Eesti uudised

Jaanus Riibe: lapse väärkohtlemist ja alavääristamist ei õigusta miski (3)

LISA KOMMENTAAR

Nipitiri 8. aprill 2016 13:12
Mind huvitab, kas siia sisse toodud pagulased vastutavad oma tegide eest Eesti riigi seaduste järgi (laste seksuaalne ärakasutamine, naise või lapse peksmine, lapspruudid, aumõrvad jne.) või vibutatakse lihtsalt sõrme - nad ju teisest kultuuriruumist? Kuidas pean käituma mina, kui juhtun sellist olukorda nägema-kuulma? Kas seisan nagu lammas ja vaatan -kuulan pealt või võin kasutada mulle riigi poolt pikalt- laialt selgitatud õigust sekkuda?! Millised on politsei õigused sellistel juhtudel? Või on ka nendel käed-jalad mingite salajaste juhtnööridega seotud?
Huvitav 8. aprill 2016 12:49
Kas Riibe seisab ka selle eest, et Lasnamäele suunatud Iraagi pere ema ja isa karistatakse laste väärkohtlemise eest. Miski ei õigusta rahulikust Türgist Kreekasse kummipaadiga sõitu üle Vahemere, kus ilmselgelt pandi ilma igasuguse põjuseta laste elu ohtu.
Vikatimees 7. aprill 2016 17:20
siin riigis kus idioodid on võimul koos pättidega ja korrupantidega on selline käitumine au sees ja autasustatav nagu kõik kuriteod,mida sooritavad eliitpätid ja vargad,samas ka tava pättidele kes suudavad oma tutvuste ja rahaga ära osta kohtud,prokuratuuri,uurijad---ehtne pätiriik kus karistused on vaid sõnakõlks paberil---