Kodu | Kevad | Sisuturundus

RÕÕM KEVADEST | Stiilsed lükand- ja voldiuksed teevad kodu põnevaks 

Aru Grupp, 8. aprill 2016, 15:45
Foto: Aru Grupp
Aru Grupp esitleb mugavaid lükand- ja voldiuksi, mille lausa pead oma koju saama!

LIUGAVANEVAD TERRASSIUKSED 

Paralleelsiinidel liugavanev puitalumiinium terrassiuks “AruAL patio PARALLEL 60 CLASSIC” on soojapidav, vee- ja tuulekindel, mugav ning vastupidav terrassi lükanduks. Erinevad moodulosad asuvad eri tasapindadel. Uksed valmistatakse männi-, tamme- või meranti-liimpuidust. Alumiiniumdetailid on värvitud või anodeeritud.

Foto: Aru Grupp

 "Aru NORDIC patio PARALLEL 92"  lükanduksed oma uudse profiilisüsteemi ning klaasivalikuga omavad  suurepärast temperatuuri – ning heliisolatsioonivõimet, mis annavad tellijate soovidele rohkem vabadust. Võib julgemalt lubada suuri läbipaistvaid avatavaid seinaosi ilma hilisemate ülikõrgete energiakuludeta.

Foto: Aru Grupp

Klaasfassaadi süsteemiga kombineeritud paraleelsiinidel puit-alumiinium lükanduksel AruAL patio PARALLEL 68 Lara on 68 mm paksune raam, mis mahutab 46 mm klaaspaketi.

Foto: Aru Grupp

KALD-LIUGAVANEVAD TERRASSIUKSED

Liuguks “Aru patio LINE 68 CLASSIC IN” ukseleht ja mitteavatav osa asuvad samal tasapinnal, avamisel liigub uks teise tasapinda. Ust saab avada nii liug- kui kaldasendisse. Uksed valmistatakse kolmekihilisest liimpuidust. Kasutatavad puiduliigid on mänd, tamm ja meranti.

Foto: Aru Grupp

 VOLDITAVAD TERRASSIUKSED 

"Aru NORDIC patio FOLD 92" on uue põlvkonna saksa tüüpi voldikuksed 92 mm puitprofiilide ja 52 mm kolmekihiliste klaaspakettidega, mis on toodetud pöördkaldakendega sarnases profiilisüsteemis. Mõistlik lahendus liitmaks vajadusel üheks toa ning õueruumi.

Foto: Aru Grupp

Erinevate lükand - ja voldikustega saab tutvuda SIIT

Müügiesindused asuvad Tallinnas ja Huljal.

Toodete kohta lisainfo ja sobiva lahenduse leidmisel aitavad kaasa meie akna-uksetootmise projektijuhid

Aru Grupp on 1993. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev umbes 150 töötajaga puidutööstusettevõte. Lääne-Virumaal asuvas tootmiskompleksis on neli tehast: akna-uksetehas, trepitehas, majatehas ning liimpuidust komponentide tehas.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee