Andreas LubitzFoto: FOTOTEAM MUELLER
Õhtuleht.ee 5. aprill 2016 10:41
Möödunud aasta 24. märtsil reisilennuki Prantsuse Alpidesse kukutanud piloodi Andreas Lubitzi vanemad avaldasid oma kodulinna ajalehes kuulutuse, milles nimetasid oma poega armastusväärseks inimeseks. See on ärritanud lennukis hukkunud reisijate lähedasi, teatas Daily Mail.

Günter ja Ursula Lubitz tänasid kodulinna Montabauri ajalehes lähedasi ja sõpru, kes neid raskel ajal toetasid. See on esimest korda terve aasta jooksul, kui hukkunud lenduri vanemad on avalikult sõna võtnud ja oma leina väljendanud.

Samuti teatasid nad, et kaotasid armsa ja hindamatu inimese. See on vihale ajanud mitu hukkunud reisijate sugulast. Ühe hukkunu isa sõnul mõistab ta lapse kaotamise valu väga hästi, kuid avalik kiidulaul suure hulga inimesi tapnud mehele on lihtsalt kohatu.

27-aastane Lubitz kannatas depressiooni all. 24. märtsil 2015 otsustas ta oma elu lõpetada. Lennul Barcelonast Düsseldorfi sulges ta end piloodikabiini ja juhtis reisijaid täis lennuki vastu mäekülge. Hukkus 149 inimest.

Samal teemal

Kommentaarid  (10)

!!! 6. aprill 2016 09:41
Omastel võib ju valus olla, kuid kes neil siis teda leinata keelab? Ebasünnis on aga selliste isikute puhul mingid avalikud ülistavad avaldused. Kuidas see näiteks kõlaks, kui Narvas avaldataks meedias ülistav järelehüüe seksuaalmõrvarile, kes tappis väikese Varvara?
Kuidas mõjuksid sellised avalikud ülistuskõned meie Idel Jakobsonile, Sergei Kingissepale j.n.e.
Või näiteks unustamatule dr.Mengelele, kallile Htlerile, heale ning sõbralikule Lavrenti Beriale, "lastesõbrast" sarimõrvar Tšikatilole?
mis seal ikka 6. aprill 2016 09:41
Vanematele on ta ikkagi poeg. Eks ta isegi oli raskes depressioonis ja otsis oma psüühilisele haigusele paljudelt arstidelt abi. Leinaku vanemad pealegi, ent ajalehes 146 hukkunu omaste haavadele soola raputada - see on liig.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS