Eesti uudised

Narva emad on endiselt oma laste pärast hirmul: politsei juttu Varvara tapnud narkomaanist ei usu keegi (93)

LISA KOMMENTAAR

Juku 10. aprill 2016 16:00
Narva venelastele ajupesu tegemiseks loodi ju miljonite eurode eest ETV Pluss. Kuhu see on jäänud?
JAMA 8. aprill 2016 23:21
ka mina ei usu seda narkarid mõrvar on endiselt elus politsei leidis hea põhjuse,et ära lõpetada,see uurimine ei anna rohkem tulemisi seega leiti hea põhjus suvalise narkari süüks teha.
Veidralt 8. aprill 2016 23:11
kõige kahtlasemaks teeb loo pressikonverents
Mäletame ju veel isand Kohveri etendust, aga ka teisi
Kõik pressikonverentsis on seotud hämamise ja vassimisega, seda on näidanud aeg.
Vaatleja, 8. aprill 2016 20:46
Ehk aitaks, kui paluda abi Merilin Kerrolt, väga tugev sensitiiv, lausa uskumatu, mida nad seal Venemaa saates korda saatsid, koos selle Piiteri "nõiaga". Veet Manost, tundub, ei olnud suurt kasu.
kann 8. aprill 2016 20:22
Sihuke tunne, et oli vaja lõpuks lahendus leida ja leiti siis surnud narkomaan. Mis tegelikult juhtus, seda ilmselt enam ei uurita.
Lõpetage ära 8. aprill 2016 18:08
See lamisemine teemal "usun-ei usu", "tundub-ei tundu" on absoluutselt mõttetu ja ajakirjandus võiks pigem selle kajastamise sinnapaika jätta. Kui on kellegi konkreetset infot või asitõendeid, siis laduge letti, aga politseis, uskuge või mitte, leidub siiski spetsialiste, kes teie kodukootud võsaloogikal baseeruvaid arutluskäike edestada suudavad.
18.08 8. aprill 2016 18:28
Sina lamised siin tühja.Politsei ülesanne on ainult lihtinimesi trahvida ja tihtipeale alusetult.Näiteks miks ei meeldi pollaritele autoapteek mis on uue autoga kaasas,peab ostma uue,mis on eestis toodetud.Tean ühte relvameistrit-salakütti kes on tegelenud sellega ligi 40 aastat ja isegi kõvemad võimutegelased ei tee talle midagi,kuigi nad teavad seda.
mh 8. aprill 2016 18:43
Tähenab sina süüdistad jõuametit selles, et see trahvib ja seepärast on ka jutuks olev kuriteo uurimuse tulems vale. Ühtlasi tähendab, et sinu väited on tingitud isiklikust vihast. Sellwega ei arvestata ja need ei puutu sellesse teemasse sugugi. Sinu väited selle artiklis kirjutatud juhtumi taustal pole arutust vajavad.
18:43, 8. aprill 2016 18:53
mine maga kaineks ennast,manjakk,tundub,et oled ise ka trahvija või midagi taolist.
mh 9. aprill 2016 01:19
_mine maga kaineks ennast,manjakk,tundub,et oled ise ka trahvija või midagi taolist._
-
Teiega ei saa vaielda ega väidelda. Te ei räägi üldse asjast. Ja siis laimate enda kritiseerijat. Te räägite siin täitsa suva loba, trahvidest. Kas miskitpidigi on politsei poolt trahvimine ja selle jälgi kuriteo uurimise tulemus seoses? Pole ju aga on isiklik viha jõusüsteemi vastu võimaldab kõiksugu nende töö tulemusi maha teha. Rohkem pole teiesugusega rääkida.
Loomulikult 8. aprill 2016 15:04
püüdis inspektor-kindral oma mundriau puhtaks pesta, aga plekid ikka jäid.
Huvitav.... 8. aprill 2016 14:30
Kui dna -l on ühtivusi võib see ka suguseltsile viidata.Ja miks leitakse süüdlane surnuna aga mitte elusana?Kas Eesti politsei uus tase juhtumite lahendamiseks?Tekkib laip,seome talle midagi külge ja lahendamata asjad vähenevad?Pealegi kas 4 aastat pole kordagi narkomaani kontrollitud?Mis haigusi ta veel levitas?

jalkafänn 8. aprill 2016 13:31
Ausalt öeldes uskumatu. Ma mõtlen just inimesi. Mida te tahate? Mõrvar leiti üles ja teile ei sobi see millepärast? Et teie arvates ei saa narkomaan sellist asja teha? Et mõrvar on surnud? Sest teie arvates oli mõrvariks see kahtlane tüüp keda te vahel poe juures näete, ükskõik kus te ka ei ole?
Igal lool ei ole selget ja puhast lõppu. Sellel lool on lõpp, isegi kui see on teistsugune kui te soovite
mikk 8. aprill 2016 18:12
Politsei ise ütles, et kui see narkomaan oleks elus, poleks vöimalik talle isegi süüdistust esitada.
... 8. aprill 2016 18:30
mine tao oma palli ja ole vait.
gunu 8. aprill 2016 12:26
asi oli lihtsalt vaja lõpetada.
sest 8. aprill 2016 12:42
see ei too riigile raha sisse.
khj 8. aprill 2016 10:56
Selgitavad kommentaarid narkomaanide kohta saavad miinuseid ja selgeltnägijate omad plusse.
Mis järgmiseks varsti hakkavad nõiad luudadega lendama v ?
SIIM 8. aprill 2016 10:44
Millegipärast on mõnedel MEIST narkomaanide suhtes mingi standardkujutus. Et mingi väheareharitud värisev poolhull, kes ei taipa enam mitte kui mütsigi, täiesti mõtlemisvõimetu ja kes mõtleb ainult uuest doosist. Kuid on ka selliseid narkoainete tarbijaid, kes siiski pisut mõistust ning enesekontrolli suudavad säilitada. Näiteks kas või metadooni ravil olijad. Ja eks ka narkomaanide hulka on juhtunud vahel haritud inimesigi, kes on kunagi midagi õppinud. Muidugi on sellised vähemuses, kuid ei saa siiski välistada seda, et väike Varvara võis ka mõne sellisega kokku sattuda.
Pööriöölane 8. aprill 2016 10:43
Politseijuhid oleksid võinud vähemalt vait olla või öelda, et kahjuks pole veel kindlat süüdlast leitud. Aga ju siis niimoodi loodeti oma nigelat reputatsiooni päästa. Asjatult! Hoopis ämbrisse astuti! Varsti ei kutsuta niiviisi politseid enam raskete kuritegude puhulgi välja, sest niikuinii poleks sellest mingit abi.
no alles paneb 8. aprill 2016 12:07
see uurimine on olnud küll ebaproportsionaalselt võimas! Süüdistada suudavad vaid äpud, kes muud ei teegi, kui kommenteerivad ja millegagi kunagi rahul pole ega ise millegagi hakkama ei saa! Ise nii valelikud, et ei suuda ka teisi uskuda!
Isegi Olof Palme mõrvar 1986. aastast on avastamata!
arvaja 8. aprill 2016 10:31
Miks ei kasutata nn.selgeltnägijaid? Nad annaks kasvõi mingi niidiotsa kätte, pole vaja muidugi avalikult kuulutada, aga ikkagi. Atvan ise, et see elajas on putkanud ammu venemaale ja püüa tuult väljal. Ainuke lootus on, et see elukas saab oma karistuse mingilmoel ikkagi kätte, ega kedagi ei jäeta karistamata.
!!! 8. aprill 2016 10:31
Oletagem, et narkomaani versioon oligi vale. Kuid järgneva 4 aasta jooksul pole enam midagi juhtunud. Kas maniakk-pedofiil oleks suutnud end senikaua vaos hoida? Suure tõenäosusega on ta juba ammuilma Narva tolmu jalgadelt pühkinud ja näiteks suure kodumaaa avarustele rännanud. Seda enam, et Venemaa praegu oma kodanikke võõrriikidele välja ei anna. Seega, emade praegune pabistamine on pisut üle pakutud.
SIIM 8. aprill 2016 10:51
Pabistamine on alati mingil määral põhjendatud. Kuigi loogiliselt võttes see kurjategija ongi ilmselt juba ammu sealtkandist lahkunud, kuid alati võib välja ilmuda mõni uus pervert.
Vikatimees 8. aprill 2016 10:28
arvestades mis mainega on politsei ja selle juhtkond,siis usaldada sellist grupeeringust on enese petmine--saaks asja kaelast ja asi korras,,nüüd kõigile uurijatele uus auaste kindlustatud--loomulik asjade kulg pätiriigis kus pätid ja korrupandid võimul--arvan nii...---

rs 8. aprill 2016 10:21
kuidagi mugav lõpp sellele halvale loole ....
kjh 8. aprill 2016 10:19
Tavakodanik ei ole õppind farmakoloog-psühholoog. Ei ole ise kunagi midagi proovinud, sõltlasega vestelnud või aidanud ja paneb tarka kuidas narkomaan käitub. Hullud spetsialstid ikka. See on juhtum millele kunagi ei saa täpsemat selgust, jääge rahule.
kamandajale 8. aprill 2016 10:28
Huvitav, kui psühholoogid ei ole tavakodanikud siis kes nad on su meelest? Ise saad aru, mida sa üldse räägid? Sina ei tea kindlasti, mis eriala ja kogemustega on ükskõik kes kommenteerijatest, kus ja kellega töötanud. Mis iganes taustaga inimene võib kommenteerida.
Mina tunnen küll oma eriala inimesi siin ära, terminoloogia tundmise järgi järgi.
jhg 8. aprill 2016 10:51
Sina ka ei tea, lihtsalt räägid, et sa tead. Mina olen aastaid lugenud Erowidi ja Bluelight foorumeid ja narkar ei ole ainult selline inimene kel enam ei ole mõistust ja mõtleb ainult uuest kärakast. Oma lugemiste põhjal võingi väita, et need eelarvamused mida siin räägitakse narkarite kohta on rämps.
lkj 8. aprill 2016 10:59
Tegin väikese 'tavakodaniku' apsu so what. Olen aastaid lugenud Bluelight, Erowidi jne foorumeid ja see ehehe... tavakodaniku arvamus narkomaanist on totaalselt vale. Niiet ma saan täiesti aru millest ma räägin ja sinu spetsialistid siin ajavad üldiselt möga.
kjh 8. aprill 2016 11:01
Topeltpost kuna mu vastus ei ilmunud, mis siis ikka, laiutan käsi ja ütlen so what.
8. aprill 2016 10:48
Peale Markkuse kadumise juhtumit on usaldus ilmselt kadunud.
MM 8. aprill 2016 10:14
Selliste teemade puhul on oma usust kögisemine üsna kohatu. Kas tead midagi või ole vait. Paremat teadmist kui politsei ühe enesetapu teinud narkari juurde viinud jäljed ju ei ole.
Ohjaah 8. aprill 2016 10:13
Pigem kasutati seda narkarit kullerina, sest tegelik tapja ei tahtnud ise riskida vahele jäämisega. Aga noh nüüd on vast uurimisega lõpp ka ja tegelik süüdlane ei selgu kunagi?
matsi-iida 9. aprill 2016 04:46
igasugused pressikonverentsid on täiesti tarbetud. nagu arstidest on kõik suvalised mittemeedikud targemad, nii ka uurijatest-spetsialistidest loomulikult. ja selgeltnägijaid on ka palju tekkinud.
piiblis on ka öeldud, et enne maailma lõppu pidigi iga teine selgeltnägija olema
venemaal tavaline asi 8. aprill 2016 10:12
Loomulikult ei usu seda keegi aga kuna Ida-Virumaal on nagunii sotsiaalkatastroof, siis prooviti úks nn. pingekoht likvideerida ja linnuke kirja saada. Hale ja läbinähtav ainult et kuidas te järgmine kord oma vóimetust maskeerite ja rahvast lollitate?
need ei ole narkomaane näinud 8. aprill 2016 10:05
njaam... ei mõelda sellele et narkomaan on vahes kaine ka. Meil kunagi asutuses olid 2 narkomaanid! Iga korra järgi nad korrastasid ennast nii hästi pesid isegi riideid, Köögi koristasid ära, seda nad tegid üli hoolikalt ka kõige rasvasema pliidi puhastasid ära. Laibapuhastamine ei ole nendele ülejõu käiv töö. kui juba pool narkouimas üksteisele kaela süstivad. Sinna on vaja täpselt torgata et veinist läbi ei süsti!
Tahan veel öelda 8. aprill 2016 10:16
Narkomaan muutub siis üliaktiivseks kui tal on hirm, Vahelejäämisega, ilmajäämisest või millegi sõltuvuse rahuldamiseks saamisel. Nad võivad raha eesmärgil ka sinu mootoratta ka ninaall ära virutada seda nad leiutavad väga kiiresti!
qwe 8. aprill 2016 09:49
Vaevalt,et võmmid üldse nii selle asjaga tegelesid nagu nad seda ise väidavad.Neil on põhi tegevuseks inimestelt raha kätte saada,neid võib võrrelda nkvd-ga.Tean paari juhtumit vargustest kus varas oli ka teada aga meie võmmid ei võtnud seda vaevaks uurida.
Narva emad ja lapsed 8. aprill 2016 09:41
eri staatus????? mõrtsukal ei ole linnapiire... oinad.

Kuulge-kuulge - ärge mölisege! 8. aprill 2016 09:37
Ilmne on,et narkomaan kartis jälgi jätta,sellepärast pesi laipa.Lootis,
et ei tule välja ja saab tasapisi jätkata oma jõledusi.Aga kui temalt juba proove
võtma tuldi,sai värd aru,et enam pääsu ei ole.See oleks täiesti loogiline.
8. aprill 2016 11:20
minu arvamus 8. aprill 2016 09:34
Politsei puges vale taha peitu. Eks ta seepärast igaks juhuks ütles,et ARVATAVASTI on süüdi. . . Mõrvar - manjakk võib olla soliidse välimusega pereisa,kelle peale keegi ei tulegi. Kratid-kraaged ja narkomaanid on liiga pealiskaudsed ja oleksid ammugi avastatud. Inimene vananeb ja haigus nooreneb-tugevneb, kunagi tuleb see asi kogemata välja,kuid läheb veel aega.
uudi 8. aprill 2016 09:25
rääkimata k6rvaklapi ja saapaloo seletusest, mida ei usu samuti 1ki normaalne inimene
politsei 8. aprill 2016 09:00
´Häbi eesti politsei,häbi !
Saage ükskord aru::: 8. aprill 2016 09:08
SELLINE REFORMIKATE PUNT JA VALETAJAD :::::??+
HÄVITAVAD ---MEIE ILUSA RIIGI JA ELU TÄIEGA
nõus 8. aprill 2016 09:08
Narkomaan ei käitu mitte kunagi nii nagu seda tegi Varvara tapja.
Vastuoidi 8. aprill 2016 09:10
Eesti politsei on pigem tubli, sest nad on teinud kõik, mis võimalik. See, et teiesugused seda põhimõtteliselt ei usu, vaid eelistate pigem igasuguseid vandenõuteooriaid, ei muuda asja.
Väga tubli! 8. aprill 2016 09:30
Holokaustipäeval nutad ka?
8. aprill 2016 09:31
Paraku on politsei ka ainult inimene, (mitte üliinimene) ja alati on olnud juhtumeid, mis kahjuks jäävad lahendamata! Loodame jätkuvalt tulemuslikku uurimise lõppu!
R 8. aprill 2016 08:53
Äkki oli narkomaan lihtsalt laibakoristaja, kuid mitte teo toimepanija. Siis on loogiline, et dna klapib ja süütunne võis ka olla, et end tappa.
narkomaan ei ole see mees 8. aprill 2016 08:50
Ka ei tehke mis tahate aga ei usu. Narkomaanil on mälu juba pehme, ta ei oleks suutnud hävitada enda jälgi, pesta tüdrukut ja tarida teda veel sinna, kus on otsijad. Narkomaan elab uue toosi nimel. Pigem on tapja ja vägistaja Narva elanik, võib isegi olla perekonna tuttav. Uurige parem neid, kes peale tapmist ja vägistamist kolis sealt kohe ära või isegi elab veel seal. Kindlasti sõbralik, meeldiv inimene ja selline, keda keegi ei kahlusta.
8. aprill 2016 09:12
Ja miks Te arvate, et seda ei ole tehtud? Narkomaan saab ka vahepeal kaineks, ja kui ta on aru saanud, millega hakkama sai, püüab asitõendeid hävitada. Loogiline ju.
8. aprill 2016 09:44
"Narkomaan saab ka vahepeal kaineks".
Kas ta ikka sai nii ruttu kaineks, et juba samal õhtul või hommikul viis laiba sinna kohta, kust oli juba otsitud. Ta pidi teadma, kust oli juba otsitud. Narkojoobes teadis sellest?
linda 8. aprill 2016 10:08
Küll on siin palju inimesi, kes teavad täpsemalt kui loll politsei, kuidas narkomaanid istuvad või astuvad. Kus te, ülikompetentsed kodanikud siiani olite, et oma abi ei pakkunud ega politseid ei õpetanud, mida või kuidas nad uurima peavad.
linda 8. aprill 2016 10:08
Küll on siin palju inimesi, kes teavad täpsemalt kui loll politsei, kuidas narkomaanid istuvad või astuvad. Kus te, ülikompetentsed kodanikud siiani olite, et oma abi ei pakkunud ega politseid ei õpetanud, mida või kuidas nad uurima peavad.
8. aprill 2016 10:18
Kui narkomaan "kaineks" saab, siis tema esimene ja ainud mõte on, kuidas uus doos sebida!
mh 8. aprill 2016 18:22
_ja ainud mõte on, kuidas uus doos sebida!_
Millist kraami manustav narkar? Kanepi juures NÄITEKS on tõenäone, et seksuaalse naudingu vajadus võib veelgi suureneda esialgu. See, kellest jutt, see inimene pidi nooremapolne olema kahekümnendates. Kui läbi ta oli end suitsetanud siis ja juba kangematele üle läinud kanepist, et võiks öelda narkomaan. Samas peale jäleda töö tegemist võis tõsi ikka väga tugevalt narkoaineid pruukima hakata.
8. aprill 2016 20:47
idikas, kanepitõmbajat huvitab vaid õgimine, narkarite seks pole muud, kui narkots. pedofiil võis olla vaid nn. triibu tõmbaja, kes tarvitavad kokaiini, kallimat, arukamad üldiselt, rahakamad, vähemalt rikkamast perest. auto pidi ka olema, ei ta laipa kuskil lohistanud. hele noorem mees oli, nägin unes, kuskil 20-ndais.
mgh 9. aprill 2016 01:36
"idikas, kanepitõmbajat huvitab vaid õgimine"
-
Oled nüüd kuskilt märgand ehk lugenud, et söögiisu tõstab. Ei kulla tarkpea, kanepitarvitajat tõmbab kõik tegevus mida ta ka enne tarvitamist tegi aga kanepilaks annab seesugusele naudingut lisaks. Samamoodi huvitab seksist ja seksinaudng on ESIALGU isegi mõjusam. see on kõigst näide. Said aru mitteidikas, kui mina olevat sulle idikas... (Naeruväärne väitleja, lajatab oma olematuite teadmistega ja alavääristades teist kommenteerijat. Loogiliselt võttwes poleks vaja põdeda seesuguse kontingendi arvamuste pärast. Need tarkpead lahmivad kuidas sülg suhu mida toob, nii ka seal narvakate juures.)
8. aprill 2016 09:40
Meenub kunagi loetud kommentaar, kes mainis ühest tema juures maal tööl olnud töömehest, kes õhtusel koosviibimisel oli nutnud ja pobisenud, et Varvara, anna andeks, ma ei tahtnud seda teha. Oli olnud väga vaikne ja omaette tüüp olnud. Siis naersid paljud lugejad sellise jutu välja.
8. aprill 2016 10:33
Sellised vaiksed ja omaette tüübid ongi just...
mh 8. aprill 2016 18:39
"Meenub kunagi loetud kommentaar, kes mainis ühest tema juures maal tööl olnud töömehest, kes õhtusel koosviibimisel oli"
Artikkel oli kuskil lehes tollest mehest. Vaevalt, et see juhtum jäi uurimata, kuigi artiklis püüti jätta mulje, et politsei ei võtnud seda uuridagi. DNA tulemused on vägagi olulised ja kui mõne vaimselt ebastabiilse fantaasiaga see ei klapi siis vaimswe murega inimene olgu oma fantaasiatega kuskil muja asutuses ravi all.
olen veendunud, 8. aprill 2016 08:48
et leiti hea nipp juurdluse lõpetamiseks, see ju vana trikk.
JUST NIMELT :::: 8. aprill 2016 09:10
ENSV ----korra järgi ----Keegi peab süüdi jääma ja süü omaks võtma::???
EGA -----SEE POLITSEI TEGELIKULT MAGAS ::::MAGAS KÕIK MAHA::

Juss 8. aprill 2016 08:47
Mina ka ei usu. Avalik huvi oli asja vastu erakordselt suur ja üldsus nõudis tulemusi. Lõpuks olid pollerid selg vastu seina ja siis leiti üks surnud narkomaan. Tehtud.
KOHUTAV 8. aprill 2016 08:35
Kas ei olnud mitte nii, et laip toodi prügimäe äärele mõni päev hiljem, siit küsimus -
huvitav, et mõnel narkaril on a u t o ja j u h i l u b a.,, ning miks ei tuvastatud sperma
abil, teine küsimus - miks ei uuritud seda narva meest, kes läks Narvast läänemaale
tallu sulasaks ja aina kordas: " anna andeks Varvara, ma ei tahtnud seda teha !"
ja kui see sulane on süütu - tuleks tema hirm ka avalikustada
8. aprill 2016 09:59
miks ei uuritud seda narva meest, kes läks Narvast läänemaale
tallu sulasaks ja aina kordas: " anna andeks Varvara, ma ei tahtnud seda teha !"
ja kui see sulane on süütu - tuleks tema hirm ka avalikustada
.
Seda minagi imestan.
8. aprill 2016 11:25
mentalist 8. aprill 2016 08:26
Mõrvaril oli auto millega ta Varvaara röövis ja hiljem surnukeha samasse kohta tõi. Tal pidi olema privaatne maja , suvila või garaaž. Kindlasti ei viinud ta tüdruku korterisse. Tüdruk oli mitu päeva peale kadumist elus.
Mõrvar viis surnukeha tähelepanu keskpunkti . Sinna kus tüdruk kadus, mitte metsa.
Nüüd siis selgub, et DNA oli tüdrukult puhtaks pestud.
Nüüd siis leitakse tüdrukult väike kogusnarkomaani DNA-d . Seda võib kanda tüdruku kehale politsei, kes ei ole olnud hoolas ja ei ole kandnud kummikindaid.
Mõrvari profiil on hoopis midagi muud kui narkomaani oma.
Oijah 8. aprill 2016 08:30
Tõde ongi tavaliselt lihtsam kui igasugused vandenõuteooriad. See, et ei usuta oma politsei võimekusse, näitab mitteuskujate kohta rohkem kui politsei kohta.
arvan 8. aprill 2016 08:47
eks mitteuskujatel on kogemus nendega
no kossa, kossa 8. aprill 2016 08:25
Kuda siis nii, et keegi ei usu. Politsei ikke peaks uskuma.
nojah 8. aprill 2016 08:48
Eks nad ise usuvadki, kisuvad nööbid eest ja raputavad tuhka endale pähe. Politsei kui institutsiooni usaldusväärsus ühiskonnas on suure hulga pikaajaliste tegevuste tulemus, selle hävitamine oli poliitikute ja Politsei valik. Nüüd tuleb elada sellega, mis on.
Trahvid, milega rahvas laostatakse, kindlasti aitavad usaldusväärsuse taastada.
loogiline 8. aprill 2016 08:15
kui mees on tõesti kaks aastat tagasi surnud siis on enam kui imelik, et alles nüüd asi avalikuks tehti
ju see on siis keegi teine narkomaan,sest mingi osa narkotsi suurendavat hoopiski seksuaalsust
aga miski asi ei seisa täielikult kotis ja rahvas teab, et osa pedofiile asub küllaltki kõrgel, ikka imbub miskit välja, noh kasvõi selle parteirakukese nääripidu koos 12-14 aastaste poistega kus olevat bassein maast laeni äkka täis olnud, või siis see väide, et kenderi raamatu prototüüp on kohalik magnaat, või siis et silmipaitava raamatu auhinna saanud üliropp lasteraamat on autobiograafiline, tõsi küll vaevalt, et see jotastunud tegelane just nii pervert on
kuid kuna kala pea mädaneb siis saba usub mida iganes
Kelledega peale sõda Narva asustati ? 8. aprill 2016 08:06
Üheks erikontinendiks olid Leningradist väljasaadetud kriminaalid ja muidu asotsiaalid. Eksootilisemad olid inimliha söömist proovinud. Sellises seltskonnas on loomulikult algusest peale veidi kõhe.
eesti 8. aprill 2016 08:03
ment on ainult põõsament
OLEN ISE --TARTU --JÕGEVA MÕTSAVAHEL NÄINUD::: 8. aprill 2016 09:13
JA TRAHVIB KUSKIL METSA -----LÄBIVAL TEEL :::
JÄRSKU JOOKSEB METSAST VÄLJA POLITSEI::???
Mina ka ei usu politseid 8. aprill 2016 07:59
Positiivne on see, et nad süüdistavad surnud narkomaani. Hullem oleks olnud kui nad oleks mõnelt juhuslikult joodikult peksu ja piinamisega väljapressinud tunnistuse, et just tema tappis.
KA SEDA ENSV--- TEHTI... 8. aprill 2016 09:15
KUI VÕTAB JOODIK ---SÜÜ OMAKS ,,,JA LÄHEB KA VANGI::
KA SEDA ENSV--- TEHTI... 8. aprill 2016 09:15
KUI VÕTAB JOODIK ---SÜÜ OMAKS ,,,JA LÄHEB KA VANGI::

ongi nii? 8. aprill 2016 07:53
_narkosõltlastel on kindlasti libiido alanenud_
Arvamus on otsene rumalus. Kõiki narkootikume ei saa ühtse grupina käsitleda. Osad - nt. opiaadid nagu heroiin - suruvad suguhormoonide taset alla. Teised - nt. psühhostimulaatorid nagu amfetamiin - suurendavad suguhimu ja agressiivsust. Aga tegemist on ju "Eesti" ajakirjandusega - kõik venelaste rumalused tuleb kommentaarideta avaldada.
Ja milleks edasi uurida? Ükski õige venelane ei usu ju Eesti polizei uurimistulemusi, DNA analüüse ega muud sellist Geiroopa jama.
samas 8. aprill 2016 13:50
igat liiki vägistajad on ju mingil määral impotendid. Tavapärane seks pole nende jaoks erutav ja libiido nullis. Vägistamist planeerides loodavad, et tõuseb, aga alati ei tõusegi, siis rebitakse ohver ikka väga puruks vihast ja häbist.
Alkoholi uimas ka ju seis pooles mastis, aga suurem osa vägistamisi leiab aset mingis joobes. Ka narkojoobes.
Teha nüüd narkomaanidest mingeid ingleid...no lihtsalt naeruväärne. See narkomaan ehk polnudki kuigi pika staažiga, kuna oli ikka väga noor, mingi 20. Äkki polnudki niiväga sõltlane? Käis ju tööl ja üledoosi saab ju mitte narkomaan ka, kui meelega üledoos tekitada. Ei pea just narkomaan olema.
Tappis tüdruku ära, et asi välja ei tuleks. Kui aga DNA võeti, siis arvas et on omadega vahel ja tegigi enesetapu.
Narvalastest aru ei saa, siiani elasid rahulikult, nüüd seoses surnud narkomaaniga hakkasid äkki kartma.
Ei salli sellist võlts värki.
Selge on see, et sellel vaesel kadunud lapsel ei lasta eales rahus puhata.
Olgu see mõrtsukas elus või surnud või vangimajas, ikka otsitakse kedagi, keda ammu pole ja tõmmatakse niigi kanatanud lapse hing kuni aegade lõpuni letti. Ei saa laps rahu ega vanemad rahus leinata...kuni oma viimaste päevadeni.
Lihtsalt tehtud koledast loost popp sündmus, kus ükski vastus pole piisavalt vastus ja iga üks, kes vaid vihast toitub, leiab taaskord vihastamiseks põhjust.
Vaene väike tüdruk, ei saa tema hingeke rahu:(
8. aprill 2016 07:42
seda ei usu üksi eestimaalane.
see kõik on ju nii nõme.
kaks aastat tagasi surnud mehe kaela ajada mõrva.
ja kes usub, et mingi narkar äheb ja vägistab lapse ja tapab ta. seda ei usu ju keegi. see ei olegi mõeldav. narkar tahab doosi jaoks raha saada, selleks ei ole vaja süütut last tappa. selleks on vaja mõni asi varastada ja rahaks teha. aga 9 aastast last ei lähe küll narkar tapma. seda ei usu need rääkijad ise ka.
küllap on seal veel lahtiharutamata asju.
9-aastast last ei lähe narkar tapma? 8. aprill 2016 10:35
Sa liigitad narkarid kõik ühte patta.Narkareid on igasuguseid,nagu ka mittenarkareid.On agressivseid,on rahulikke.Samas narkarite seas mängib ka see väga olulist rolli,millist kraami tarbitakse.
Mõtlen versiooni,et äkki see laps nägi narkarit tegemas midagi,mida narkar ei tahtnud,et keegi näeks.
jajah 8. aprill 2016 11:19
ja siis kohe vägistama. oleks niisama ära tapnud. aga vägistamine... ikka väga kahtlane asi.
jüri 8. aprill 2016 14:15
Palun ära võta rahva nimel sõna .
Vale rahvale 8. aprill 2016 07:42
Ega see ongi politsei poolt kokku pandud vale rahva jaoks. Tegelikult asi ikka nii vist polnud.
Nijah 8. aprill 2016 08:31
Aga kui Teie teate, kuidas oli, siis andke neile teada ja ongi korras.
Ja ajupesu 8. aprill 2016 07:37
Tüübid usuvad rõiva taaveti pundi haiget mula.
EHK AITAB 8. aprill 2016 07:35
juba selle õnnetu lapsukese kirjutamisest ajalehte,milleks see kõik,kui on teada,siis kirjutage.
Läskimaha 8. aprill 2016 06:46
Narvalased usuvad mida neile Pervõi Bribaltiski räägib...