Repliik

Kunstiekspert | Loodame, et küüditatud on rõõmsad geinäituse üle

Rebeka Põldsam, Kaasaegse Kunsti Eesti Keskus, 7. aprill 2016 19:04

100 KOMMENTAARI

j
Jüri, Siberis sündinud poliitvangide poeg/ 17. aprill 2016 00:27
Mis sealt PEDEMUST enam muud loota. Keegi represseeritutest pole rõõmus sellise mõnitamise üle.
p
Pruun Meritäht/ 16. aprill 2016 20:27
Mis on ühist seksuaal hälbel rahva vabadusega, pigem on see teisemehe tagumikku ihalev seltskond ise terroritliku kalduvusega, olete kuulnud küll rünnakuid nende vastu kes avalikult on selle seltskonna tegevuse hukkamõistnud
k
k./ 15. aprill 2016 20:03
Küüditatute jaoks on niisugune kõrvutamine äärmiselt solvav. Ärge pange ikka poliitilist vägivalda kokku seksuaalsete harrastustega.
Muide küüditatutel oli tegemist , et midagi hamba alla saada ja ellu jääda, neil ei olnud eriliste seksuaalmängude jaoks aegagi ega tahtmist.
Mida te praegu kõrvutate? Kas keegi on ahistanud või küüditanud, st isoleerinud seksuaalse sättumuse pärast? Paistab, et küüditamise teema on tänastele nagu muinasjutt, mida ei mõisteta.
Praegusel Ukraina teema õhusoleku ajal oleks võrdluseks olnud kohane teha näitus Ukraina golodomorist.
p
Pets/ 15. aprill 2016 01:39
See Vabamu on meie kikilipsustatud keeleuuendaja lahkumiskingitus eesti rahvale.
m
Mees metsast/ 11. aprill 2016 09:56
"Loodan, et küüditatud ei pahanda, et nende hauale s****me," või muu selline oleks sobivam pealkiri.
h
Horros/ 10. aprill 2016 07:19
Sellist nii magusat, lausa ilast, poliitkorrektsed teksti pole juba kaua lugenud.
.
Nõukogude aegsed tekstid on kasinad ja kahvatud taolise täidlase mulina kõrval.
.
Kuidas selliseks küll muututakse? Mis on küll selle inimese peas?
a
Andy of Estonia/ 9. aprill 2016 20:31
Kas meeste õigus anaalseksi harrastada peaks ikka olema segi aetud inimeste vabaduse röövimisega? "Õigus", mida keegi neilt meestelt meie oludes keegi võtnud pole? Juhtus muidugi nii, et paljud KGB küüsi langenud inimesed pidid välja kannatama, et nende kallal harrastati seda nö "suguühte" vormi mittevabatahtlikult. Kahjuks on vastav näitus poleemilist laadi ning seda kasutatakse nö kultuurisõdade edendamise huvides, teades, et paljud inimesed on konservatiivid ja tegelikult ei soovi Okupatsioonide muuseumi kasutamist või koguni kaaperdamist sel viisil. Äkki oleks siiski vähepoleemiline ja eetilisem olnud rentida selle konkreetse näituse läbiviimiseks nö "mingi" saal kusagil Tallinnas. Et korralda oma näitus kui kangesti tahad, kuid lihtsalt kusagil mujal. Teotamine ja teatud mõttes irvitamine minu arust. Oma tahte teistele pealesundimine kindlasti, nii Gulagi tingimustes kui ka muuseumis nüüd. Maitsetu siis. Oleks tulnud teha teisiti.
s
See/ 9. aprill 2016 08:33
muuseumi pilastaja, -korraldaja tuleks Siberisse saata ja panna kokku ühte barakki koos ehtsate pededega. Mitte pededeks tembeldatutega. Eeldan, et see tänane näituse korraldaja on siis esimene kes lõpetab selle " tolerantse " jutukese nende pedede ahistamisest ja nõuan nende inimeste ühiskonnast isoleerimist ja ravile saatmist.

a
aga/ 8. aprill 2016 23:40
pistke see korraldaja vardasse !
p
Poloogna prohhvessor/ 9. aprill 2016 01:30
See ongi üks episood kultuuri lammutamisest, mis ka tsiioni tarkades kirjas.
Mälu järgi:
Endistes kõrge kultuuritasemega riikides luuakse niivõrd vastik kunst, kirjandus jm. kultuur, et inimesed igasugusest kultuurist ära pöörduvad.
n
no/ 8. aprill 2016 23:35
küll see põldsam üles otsitakse ja koos muuseumidirega ära "kaotatakse " , aja küsimus ainult !
a
ahhaa küsib/ 8. aprill 2016 19:10
hu jäi minu kommentaar, tsensorinärakas!?
a
ahhaa jälkustundega/ 8. aprill 2016 19:04
Mis on teietaoliste järgmine ettevõtmine okupatsioonis kannatanute mõnitamiseks? Vastik, vastik, vastik!
s
Sm. Kunstiteadlane/ 8. aprill 2016 18:20
Kui kunstnikud hakkavad tegema kunsti vaid teiste kunstike pärast ja tarvis, sest ainult peast "kunstnik"võib aru saada ja aktsepteerida taolist kunsti, on see lõppude-lõpuks täpselt see, mida kogu homondus defineerib - mõttetu tühja paugutamine. See ei ole lihtsalt normaalne, kunsti tehakse ikkagi publikule, vaatajale ja publiku, kriitikute reageering peegeldabki tagasi, kas taolist kunsti tasub hinnata või mitte. Antud juhul mindi teadlikult surnud kass tordikarbis juubelile...
w
wer zum Teufel/ 8. aprill 2016 17:31
2015 vana-aasta õhtu eesti üle ilkumise kordus.
r
Represseritu tütar/ 8. aprill 2016 16:02
Kui ma kutsuksin oma isa sellele näitusele ja väidaksin, et ta peaks tundma sugulust Esimehega, kes oli Suure isamaasõja veteran, parteilane, kolhoosiesimees ja gei, siis ta ilmselt solvuks südamepõhjani. Ja kui ta jõuaks eksponaadini, kus üks mees kuseb teisele suhu - ma tõesti ei tea, mida isa teeks. Oksendaks, tormaks minema?
k
kui lörtsida, siis põhjalikult,et kõik aru saaks/ 8. aprill 2016 15:33
See on homoaktivistide ja ja muude homo rahadega kinnimakstud tegeleste katsetus, pidevalt teemaga pildil olla ja loota,et äkki rahvas leebub.Tegelikult seda ei juhtu ja siis üritatakse vajutada sellistele hingehaavadele, mida on eestile toonud okupatsioon. Lootes välja vahetada muuseumi nime vabamuks. Siis üritatakse seal näidata sellist nn, vabadust olla sekssuhtes ükskõik kellega või millega.See ei ole vabaduse tõlgendus Eestis aset leidnud okupatsioonist vaid rõve muuseumi rüvetamine.Kas saab veel haigemaks minna, tundub et saab ja varstilangetakse koomasse. Kuulasin vikerraadios selle tüdruku juttu ,et üritatakse teha muuseumit selliseks, et ka noored tuleks ja aru saaks,mis see VABADUS tegelikult tähendab ja selle näitus ongi see nn.vabaduse tõlgendus. Ei küsi enam laulusõnadega nii, mis maa see on vaid mis riik see on?

ü
üks küüditatu/ 8. aprill 2016 15:29
Mul on väga häbi selle muuseumi pärast, tunnen ennast solvatuna ja alandatuna, sinna ma enam oma jalga ei tõsta, minu jaoks on see nüüd rüvetatud koht. Muuseumi direktor tuleks vastutusele võtta, kes laseb sellist solki eksponeerida, alles mitte ammu toimus holokausti ohvrite mõnitamine, kus gaasikambris rõõmsalt tantsu löödi, pidi olema suur kunst millest harimatu rahvas aru ei saa. No tule taevas appi! Ise ma polnud veel kahe aastanegi, kui meid koos vanaema ja vanaisaga püssipäradega küüdivagunisse aeti.
t
Tauno/ 8. aprill 2016 12:55
See pealkiri on tüüpnäide, kuidas konteksti moonutades õhutatakse arvamuste polariseerumist, et seeläbi võimalikult palju kommentaare ja klikke saada. Jutu tegelik mõte oli, et kõiki tagakiusatuid seob solidaarsustunne ja seeläbi parem üksteisemõistimine. Bännerinäitamistest sõltuva meedia vastutustundetu käitumine ainult süvendab ühiskondlikke lõhesid.
k
konsa/ 8. aprill 2016 12:54
Kunstiekspert | Loodame, et küüditatud on rõõmsad geinäituse üle
Rebeka Põldsam, Kaasaegse Kunsti Eesti Keskus
homode poolt vägistatutele, VÄGISTAVAID propageerides on ka vägivalla propageerimine
mida ütlevad klassikud,
Konfutsius;
kui ISELOOM võidab KULTUURI on tulemuseks MATS
sama kehtib ka "kullatud pronkssõduri" valmisvorpija kohta
Rebeka Põldsam, mida sinust siis arvata
x
XXXX/ 8. aprill 2016 13:09
jÄRGMISEKS VÕIKS TEHA NÄITUSE NATSI- JA PUNAMÕRTSUKATEST KES OLID HOMOD.
k
konsa/ 8. aprill 2016 12:52
Kunstiekspert | Loodame, et küüditatud on rõõmsad geinäituse üle
Rebeka Põldsam, Kaasaegse Kunsti Eesti Keskus
homode poolt vägistatutele, VÄGISTAVAID propageerides on ka vägivalla propageerimine
mida ütlevad klassikud,
Konfutsius;
kui ISELOOM võidab KULTUURI on tulemuseks MATS
sama kehtib ka "kullatud pronkssõduri" valmisvorpija kohta
Rebeka Põldsam, mida sinust siis arvata
p
Pro/ 8. aprill 2016 11:59
Homodel said ideed otsa ühiskonna rüvetamises. Asuti siis meie ajaloo kallale...
M
@ "pro"/ 8. aprill 2016 15:59
Mis see "meie ajulugu" veel on? Need inimesed on samuti osa Eesti ajaloost.
k
konsa/ 8. aprill 2016 11:47
Kunstiekspert | Loodame, et küüditatud on rõõmsad geinäituse üle
<<<<<<<<<<<<<<<
ikka peab kannatanute üle IRVITAMA;
kannatanud, kes olid GULAGIS tutvusid HOMOSEKSUALISMIGA läbi VÄGISTAMISTE.
rõve värk se homopropaganda
h
Homoaktivist/ 8. aprill 2016 16:23
Oleks tahtnud ka ise GULAGIS olla, Mõtle kui nunnu ja vabameelne õhkkond seal valitses, nagu tõeline puhkekodu ja sanatoorium LGBT inimeste jaoks. Miks tänapäeval selliseid kohti ei ole, võiks ju. Ja nemad räägivad siin okupatsioonist.
j
Johanna/ 8. aprill 2016 10:47
Norrakad pritsisid hiljuti meie riigi homokulturistidele uue priske laari raha. Selle toel saab igasuguseid perverssusi tükiks ajaks korraldada. Selles vallas liiguvad suured rahad, mis tegelikult haisevad küll.
k
Kas valitsus on legitiimne?/ 8. aprill 2016 10:32
Põhiseadus: § 60. Riigikogul on sada üks liiget. Riigikogu liikmed valitakse vabadel valimistel proportsionaalsuse põhimõtte alusel. Valimised on üldised, ühetaolised ja otsesed.
Meie valimised ju ei olnud ühetaolised (e- valimised ja tavalised) – järelikult on kehtetud.
Hetkel laamendavad Toompeal valitsuse nime all isehakanud pätid, kes määravad meile järjepanu uusi makse ja karistusi, ning endale aga palka juurde.
Meil tuleb nõuda põhiseadusliku korra taastamist – korraldada ausad valimised, kusjuures nii, et oleks võimalik kontrollida häälte lugemise õigsust.
Minu arust näiteks: valimiskastid peavad olema läbipaistvad ja hääled tuleb lugeda inimeste silme all koheselt peale hääletamise lõppemist! Mingist elektroonilisest kelmitamisest ei tohi juttugi olla!
§ 54. Eesti kodaniku kohus on olla ustav põhiseaduslikule korrale ning kaitsta Eesti iseseisvust. Kui muid vahendeid ei leidu, on igal Eesti kodanikul õigus osutada põhiseadusliku korra vägivaldsele muutmisele omaalgatuslikku vastupanu.
Kui me erakorralisi valimisi ei saavuta ja libavalitsusel edasi tegutseda võimaldame, varastavad nad meid algul paljaks, demoraliseerivad, lasevad „pagulastel“ vägistada peksta, röövida, tappa, müüvad orjadeks (võtavad suured võlad riigile) ja lagastavad fosforiidi kaevandamise käigus meie maa.

t
Tim/ 8. aprill 2016 10:18
Peavadki olema rõõmsad muidu sõimavad rebased ja metsad neid homofoobideks ja lõpuks annavad veel kohtusse ka.
e
ettepanek/ 8. aprill 2016 10:01
Järgmine näitus võiks koostada represseeritutest, kes jäid vahele riigivargustega. Tänapäevases liberaalses Eestis on selline tegevus kaitstud 75. aastase salastamisega.
v
võiks ju küsida.../ 8. aprill 2016 10:01
küüditatuid meil veel on ...Milleks ise panna teistele mõtteid ja arvamusi suhu.
m
Moskvameelne- Putinist./ 8. aprill 2016 09:53
Küll Putin oli hirmus inimene, kui putsi-rioti lasi kinni panna, kiriku mõnitamise eest. Meil võib kõike kuntstiks nimetada. Otseseid ja õigeid väljaütlemisi peetakse aga millekski ebardlikuks. Häbi peaks olema küüditatuid sellisel moel mõnitada!!! Jätised ´´ temokraadid´´.
m
Mis häbi?/ 8. aprill 2016 13:59
Pole siin mingit häbi. Kui ilus on vaadata kui tagant tsurad ja s..t keerab nagu treilaast ümber m...i.
o
Oupatsioonimuuseumi okupeerimine/ 8. aprill 2016 09:48
Tegu on okupatsioonide ohvrite selge mõnitamisega, kes peavad taluma uue võõrideoloogia rahvavaenulikku pealetungi. Kes vähegi tunneb ajalugu, teab, et nende inimeste jaoks, keda tabasid okupatsiooni õudused, oli homoseksuaalne praktika sama vastuvõetamatu ja vääritu nagu okupatsioonivõim. Siis austati veel Euroopa kristlikke väärtusi. Kas sellist Eestit me tahtsime?
o
Objektiivset infot/ 8. aprill 2016 09:48
http://objektiiv.ee/meie-reliikvia-on-vabamu/
Kunstnik Jaanus Samma pajatab meile Esimehe loo piltide, arhiivimaterjalide, ruumiinstallatsioonide ja lavastatud videokaadrite läbi. Leidub homoerootikat, nõudlikumale külastajale puhast perverssust. Ei puudu ka stseen, või peenema nimetusega installatsioon mehest, kellele teine mees suhu urineerib.
Muide: Jaanus Samma näitust Okupatsioonide muuseumis on toetanud Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, SA Unitas, Selver, Gurmee catering, Liviko ja Eesti Filmiarhiiv.
v
väga hea toidureklaam/ 13. aprill 2016 18:16
soovitaks tungivalt SLVERIL, GURMEE CATERINGIL ja LIVIKOL tutvuda visuaalse materjaliga, mida nad toetavad.
k
Kilkav Ekspert/ 8. aprill 2016 09:47
küüditamine ja homoporr käsikäes, järgmiseks võetakse ette rahvuseepos Kalevipoeg, kui ikka otsida ,siis kas ikka ei leidu kübetki mehepoja tegemistes homolikke jooni? Palju häid mõtteid
k
Kalevipojal/ 8. aprill 2016 14:01
v
v.v.jt/ 8. aprill 2016 09:42
Mida ühist on pededel vabadusvõitlejate ja represseeritutega??? Nüüd on siis kaasaegne kunst kus näidatakse kui üks pede teisele kurku k...b. Viige see perverssus sealt minema ja tehke omale geimuuseum kui muidu ei saa aga sinna ta ei kõlba!

l
Loodusesäädus/ 8. aprill 2016 09:41
Soodsate ilmastikutingimuste korral ujub kõnts pinnale, mille siis laine vahule klopib aga tuuled pöörduvad ja emake loodus puhastab mere ja setitab saasta ookeanisügavustesse.
e
Erla/ 8. aprill 2016 09:13
Mida näidatakse gei-näitusel?
k
Kommunist/ 8. aprill 2016 08:59
Küüditatud & pederassia ! Miks ta ei peaks meeldima?????
e
Enn/ 8. aprill 2016 08:50
See muuseum saab minu poolt eluaegse boikoti. Krdi provokaatorid!!!!
m
mari/ 8. aprill 2016 07:28
Mnjah. Kuidas seda siis öelda? Vanasti oli nii, et oli asju, millest ei räägitud- viisakuse pärast. Tänapäeval laotatakse kõik laiali ja mõnuletakse alanduses täitsa tahtlikult. Võib- olla linnaühiskond loob tausta, kus inimesel on liialt aega, et ikka ja jälle oma naba ümber keerutada. Elu on võõrandunud, lihtne, ebaloomulik. Siis tekivadki sellised äraspidised nähtused. Omamoodi tragikoomiline ja tõsimeelne.
e
Eino/ 8. aprill 2016 06:56
Ei saa aru mis gey? Tavalised peded ju.
e
ei/ 8. aprill 2016 10:46
kui on kunstnik või luuletaja, siis on gey. kui on traktorist, siis p-rast. irwitab.
r
Riho/ 8. aprill 2016 06:39
Selline idiootsus võtab sõnatuks.Nüüd siis hakatakse tagatipuks ka küüditatuid mõnitama.
s
See artikkel kubiseb valest/ 8. aprill 2016 06:09
Seda just selles osas et praegu oleks justkui sõnavabadus. Iga vabalt oma seisukohti avaldav inimene on saanud tunda tänapäevase tsensuuri karmi katt, kus kommentaaride kustutamine on saanud igapaevaseks ja paljud inimesed on saanud karistada liiga vaba sõna kasutuse eest. Kellele tehakse trahvi voi vallandatakse ametist.

m
muud midagi/ 8. aprill 2016 02:37
peatagem põlastusväärsete padupedronautide pillerkaaritav pealetung
e
ei peata/ 8. aprill 2016 14:07
sa siin midag! peaga miniter on peapede ja sa ead lihtsalt alluma.
ü
üits mulk/ 8. aprill 2016 01:11
Avandi paneb küll piiu säänse huumuri pääle
o
oh jah,/ 8. aprill 2016 01:05
tähendab siis küüditatu = gay? see tähendab et liidu vastane = gay? kas see kehtib ka eu vastaliste kohta? oma riigi vabadust ihkav isik = gay? vabadusvõitleja = gay? miks ma ei saa aru miks vabaduse sammast ikka veel vabadusesambaks nimetatakse? ei, müts maha teie ees, eestimaa pilastajad. teie fantaasia on piiritu
r
Radist/ 8. aprill 2016 00:11
Ah et Eestis pole mingeid okupatsioone mitte kunagi olnud, on vaid vabamu sasipea Indrek Saare arvates? Ja küüditatud olid kõik geid? ...Hea, et ma enne surma sellised tõekspidamised sotsiaaldemokraadidelt ära kuulsin. Kohe kergem hakkas...
t
Toits/ 8. aprill 2016 00:10
Ühest jaost kaitseliitlastest peaks piisama, et see pask sealt välja visata ja koos teiste fekaalidega allavoolu lasta!
o
ohhhh/ 7. aprill 2016 23:57
See on üks kõige jälgimaid lugusid, mida olen oma elu jooksul lugenud.
gayd, olge rahulikud, ma pole teie vastu, aga ogarad kunstnikud võiksid küll mõistusele tulla.
Igale asjale on oma koht. Antud juhul toimub otsene küüditatud inimeste mõnitamine ja sellele peaks vastu hakkama.
See näitus tuleks hävitada.
õ
õigel asjal õige koht!/ 7. aprill 2016 23:53
Miks seda näitust Riigikokku ei pandud?
h
7. aprill 2016 23:52
hävitage see sitane näitus sealt kohe !

k
Klaara/ 7. aprill 2016 23:45
k
Klaara/ 7. aprill 2016 23:45
o
Ohujennõi!/ 7. aprill 2016 23:43
Homoseksuaalid olid: Ernst Röhm ja Gregor Strasser, SA asutajad ja Jezhov - GUALGIde moderniseerija.
j
jorr/ 7. aprill 2016 23:36
Rebeka Põldsami nimi tasub meelde jätta.
Tundub, et on .... kohe ei leiagi sõnu. Ütleme siis, et ebapädev inimene
k
küll/ 8. aprill 2016 14:09
me Rebekat varsti rebima hakkame!!
p
pealkirjast.../ 7. aprill 2016 23:25
Kas muuseumid ja näitused eksisteerivad tõesti küüditatute, või muude ohvrite rõõmustamseks ja meelelahutuseks? Ei usu hästi, et oma kannatuste vaatamine ja meenutamine neile lõbu pakub.
S
!/ 7. aprill 2016 23:24
See uus on vägagi teravmeelne ning sümboolne näitus. Senised välisriikide sõjalised okupatsioonid on lõppenud. See näitab nüüd uut, vaimset, kultuurilist ja eetilist okupatsiooni. Eestimaale selle uue lääne trendi, homovärginduse pealsurumist. Rahvusvaheliselt organiseeritud survet.
m
Mart/ 7. aprill 2016 23:08
rentige ajud endale v midagi. jah kindlasti olid kõik küüditatud 100 prossa heterod. näkku sülitate teie oma võika nõmedusega enamusele küüditatuile, kellele elu ise õpetas kaastundlikkust ja abivalmidust.
m
Mida/ 8. aprill 2016 16:57
sa siin nüüd öelda tahtsid? Et kui küüditatute seas ka mõni pervert juhtus olema, siis teemegi kohe sellise m.nninäituse!?
o
on/ 8. aprill 2016 23:11
jah vend vähk selline asi provotseeriv ja aeg siis kirved kätte võtta,et raiuda maha see sopane kants koos väärakatega,et tulevikus saaks kasvada Jumalast õnnistatud inimkond-väärakad loomad ei sobi inimeste sekka,nagu paavst ütles.
l
leo/ 7. aprill 2016 23:05
Keegi "kunstiekspert" ülistas paar aastat tagasi Pärnu Vanas pargis nõukogude ajal püstitatud 1924. aasta 1. detsembri terroristidele pühendatud mälestusmärki. mis seisab praegugi omal kohal

ä
Ätt/ 7. aprill 2016 23:01
Annab ikka tulla sellise asja peale,et just pedeporno ongi see mida need kyyditatud kõige rohkem näha tahavad.
v
Viimane/ 7. aprill 2016 22:58
aeg oleks Kaitseliidul rendileping selle perverdipeasks moondunud jõuguga üles öelda. Kaitseliidule kuuluv maa anti keskjuhatuse otsusega üle Okupatsioonide muusemile, mitte sodomiitlikule vabamule.
p
pole pede/ 7. aprill 2016 22:57
pange mis nimi tahes,minu jaoks jääb see edasi okupatsiooni muuseumiks,aga oma jalga ma enam sinna ei tõsta mitte iialgi
t
7. aprill 2016 22:40
tsiteerides elavat klassikut - ma tahaksin oksendada.
m
milles need/ 7. aprill 2016 22:31
paljukannatanud inimesed ( küüditatud) süüdi on,et eesti riik veel tagantjärgi neid inimsõnnikukoormaga üle valab ja seda sadistlikult naudib.
p
Pööriöölane/ 7. aprill 2016 22:35
Selles, et nad ellu jäid ja rääkima hakkasid!
j
JJ/ 7. aprill 2016 22:30
Ma tahaks loo juures lugeda selle toimetaja nime, kes artikli viimast lauset meelega moonutades pani sellele skandaali õhutava pealkirja. Uskumatu tase ajakirjandusel.
r
Rr/ 7. aprill 2016 22:30
Mul tekkis ka mõte, et on 1.aprill
a
aga loomulikult/ 7. aprill 2016 22:27
las teavad et euroopas tehakse perse vahuseks natuke kipitab ka aga see on asja loomulik külg.

p
Pööriöölane/ 7. aprill 2016 22:26
Perverdid ei räägi millegipärast, et neid mõnitati ja peksti GULAG-i laagrites täpselt samuti nagu koputajaid ja tippkommareid, keda süsteem ise oli represseerinud. Tippkommareid mõnitasid muidugi poliitvangid. Perverte aga praktiliselt kõik ülejäänud vangid. Nii, et ei sallitud neid ei väljaspool ega ka seespool traataeda.
o
Oh-jah/ 7. aprill 2016 22:05
Ma suhtusin homseksuaalsusesse TÕEPOOLEST sallivalt. Õigus armastusele ja lähedusele on igal inimesel. Tänu sellele lõputule tolerastia kampaaniale (õgus seksida laipade ja loomadega, multikulti propaganda, eestlaste pidev mõnitamine, jne, jne) on minus tekkinud kogu selle propaganda vastu täielik tülgastus. Ma ei suuda seda kõike enam vastu võtta. Aitab juba.
t
Tõnu Mandel/ 8. aprill 2016 08:31
Nõukogude kommunistide reziimi poolt represseeritutele tuleb kaasa tunda, kuid antud juhul mattub see (kaastunne) sita ja kuse haisu!
"
7. aprill 2016 21:57
"Kuigi Eestis käib praegu sõnasõda konservatiivsete marurahvuslaste ja kõigi teiste vahel..." Pisut imelik lause. Ma ei tea miks tolerantsuse etalonidel on nõnda raske mõista, et enamik nende arvamustega mittenõustujaid on täpselt samasugused haritud ja toredad inimesed nagu nemad ise ja ei kuulu sugugi mingitesse äärmustesse.
b
Bretooni linnuvaatleja/ 7. aprill 2016 21:55
Kui "tol ajal lavastati dissidente tihtilugu homoseksuaalideks", siis olgem ausad - mitte midagi pole muutunud ja nüüd lavastatakse rahvusmeelseid inimesi homofoobideks, rassistideks, natsideks. Sellisel näitusel ei ole vabadusega (vabaduseihalusega, vabaduse väärtustamisega) mitte ainumastki seost, sest kogu vabadus algab inimese sünnist - mehe ja naise viljast. Euroopaliidulikud väärtused aetakse sassi euroopa tõeliste väärtustega. Tõelised väärtused on vaimne ja kehaline ilu ning tugevus, töökus, traditsiooniline pere ja patriotism.
Aga mitte SEE:
https://www.facebook.com/SmashCulturalMarxism/photos/a.537138723059659.1073741825.537138136393051/98...
s
sorry this oage is not available now/ 13. aprill 2016 22:21
a
arumaisaa/ 7. aprill 2016 21:52
kujutan ette, et kui ma oleks selle rõveda orientatsiooniga, siis mul oleks häbi seda kuulutada, nemad aga paistavad uhkustavat
See on ikka tõsine hälve, umbes sama, nagu nõiaints olla söönud säbiseeditud toitu kinnimajas
Ei saa aru ja liberastid veel kiidavad seda ja kuulutavad endid samuti nendeks.
Ei saa aru, lööge või maha. Meenub kemmergu puhastamine, seda tehti alati enne saunaminekut.
Ja see maeti mulla alla.
k
kunstikriitik/ 7. aprill 2016 21:45
kas si**a täis purke veel pole toodud sinna?
a
Anton/ 7. aprill 2016 21:42
Kas need "vabamu" tegijad ei saaks endale ise mingi muuseumi moodi asja välja ehitada, et jätaksid teiste inimeste elutöö lihtsalt rahule!
a
Antonile/ 7. aprill 2016 22:28
Pervertide "elutöö" on praegune kooseluseadus!
a
atomnile vastuseks/ 13. aprill 2016 18:20
see on vara ÜLEVÕTMINE.
m
Mille-kelle muuseum?/ 7. aprill 2016 21:40
On ju vabas maailmas täiesti normaalne rääkida vabalt ajaloosündmustest ning neist tulevikuks ja oleviku mõtestamiseks õppida. Kuigi Eestis käib praegu sõnasõda konservatiivsete marurahvuslaste ja kõigi teiste vahel, ei tasu unustada, et Eesti on liberaalne sõnavabaduse kants, kus elavad ka haritlased ja .....
HISSAND JUMMAL- igale poole neid ajupestud noori multikultisid ka jätkub!
Praeguseks on siis okupeeritud okupatsioonimuuseum!
Korras, kustutame kaardit koha kus EESTIMAALASEID, KYYDITATIUD ja nt Pataljon Narwa võitlejaid syydistatakse paremäärmusluses, vassismis ja mida kõike veel!?

ü
ürituste korraldaja/ 7. aprill 2016 21:38
on sinna muuseumisse gruppe viidud. aga no nüüd on sellega küll lõpp, sinna ma oma jalga enam ei tõsta. häbi muuseumi asjutaja ees, kes sellise kingituse tegi ja nüüd pööraks hauas ringi.
k
kuti/ 7. aprill 2016 21:34
Kindlasti on kõik küüditatud rõõmsad selle m.nninäituse üle.
k
kutile/ 7. aprill 2016 22:34
Kas Sulle ei tundu, et see ongi kõrgemalt poolt organiseeritud, et anda rahvale vihjamisi mõista, et kui te meie otsustega nõus ei ole, siis mõnitame teid isegi veel pärast kannatusi ja surma. Ja, et teie praegune vabadus on ajutine nähtus, rohkem nagu kerge uni. Kusjuures need käsuandjad-organiseerijad ei pruugigi üldse Eestis viibida, vaid lausa Brüsselis või "Tõotatud" maal.
s
Selle/ 7. aprill 2016 21:27
näituse oleks võinud välja panna Kadriorus,Ärmal või riigikogus.Artiklis on ju ka öeldud,et poliitvangidele valetati homoseksuaalsus külge,et neid alandada.Päris kindlasti ikka enamus neist ei rõõmustaks,annab ikka sellise asja peale tulla.
j
Ja-jah/ 7. aprill 2016 21:26
Igast jama ei peaks ikka ka selles muuseumis kenitlema.
m
mis ma oskan öelda/ 7. aprill 2016 20:54
l
Lembitu poeg/ 7. aprill 2016 20:15
Kunstiekspert, küüdita ennast Rootsi!
p
Püstiogaraks / 7. aprill 2016 20:03
...oma pedendusega pööranud, tule jumal appi.
i
Indrek2/ 7. aprill 2016 19:35
See on kõigile represseeritutele näkku sülitamine!
p
pontius/ 8. aprill 2016 05:33
muuseumi direktor minema peksta !!!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee