Maailm

Germanwingsi enesetapupiloodi vanemad leinavad poega, kuid see ärritab teiste ohvrite sugulasi (10)

LISA KOMMENTAAR

!!! 6. aprill 2016 09:41
Omastel võib ju valus olla, kuid kes neil siis teda leinata keelab? Ebasünnis on aga selliste isikute puhul mingid avalikud ülistavad avaldused. Kuidas see näiteks kõlaks, kui Narvas avaldataks meedias ülistav järelehüüe seksuaalmõrvarile, kes tappis väikese Varvara?
Kuidas mõjuksid sellised avalikud ülistuskõned meie Idel Jakobsonile, Sergei Kingissepale j.n.e.
Või näiteks unustamatule dr.Mengelele, kallile Htlerile, heale ning sõbralikule Lavrenti Beriale, "lastesõbrast" sarimõrvar Tšikatilole?
mis seal ikka 6. aprill 2016 09:41
Vanematele on ta ikkagi poeg. Eks ta isegi oli raskes depressioonis ja otsis oma psüühilisele haigusele paljudelt arstidelt abi. Leinaku vanemad pealegi, ent ajalehes 146 hukkunu omaste haavadele soola raputada - see on liig.
Oleks ka leinas. 5. aprill 2016 19:59
Kui depressioonis kolleeg,sõber,sugulane enesetapu teeks.Üksi.Aga see tüüp-oli ta haige või mis-kuid tõbras oli ta küll.
no mis 5. aprill 2016 17:33
kaastunne, poonud end üles oleks 149 inimest ellu jäänud, mõelge ikka .
oma silm 6. aprill 2016 10:28
Depressioonis inimeselt ei saa oodata mõistlikku käitumist. Tema surmas on palju süüdlasi, sh kogu süsteem, mis laseb depressioonis inimesi üksi lennuki rooli. Mida järgmisena? Et keegi käib aastaid mööda politseid teavitamas, et ta on terrorist ja siis ikkagi lastakse üksi lennuki rooli ja võimaldatakse uks enda järel kinni panna?
Järgmisena lastakse ahvid rooli ja pärast mõnitatakse ahvivanemaid, et on ikka paha looma sünnitanud - tappis sadu inimesi...
! 6. aprill 2016 10:46
Moodsad, automatiseeritud lennukid. Kulude kokkuhoid, kahest piisab. Mitte nagu 50-60 -ndate ookeaniületajad, kus kabiinis istus ühteaegu ikka nii 4-6 lendurit. Või ehk enamgi veel.
Näiteks Vene IL-18. Kas seal polnud mitte 4 meest (nende hulgas ka pardamehaanik). Pluss muidugi reisijate salongi stjuardessid.
5. aprill 2016 12:22
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
to Erla 5. aprill 2016 12:37
aga seda poleks vaja tega olnud ajalehes, teiseks, minu jaoks see poleks enam poeg
5. aprill 2016 12:13
leinatagu. Aga miks ajalehe veergudel?
leo 5. aprill 2016 11:13
Selle juhtumi kohta on ka teistsuguseid andmeid. Näiteks üks , mille kohaselt Lubitzi laip leiti peale lennukatastroofi hoopistükkis ühest Barcelona hotellitoast. Taolisi vasturääkivusi ametliku versiooniga on ka teisi. Aga miks mitte oletada, et lennukit juhtis hoopis terrorist, kes tahtis selle kukutada mõne Prantsusmaa tuumaelektrijaama või linna peale? Lennuki allakukkumisel olevat kuuldud kahte plahvatust, nii et see lennuk võib - olla tulistati ametlikult alla. Kohe algas see kellegi poolt inspireeritud pagulaste Euroopasse tungimine ja ametlik versioon terrorismist poleks mõnele eriti vastuvõetav olnud
on andmeid 5. aprill 2016 12:04
Kuulsin,et see lennuk sõitis Barcelonast Düseldorfi hoopis maanteed mööda, eksis ära ja põrutas kogemata Alpidesse.