Elmar Vaheri palk politsei­kindralinspektorina ei tõusnud. (Tiina Kõrtsini)

Auastmekõrgendust saanud politsei- ja piirivalveameti juhi Elmar Vaheri palk jäi samaks.

Vaher ülendati politseikindralinspektoriks, kuid tema palk ei tõusnud, ütles siseminister Hanno Pevkur vastuseks riigikogu EKRE fraktsiooni saadikute arupärimisele.

Pevkuri sõnul on Vaheri 20aastane teenistus olnud selline, et ta väärib igati kindralinspektori teenistusastet.

Jaga artiklit

9 kommentaari

H
Hea tegu, aga reaalsest elust ja pagunikandjatest NLi armees meenutan sarnasusi.  /   19:49, 6. apr 2016
Roodus oli urainlanem kes tegelikult korda ei armastanud oli pideval trahvitoimkonnas, aga viilis ka seal. Minist juhusest tulenevalt tegi see kutt juhuslikult heateo kaasteenija suhtes. Komandiirid otsustasid kohe "kangelast" austada ja panid talle pagunitele paelakese ja lisaks veel seersandi kt. No selles kutist sai lausa julmur kaaslaste suhtes, sigatses kuidas oskas ja koju saadeti ta kolkisaanuna siiski seersandina - au ja kuulsus oi misssugune veel. Pagunid on alati olnud inimesi rikkuvad, kuigi on super erandeid ka. Meil, kaasaegses vabas riigis, seda pole tuvastatud. NLi Ljonja pani endale ise autasud rinda, talle kuljuste helin meeldis. Kallid fekalistid, teie peate kaua ootama, et
teenida auga (nagu E.V. kogu hingega, kui tegevus on vastutusrikas) seda valitsust. Aga rahvas kui suurim "otsustaja" on tegusatele inimestele tanulik!!!
L
Loomulikult  /   12:08, 6. apr 2016
saab inspektor-kindral selle kõik kindralipensioniga tagasi. Kindralipension on väga mõnus asi.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis