Eesti uudised

Varvara jälgilt mõrvanud mees võttis endalt elu

Teet Teder, Katrin Helend-Aaviku, 5. aprill 2016 06:00

21 KOMMENTAARI

r
Raivo/ 5. aprill 2016 09:15
"Kuigi praeguseks kogutud tõendid viitavad mõrvarina võrdlemisi üheselt noormehele, kes pärast DNA-proovi võtmist sooritas enesetapu, kinnitas Gross jätkuvalt, et ametlikult kahtlusalust pole..."
Mina antud Narkomaani lähedaste asemel kaebaks riigi ja ajakirjanduse kohtusse laimu eest,kindlalt väidetakse ju,et ametlikult kahtlusalust pole ju,kuidas saab panna artiklitele selliseid süüdimõistvaid pealkirju ja inimest lihtsalt süüdi tembeldada.Tuleb välja,et meil on Eestis väga haritud ja intelligentsed narkarid,kes suudavad panna toime väga suure seksuaal mõrva ja siis kõik asitõendid eemaldada,aga automaki vargusega jäävad vahele.Väga lapsekingades hämamine Eesti Politsei poolt.
a
A.H./ 5. aprill 2016 22:54
Mis kuramusemaainimene? Iseenesest tore, et üks narkarist saast vähem on. Ja kui keegi kavatseb saasta "au" kohtus kaitsta, siis on ta järelikult samaugune saast, ja riiks võiks hoopis korraldada sellisele "aukaitsjale" kohtumise kaitstavaga.;)
t
Tublide tegemistest/ 5. aprill 2016 08:46
Seoses oma kunagise tööga puutusin nende üledoosivendadega kokku ikka tihti, nii nende tee alguses, kui nad pilditud olid ja ka siis, kui nad juba Loojaga vestelnud olid.
Narkarit ei huvita mingi suguelu! Narkarit ei huvita lapsed! Narkarit huvitab vaid järjekordne laks ja hirm "lomka" ees.
Omavahelised jagelused on, nii joodikutel kui ka narkaritel kuid narkaritel on vägivallaprotsent kordades väiksem
Alkohoolikud on võimelised kirvega kellegi maha lööma, vähe sellest, arvates, et see surnud on, matma ta maja taha aeda ja jätkama sama joomingut! Seekord lämbus oletatav surnu mullas.
Ka olen näinud, kuidas jätkub alaealiste (!!!) jooming nende poolt surnukspekstud laiba kõrval, kelle laubal nad on sigareti kustutanud.
Jah, on ka enesetappe narkarite seaqs ja joon on ühine, kevadine raagus võsa, peene puutüve küljes põlvitab suht, kui mitte väga noor inimene ja millegipärast pea kõikidel kiri. "Prosti mama" taskus.
Nad on vägivaldsed enese, mitte ümbritsevate vastu ja nagu mainisin, puudub neil, kes on paadunud narkarid, ka igasugune huvi suguelu vastu, pealegi on nad füüsiliselt selleks võimetud. Neil on ainus huvi: "varasta-osta-ole laksus".
Midagi on selles loos nüüd valesti.
e
EI/ 5. aprill 2016 08:31
USU KA, ET NARKARIL OLI AUTO JA JUHILUBA, ET VIIA VARVARA MÕNE AJA
MÖÖDUDES NARVA LINNA PRÜGIMÄE VEERELE
e
Ei usu/ 5. aprill 2016 08:28
a
anti orav/ 5. aprill 2016 08:24
arvan,et enamus eesti rahvast ei usu sellist juttu ...leiti surnud narkar ja tehti süüdlaseks...
r
Riin/ 5. aprill 2016 08:21
Nagu teada on, surevad narkomaanid tihti üledoosi või teevad enesetappe. Kuidagi imelik tundub, et nüüd just see narkar võttis endalt elu Varvara tapmise pärast. Need doositajad ei adu ju reaalsust ja võivad ükskõik millal surra oma süstla otsas. Oli juttu, et leiti kiri, no aga avalikustage siis see ka, äkki hakkab rahvas uskuma rohkem seda versiooni. Vägagi kahtlane on see praegune versioon...Narva ja narkomaan, jah neid on meil siin palju-lihtne ajada nende kraesse, eriti kui too narkomaan surnud ka. Aga oleks kusagil Lõuna-Eestis olnud taoline õnnetus, oleks siis mingi põllumees süüdi tehtud? Uurige uuesti!
a
AUSUS/ 5. aprill 2016 08:10
EI USU, midagi on,kas see on kellegi tuntud inimese laps, või on timuka vanemad vaikimise kinni maksnud.... mis ei luba narkari ja TIMUKA NIME avalikustada ka peale surma,milleks selline salastamine, aga kui lool pole tõoepõhja all . siis sobib selline salastamine küll, ikkagi uurimise tähtaeg kukkub , ja toimik saab panna lahendatud tööde
kappi, ja politsei ülemusele tubli töö eest TÄNUKIRI
Valitsus jälle valetab eesti rahvale !
e
eesti mees/ 5. aprill 2016 08:09
Ma kahtlen selle tulemuse õigsuses. On karta, et sellise süüdistusega mätsitakse kinni kellegi, väga kõrgel ametipostil istuva inimese, kuritegu. Kui see nii oli, nagu nüüd avaldati, siis miks pidi sellise tulemuseni jõudmine võtma neli aastat.

u
Urrr/ 5. aprill 2016 08:08
Leiti mingi suvaline surnud narkomaan - hea süü tema kraesse ajada. Keegi ei esita küsimusi ja rahvas kah rahul....
See on üks võimalikest variantidest....
m
Miks.../ 5. aprill 2016 08:08
..nüüd alles avalikustati,kes Varvara mõrvas?Varvara uurimis aeg on otsas ja nüüd äkitsi teada mõrvar.
Kahjuks EI USU seda versiooni.Ikka on nii,et surnud ei saa rääkida ning tõde teadmata ja klopsitakse mingi versioon kokku. Kurb...
s
sehv/ 5. aprill 2016 08:08
Jah, eks see ole tõesti pisut liiga ilus jutt, et tõsi olla. Surnud kurjategija kaela võib ju ükskõik mida kirjutada. Tema ju midagi vastu ei väida. Samas ka hea põhjus aktiivne uurimine kinni panna ja asi sahtlisse lükata
p
5. aprill 2016 08:23
Politseil on hädasti vaja plusspunkte teenida, üks selline "lahendatud" juhtum mainekujunduse nimel tuleb kasuks. Vähemalt on ilus vale.
e
ei usu / 5. aprill 2016 07:45
p
pontius/ 5. aprill 2016 07:42
sellist ajuvaba juttu saab ajada alninult EESTI POLITSEI !!!
l
lugeja/ 5. aprill 2016 07:34
Kuidagi väga pehmetel savijalgadel seisab see uurimistöö "tulemus" ja neid savijalgu on isegi ainult üks. Mnjaaa...
m
mõtisklus/ 5. aprill 2016 08:25
Et siis DNA proovid saadeti Austriasse!? Kummaline, aga DNA uuringuid ja tuvastamisi tehakse ka Eestis ning proovide vastused saab 4 aastast kiiremini. Miks neid proove ei uuritud Eestis? Või oligi vaja aega venitada? Siis, kellele huvides?
j
Jaan/ 5. aprill 2016 07:21
See on vaid arvatav tapja. Arvan, et tapja kõnnib kuskil ringi ja imestab, et teda ei leita. Narkomaan võis lihtsalt surra üledoosi tõttu ja et ta meelega endalt elu võttis on kahtlane. Kuidagi pidi ju sellele loole lõpu tegema. Ajakirjandus ennetab meil sageli kohtuotsust ja esitab oma süüdistused.
k
kohus/ 5. aprill 2016 07:09
pole süüdimõistvat otsust teinud, aga ajakirjandus on ta juba mõrvariks tembeldanud, nii saab vist siin riigis teha igaühega

j
Juss./ 5. aprill 2016 06:27
Ei saa ümber lükata, kuid ajastul, kus igal sammul valetatakse, olen mina küll selle jutu puhul skeptiline!
v
Vass/ 5. aprill 2016 07:32
Poliseijuhid tundusid telekas nähtu põhjal tõepoolest vassivat.