5 kommentaari

I
imestaja  /   23:28, 6. apr 2016
Oskab mulle keegi selgeks teha, mis vahe on lubatud annetusel ja keelatud annetusel. Kerjusele ja Jõulutunnelile raha annetamine on lubatud? Muidugi lubatud. Ärimehe poolt mõnele tulundusühingule või erakonnale tehtav rahaülekanne on lubatud? Muidugi on. Seda on alati tehtud, ainuüksi liikmemaksudest ei elatu isegi kirik mitte. Aga stopp! Mis ühele lubatud, see
teisele keelatud. Tuleb välja, et võimulolevad erakonnad võivad annetusi vastu võtta silmagi pilgutamata. Ja iseennast nad selles ei süüdista. Aga opositsioonierakonnad annetusi vastu võtta ei tohi. Siis on võimuladvik ja tema justiitsministeerium koos prokuratuuriga raha saanul kohe kõrist kinni. Tore võrdse kohtlemise printsiip ja demokraatia meil! Ainult paberil.
  /   07:28, 7. apr 2016
keelatud on siis kui läheb savisaare toeks,
E
Eh  /   20:35, 6. apr 2016
Kuhu need tuleb maksta - kas ämma kilekotti?
  /   20:15, 6. apr 2016
Kuulsin ka intervjuud, haige värk. Kohtu case-id jne. Siis tuleb joulutunnel, et annetage mingi elutähtsa aparaadi tarbeks. Samal ajal kui maksumaksja raha läheb veskitega võitlemiseks. Siis rõhutatakse, et ametlik palk on kodanikele maru tähtis. Arstiabi on nagunii valgusaastatega mõõtes samaväärne :-). Tehke koostööd!!!!!
A
ARVAMUS.  /   20:01, 6. apr 2016
Oleks tegu tavainimese võlaga siis ma arvan,et tal oleks juba seitse nahka maha kistud ja vedeleks kuskil kuuseall. Kuid need pole ju tavainimesed.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis