest värdjatest.
KÕIGE ROHKEM ON PROBLEEME TRAHVIDE MÄÄRAMISEL ??? 12. aprill 2016 16:11
OLIN ESIMENE KORD HÄDAS
,,,ET KÕRVAL--SÕITJA LASI OMA RIHMA VALLA ,,""ET KOHE JUUKSURI UKSE EES SISSE INVALIID ASTUKS::
JA SIIS KALLAL NAGU TAKJAD ,,,VOT SÕITIS ILMA RIHMATA ?
MINA VASTU --ET SANT TAHTIS TÄPSELT 14:OO KOHAL OLLA
JA KIIRUSTAS RIHMA AVAMISEGA ;;
kallis emme 9. aprill 2016 08:19
ma olen salaja uhke , et emme on tähtis ja hea,
õhtujuttudeks sinul mind pole,
emme õhtul ei paita mu pead...
seda varjan, seda sõbrad ei tea....
Olen südames uhke ja kordan:,
minu emme on tähtis ja hea...
kallis emme, miks miks mind sa ei taha,
kas karistad last,
olen rikkunud seadust , pole piisavalt hea ?
Ootan, ootan ja pisarad padjas, sest vastuseid mina ei tea.
Aga 9. aprill 2016 01:04
ikkagi annab.Ma ei anna sedagi,sest omal ajal polnud rahagi ei lapse eostamiseks,veel
enam m[ntideks.See loll eesti riik peab ainult pagulasi inimesteks,oma inimestest
on neil savi.
IVO 8. aprill 2016 20:20
Naiskapten?! Kui Saue politseiametnikud mind vigaseks peksid ja asja avalikustamise pärast hiljem taga kiusasid teatasin minu suhtes toimepandud kuritegudest Vaherile. Siis vastas ka mulle üks naiskapten. Mätsis kenasti kuriteod kinni ja õigustas politseiametnike räiget käitumist jättes minupoolsed faktid hoopiski tähele panemata. Seega oli tal minu suhtes toimepandud kuritegude suhtes kaasosalus oma ametikohast tulenevate töökohustuste täitmata jätmise tõttu. Sellised inimesed ei peaks riigiametites töötama.
pätipalk? 8. aprill 2016 20:57
Aga Ivo, mis sa tegid?
jasiis 9. aprill 2016 10:24
see pole oluline, mida ta tegi. isegi, kui pani toime mõne kuriteo, siis kuriteo sooritamine ei anna mingit õigust kellelgi teisel sooritada kuritegu täiesti karistamatult. sinu mõistus seda lihtsalt ja loogilist aga fakti ilmselt ei mõista, sest ikka nii tore on ju kogu aeg kusagil hõisata mingit pätipalga juttu ja kujutada endale ette, et sa oled parem ja õigem inimene...
uskumatu 9. aprill 2016 10:26
olen ise väga seaduskuulekas ja eesti politseist lugupidav inimene olnud ja arvasin, et ajastul, mil politsei tööd jälgivad pardakaamerad, on ka politseinikud viisakad ja teevad toiminguid vastavalt menetlusseadustikule. Hiljuti nägime koduaknast jahmatavat käitumist politseiametnike poolt ja usaldus kukkus nulli. Inimesed ei julge iialgi sellistest asjadest teatada, sest nnende maja-sisene vahendeid valimatu ringkaitse on täpselt sama, mis nõukogude-aegne repressiivvalitsus.
Vladimir,vana vang 8. aprill 2016 16:55
minu ajal istusid musoraad punases tsoonis,see mussor tuleb vangi suruda,hea et teine ment töölt minema aeti.Meie inimestel kergem.
Raivo 8. aprill 2016 15:16
Tavaliselt kui uue naisega saadakse laps stoperdab uus naine eks naisele makstava raha ära.
ikkagi inimesed 8. aprill 2016 12:56
Loodame , et uus seadus, kus politseinikud hakkavad kahekordseid kiirtrahve tänaval sisse kasseerima , annab võimaluse õhtul kojutoodud raha eest ka laste eest paremini hoolitseda.
Oleks muidugi õige jälle autojuhi load kahekaaneliseks teha, et saaks nende vahele politseimeelehea panna kui auto kinni peetakse ja selgub , et järelkäru tarbeks pole tõkiskingasid kaasas..
alku 8. aprill 2016 12:20
normaalne eks...inimsese elu on kaa nüüd rikutud...ägedad seadused. inimene kaotab töö, millest ta nüüd maksma peaks...idioodid on seal need seaduse väljamõtlejad....

kas 8. aprill 2016 11:51
to ihhii 8. aprill 2016 10:50
Enne kommenteerimist oleks mõistlik artikkel läbi lugeda ja püüda sellest aru saada. Viimaseks võib vajadusel kasutada ka kõrvalist abi.
Horros 8. aprill 2016 12:01
Ka mina vajaks abi, kuna see nn artikkel on peidetud.
.
Tüüpiline eestlane on too ülalolev kommenteerija, kes selle asemel, et abikäsi ulatada kipub süüdistama ja näpuga näitama.
reg 8. aprill 2016 10:40
lihtne näide kuidas eesti riik lihtsate tööinimeste elu ära rikub. Inimeste, kes lihtsalt ei oska elada ja saadaksegi kaks võib olla kolm inimest, kes teineteist vihkavad elu lõpuni. Kaasaarvatult vihkab vähemalt üks või kaks neist ka eesti riiki edaspidi. Milleks selline jant - rikutud on ka selle lapse elu ja arusaamad ellu ja nagu elu on näidanud, saadakse täisealiseks ja minnakse ema armastama ja ei saada isa käitumisest aru, miks ta ema vihkab ja vastupidi. Ma arva, et see isa on lihtsalt äpu ja 49-dal oleks ta kõik tanki ....
lihtne tööinimene 8. aprill 2016 13:24
Mida sa õigupoolest tahtsid öelda, ise ikka saad aru?
aarvamus 8. aprill 2016 10:38
Kas saab veel segasemalt kirjutada?
ihhii 8. aprill 2016 10:17
Kuidagi ühepoolne. Ema käitumisest ei sõnagi. Seaduse lihunikukirves ülisuurte õigussüsteemile minevate kulutustega on ehk meestelt võtnud võimalused ja muudkui tambib raha, raha ja raha ega lahenda nii keerulisi asju, ajalehed ja Pealtnägijad ammugi mitte.
8. aprill 2016 14:47
Ema käitumine ei puutu asjasse! Kui see on sinu laps siis tuleb teda ülal pidada kuni seadus nõuab. Ärge tehke lapsi, sellises riigis, kus ebakindlus homse ees on nii suur, et ainuüksi enda toitminei on keeruline. Pagulased tulevad sigima ja neile makstakse surmani toetusi ilma vajaduseta tööl käia või veel kuidagi maksudena riiki panustada, las siis sigivad. Kui laps on olemas tuleb mingi töö leida nagunii, seda raha võidakse ka su vanematelt või vanavanematelt nõudma hakata. Seadus võimaldab inimesi kottida lõputult.
ihhii 8. aprill 2016 10:17
Kuidagi ühepoolne. Ema käitumisest ei sõnagi. Seaduse lihunikukirves ülisuurte õigussüsteemile minevate kulutustega on ehk meestelt võtnud võimalused ja muudkui tambib raha, raha ja raha ega lahenda nii keerulisi asju, ajalehed ja Pealtnägijad ammugi mitte.
ihhii 8. aprill 2016 10:17
Kuidagi ühepoolne. Ema käitumisest ei sõnagi. Seaduse lihunikukirves ülisuurte õigussüsteemile minevate kulutustega on ehk meestelt võtnud võimalused ja muudkui tambib raha, raha ja raha ega lahenda nii keerulisi asju, ajalehed ja Pealtnägijad ammugi mitte.
Retro 8. aprill 2016 09:42
Tabav paralleel:
MTÜ Odini juht - ei maksa elatist
Eesti Politsei kapten - ei maksa elatist, pole lapsest huvitunud, on kinni peetud krim asjas.
Kas nyyd on paslik üldistada ja riigikogulastel sõna võtta, et kogu Politsei koosneb kriminaalsetest ja lastest mittehoolivatest jõmmidest ning sellist organisatsiooni poleks tegelikult eestile vaja?
SIIS SAAKSIME ASENDADA - KAITSELIIDUST MEESTEGA::: 8. aprill 2016 13:55
NEMAD ---OM IKKA OLNUD AUSAD ---PEREKONNA INIMESED ::
KASVATAVAD ISE OMA LAPSED -----JA EI KÄI ---SEADUSEGA ALIMENTE NÕUDMAS ::::
SEE OLEKS ÜKS VÕIMALUS JA KA VÄLJAPÄÄS ___

Huu-hu- ammmuuu. 8. aprill 2016 09:35
oot-oot see politseikapten koos oma politsemajoriga 8. aprill 2016 09:25
töötavad siis kõrgel kohal ja saavad maksumaksjalt palka.
1 politseikapten ei täida oma kohustutsi
2 politsemajor on teadlik
JA MÕLEMAD TÖÖTAVAD EDASI. SM VAHER, KUS ON NÜÜD NULLTOLERANTS
tema armastab last. jokitab sentide maksmisega ehk siis teeb viiolit. ehk siis juriidikas kodus ja arvab, et näe ma maksin
korruptantide ringkaitse on ju teada asi 8. aprill 2016 12:04
lihtne ja isegi kaugelenähtavaid prügikalasi ei viitsita korrale kutsuda
Pollaris 8. aprill 2016 08:10
pole mingit korda keda võetakse tööle,nii nagu juht ees nii ka koerakari järel
NO ---TÕDE ON VALUS KUULATA:::: 8. aprill 2016 09:22
AGA POLEGI ENAM PÄTIRIIGIS ----KEDA TÖÖLE ÜLDSE VÕTTA:????
SIIN ON JÄLLE VIGA TEHTUD ;;;;;;;;ET EESTI ---PIIRIL JA TOLLIS
ISTUVAD PAREMAD POLITSEINIKUD::::
SEE TÄNAVA JA LINNA PATRULL ,,,OM IKKA MÄDA IGAS LINNAS
Tollis 8. aprill 2016 11:40
istub päris " pätikari " koos.
politseinik versus kurjategija 8. aprill 2016 07:47
selliste politseinike käitumine ja seadusi eirav olek on tuntav ka nende igapäevatöös. Esialgu peavad ülemused seda heaks TÖÖKS..isegi väga heaks ja seliist siis esialgu aina edutatakse...Siis äkki märkavad ka kaastöölised , et tegu inimesega, kes karjääriredelit vallutabki ise seadusi rikkudes...Siis aga peab politsi võtma ringkaitsesse, sest omade karistamine pole ju sobilik. aga RAHVAS tänavatel, jaoskondades, teedel sündmuspaikadel tajub politseiniku korruptiivset käitumist ja üleüldine usaldus politsei vastu väheneb iga sellise nähtud episoodiga . . Ülemused, vaadake selge pilguga oma "usinad" ametnikud üle, ehk saaksite seadusteeirajatest politseinikud õigeagselt oma ridadest minema ajada !
Selliseid 8. aprill 2016 07:59
riigiametnike om meil ametis hulgi igas valdkonnas, mitte ainult politseis.
ooo 8. aprill 2016 15:28
Oodata Eesti politseis ausust ja vastutustunnet on sama hea kui kanalt villa tahta.
Mundrite varjus peituvad tihti üdini armetud,labased, liiderlikud, empaativõimetud tegelased . 2/ 3 naispolitseinikest teevad oma jultumuse ja küünilisuse, tühisuse ja kergemeelsusaega silmad ette ka oma lodevatele meeskolleegidle. Liikluspolitsie on oi kui palju sellised lõtvade kommetega "politseinikke" , suur osa neist halbadest , katkistest kodudest.
Mehed aelevad töökabinettides lodevate armukestega, POLISTEIMUNDER ON LIIG TIHTI ILASE INIMESE SELJAS.
kom korrusetäit tunnistajaid 8. aprill 2016 18:40
politsei peab tõsisemalt suhtuma omaenda ametnikukestesse , kelle puhul on avalik saladus,, et nad ise pole ei seaduskuulekad ega ausad. Isegi oma maja sahistab aga tüüp kõnnib ringi nagu kangelane . Võiks lausa arvata , et on teinud mõne valgustkartva "teene" mõnele ülemusele, kui kõikvõimalike rikkumistele vaatamata ikka silm kinni pigistatakse.
seni kuni 9. aprill 2016 10:40
seni kuni ajakirjandus asja käsile võtnud ei ole. ei tee politsei midagi, et omaenda maja kuirikaelu korrale kutsuda või vastustusele võtta . vastutusele ei võeta seaduserikkujaid politseimajas nagunii, äärmisel juhul p a l u t a k s e lahkuda... Nii lihtsalt see neil käib ja sellest siis ka karistamatuse tunne ja inimeste kasvav pahameel. Tehke aus nägu pähe ja puhastage oma read saastast ja ei ole mingeid odinlasi siis enam rahval vaja.
Mul on silmad kehvad 8. aprill 2016 07:39
Alguse sain ära lugeda,siis läks nii ududseks,et millestki ei saanud enam aru.Õnneks oli selleks ajaks ka selge,et uudis pole minu teetassike ja targemaks ei tee.