Maailm

KOHL KAITSEB UNGARI PEAMINISTRIT: "Ta on südame ja hingega eurooplane."

Õhtuleht.ee, 5. aprill 2016 06:00

17 KOMMENTAARI

õ
6. aprill 2016 07:51
a
Austus Orbanile ja Kohlile õigete mõtete eest! / 5. aprill 2016 21:08
Hiljutine Orbani kõne: www.youtube.com/watch?v=EbINrdyAXlE
u
Ungaril on õigus/ 5. aprill 2016 13:16
Viimase 18 kuu jooksul on Saksamaal nn teadmata kadunud pool miljonit migranti. Arvatakse, et jäeti end registreerimata tagasisaatmise hirmus. St, et need inimesed hakkavad tööle mustal turul või lähevad kriminaalsele teele.
http://www.express.co.uk/news/world/658251/Angela-Merkel-loses-half-million-refugees
h
Hea arvamus, kuid lisan veel / 5. aprill 2016 12:35
Tuletan ka meie multikulturistidele meelde, et EL ei ole moodustatud multikultuursuse põhimõttel. Kui riik soovib liituda EL-ga, siis ta peab läbima ühtlustamise ja harmoniseerimise protsessi. Inimkeeli tähendab see seda, et kõik riigi olulised tegevusvaldkonnad, poliitikad ja seadusandlus peavad alluma samadele põhimõtetele. See on ka tööjõu vaba liikumise alus EL sees.
Multikultuursus on EL-s kui mõnes mõttes võõrkeha. Kui multikultuursed kogukonnad (just integreerimata osa) elaksid eraldi riigis, siis antud riigi võimalus saada EL oleks nullilähedane.
Nt EL-s kehtivad väga selged võrdõiguslikkuse printsiibid, kuid paraku teatud kogukonnad (mis pole sugugi väiksed), neist usulistel põhimõtetel kinni ei pea. Nii paljude teemadega. Tõendiks on nt ca 80 Inglismaa shariaadi kohtut.
Igasugune multikulti kontseptsioon tuleks maha matta, sest multikultuursus = mitteintegreerumine = tegemata jäänud töö või vale migratsioonipoliitika. Integreerunud riigis võib elada 100 rahvust, kuid domineerib kohalik kultuur ja seadused + kõik muu omab rikastavat (mitte paralleelühiskonda tekitavat) rolli.
Viga on ajada segi NSVL pärandina saadud moslemi kogukond ning EL-s toimiv. NSVL-s oli usk keelatud ning seda viljeleti kodus. Need inimesed on läbinud teise kooli.
Migratsioon peab olema kontrollitud, läbimõeldud ja tuginema nõudluse/pakkumise suhtel. Mitte kaootiline hea elu otsijate või ebasobiva kontingendi sisse laskmine. EL peab muutma oma toetustepõhist lähenemist ning lõpetama multi - kulti pealesurumise.
m
mhm/ 5. aprill 2016 13:01
Väga mõistusepärane arusaam asjast, paraku multiukulturistid elavad ideoloogilises bluffis, millel reaalsusega kontakt puudub, see omakorda välistab igasuguse mõistusepärasuse nende tegevuses, ainus mis sellise hoiakuga toimib on jõupositsioonilt mingi korra kehtestamine kõikehõlmava hirmu ja vägivalla kaudu nagu nwo ongi mõeldud. lisaks veel majanduslik vägivald, kuna eesmärk on mitte ainult võim vaid ka rikkuse täiendav ümberjagamine isiklikesse taskutesse. Tulemuseks on paras peldik, mitte enam Euroopa. Varade väljaviimine euroopast on toimunud juba aastaid, see ei ole toimunud hea elu pärast!
a
Arutleja:/ 5. aprill 2016 11:10
Elukogemustega aruka inimese jutt!
k
köszönöm, magyar. / 5. aprill 2016 08:56
"Pühapäeval 86. sünnipäeva tähistanud Helmut Kohl nimetas Ungari peaministrit Victor Orbanit südame ja hingega eurooplaseks ning avaldas ajalehe Bild andmetel soovi temaga kohtuda."
.
Talpra magyar, hí a haza!
Itt az idõ, most vagy soha!
Rabok legyünk, vagy szabadok?
Ez a kérdés, válasszatok!
A magyarok istenére
Esküszünk,
Esküszünk, hogy rabok tovább
Nem leszünk!
a
alf/ 5. aprill 2016 07:56
Kohl teab , mida räägib. Kahjuks eesti tolaristid ja Rõivas ei tea seda ja põhjendatud kahtlustus on ,et nad ei tahagi aru saada ümbritsevatest protsessidest pagulaste-migrantidega seoses. Inimkaubanduse soosimine riiklikul tasandil on kuritegu, ükskõik , mis nimetuse all seda tehakse.
i
Inimkaubandusest/ 5. aprill 2016 12:50
Sellest teenivad nii kurjategijad ja terroriorg-nid. Rumal on lasta voolata raha sinna, kus sepitsetakse meie ründamist.
Kuhu kadusid 10,000 üksinda reisivat last (kui olid ikka lapsed)? Kuidas on võimalik? Kuhu kadusid mitusada tuhat Saksamaale jõudnud migranti? Kes tuli, miks tuli ja mida neilt oodata? Küsimusi kui palju.
ÜRO pagulaskeskused on kaua samades kohtades olnud. Sealt ei olnud huvi võtta aga massiline migratsioon teretulnud? Kummaline.
Ungari sai kõige paremini hakkama nii inimeste läbilaskmisel kui ka peatamisel. Nad olid ka ainsad, kes kontrollisid osade laste puhul, kas nad ikka tulid vanematega.
m
mats maalt/ 5. aprill 2016 07:28
Lõpuks hakkavad ka Lääne Euroopas inimestel silmad avanema,aga hilja.Kohl saab nüüd oma arvamuse nüüd välja õelda kui tal enam ei karjääri ega rahalises mõttes midagi kaotada pole.Tegevpoliitikud seevastu hoiavad meeleheitlikult oma roosast mullist kinni.

o
on/ 5. aprill 2016 07:12
oma rahva poolt ja europedede vastu
v
viljandlane/ 5. aprill 2016 07:12
Enam-vähem samad sõnad.Miks peaksid inimesed saama minna suvalisse kohta,ilma igasuguste piiranguteta?Selleks,et kusagile reisida,tuleb võtta viisa ja sõita.Need,kes propageerivad piirideta maailma,rahvuste kaotamist ja muud sellist-tuleb panna seinaäärde ja maha lasta!Rahvused on äärmiselt erinevad,riigid on erinevad ja iga rahvus peaks elama oma ajloolisel asualal,mitte ronima mööda maailma laiali.Õppima ja raha teenima minna ei ole mingil juhul taunitav kui ka tagasi tullakse!
m
Mõistmatu/ 5. aprill 2016 07:44
Olen ka veendunud, et üks normaalne inimene armastab oma kodumaad, kultuuri, keelt, sugulasi, sõpru. Aga subjekt kes kõigele sellele sülitab ja selle asemel, et omal kodumaal midagi head ära teha (vajadusel Kodumaa eest surra nagu paljud eurooplased seda omal ajal tegid), läheb sinna kus teised on ilusa elu ülesehitanud ja veel kus ka kliima on väga erinev... Milline jube saamahimu ja soov teiste kulul elada peab olema inimesel, et riskides mitte ainult oma eluga vaid ka laste eludega, tuleb mingi kummipaadiga Euroopasse riigist kus tema elule ei olnud mingit ohtu (Türgist Kreekasse). Eesti aga võtab selliseid (laste väärkohtlejaid) veel oma maksumaksja ülalpidamisele... Kohutav!
r
Raske mõista/ 5. aprill 2016 13:05
Mingis uudises räägiti, et osa inimesi üriitab iga 24 h tagant ületada makedoonia piiri. Tavaliselt öösel. Võetakse kinni, saadetakse tagasi ja jälle üritavad. Ühe ööga oli uppunud kolm last. Kus on loogika? Ja kõik Saksamaale pääsemise nimel?
Kui oled pagulane ning kui isegi ei ole pagulane aga sul on väiksed lapsed, siis tagasisaatmise tõenäosus on väike. Eriti kui jõuti enne Türgi lepingu jõustumist. Oli võimalus taotleda rahvusvahelist kaitset või asüüli kohapeal.
Meeste agressiivsust ka ei mõista. Õmmeldakse suud kinni, kakeldakse omavahel, pannakse end põlema, rünnatakse piiri - valmis surema Saksamaa nimel aga kodumaa nimel mitte? Äkki neil polegi sellist mõistet nagu kodumaa. Pole vist vahet, kus nad oma usku viljelevad.
o
Oiged sonad./ 5. aprill 2016 06:43
Vaatan kadetusega Ungari suunas kes on tanases Euroopas oige liikumissuuna naitajaid, Kuid kui motlen meie kaltsaka peale siis vaju habi parast maa alla,
m
Millise kaltsaka?/ 5. aprill 2016 08:02
Kas teie medved on siis kaltsakas?
o
Oiged sonad./ 5. aprill 2016 06:40
Olen kadedusega vaatand Ungari poole kes on tanases Euroopas oige suuna naitajaid. Kuid kui motlen meie kaltsaka peale siis vaju habi parast maa alla.