Maailm

Helsingi raudteejaamas naise vägistanud välismaa nelik mõisteti vangi (63)

LISA KOMMENTAAR

jura 4. aprill 2016 21:48
Kurr.at sigalasse sunnitööle need ahvid.siis jalaga per.se ja kodimatka.
gh 4. aprill 2016 16:22
METSAVEND 3. aprill 2016 21:57
Kuis nönda ,et rätipeadest moslemd tahtsid löimuda ja pandi hoopis vangi .Kus nüüd need tolerandid ja muud tegelased on ,et kas nagu häbi hakkas nagu Eesti mikist presidendil ,sellel oli küll häbi oma rahva pärast kui Vaos pöles möni ruutmeeter kiviseina ,sest kohe oldi varmad oma rahvast süüdistama .Kuna jöutakse arusaamisele ,et see rätipeadest moslemite invasioon on absurd kuna enamus tuleb ainult vägitegusid tegema ,ainus vahe on selles kas pömmivööga terrorit tegema vöi siis lihtsalt tapma ,vägistama ja röövima .Pole mötet loota ,et need luuserid hakkavad kuskil euroopas tööle kuna koraan on neile pähe tagunud ,et oleme uskumatud kes on nende vaenlased .Unustage ära ,et need pagulastest rätripead kes on saanud ajuloputuse läbi koraani kuskil ausalt tööle hakkavad ja lausa löimuvad .
Kohtuotsus tähendab sotsiaaldemokraatlikus Soomes muide seda, et käivitub 3. aprill 2016 20:10
terve nimekiri absurdseid "kergendavaid asjaolusid" mille abil kohtul on võimalik kurjategijad rutem kui muidu ennetähtaegselt vabadusse lasta. Ka need riikitunginud sadistid ei istu kinni päris kindlasti 2 aastatki mille järel võivad absoluutselt abitu Euroopa kogemuse võrra rikkamana oma kuritegevust Soomes õigete meestena jätkata. Ja seda nad päris kindlasti ka teevad.
Eestist 3. aprill 2016 20:06
Eesti on nüüd rahvusvahelistes uudistes. Teemaks Ojulandi ettepanek koraani keeluks avalikes kohtades. EL "väärtusi" arvestades väga mittekorrektne uudis. Jälgin huviga reaktsiooni. Robert Spencer ja Pamela Geller on saanud sissesõidu keelu nt Inglismaale (kui ma ei eksi). Ei tea, kas ähvardusi ka saab, et nii julgelt sõna võtab.
https://www.rt.com/news/338252-estonia-politician-ban-koran/
Lumememm 3. aprill 2016 19:09
Soeren Kern, Gatestone Instituudi vanemanalüütik Euroopa poliitika alal, avaldas märtsis uurimuse. Teemaks oli “Sexual Assaults and Rapes by migrants in Germany, January-February 2016”, see tähendab seksuaalsed rünnakud ja vägistamised Saksamaal jaanuaris-veebruaris 2016 .
(Ei sisalda uusaastaööl toimunud juhtumeid.)
Sõelusin välja erinevad KOHAD, kus vägistamised või vägistamiskatsed toimusid:
7.jaanuaril vägistas migrant 16-aastase poisi LINNAHALLI siseruumides.
10.jaanuaril vägistas migrant 15-aastase tüdruku ja 21.veebruaril 21-aastase naise RAUDTEEJAAMAS.
11.jaanuaril üritasid 8 (KAHEKSA) migranti vägistada naist TOIDUKAUPLUSES. Ta kasutas enesekaitseks pipragaasi ja pääses.
17.jaanuaril üritas migrant vägistada 42-aastast naist APTEEGIS.
19.jaanuaril üritas migrant vägistada 18-aastast tüdrukut PARKIMISMAJAS. Politseiohvitser, kes talle appi tuli, sai raskelt viga.
31.jaanuar il röövis migrant KOOLI MÄNGUVÄLJAKULT 7-aastase tüdruku ja vägistas ta .
4.veebruaril vägistas migrant KARNEVALIL 21-aastase naise.
20.veebruaril vägistasid kaks mustanahalist meest SURNUAIAL 49-aastase naise.
28.veebruaril vägistasid 2 migranti 14- ja 18- aastase tüdruku AVALIKUS UJUMISBASSEINIS.
Kokku on seksuaalse vägivalla juhtumeid kahe kuu jooksul SEITSE A-4 LEHETÄIT!
http://www.gatestoneinstitute.org/7557/germany-rape-migrants-crisis
Iga juhtumi saab ka lahti lüüa ja näha allikat, kust info on võetud.
nojah 3. aprill 2016 19:55
No vot see on hea lähenemine kogu sellelel immigartsiooni arutelule. Tooge numbrid välja, ennem arutada ei saa. (mitte nii nagu keegi allpool, kes väidab seda 55 no go zone värki, mis bullsh*t). Saksamaal aastas mingi 7000 vägistamist, see on 600 kuus, ehk siis 20 päevas. Söreni informatsiooni järgi siis migrandid süüdi nii umbes 1 vägistamises päevas - see on 5%.. Migrandid moodustavad Saksamaast nii umbes 15%.... seega migrant nii umbes 3 x suurema töenäosusega vägistaja.... Numbrid nii enam vähem umbes, kes viitsib, arvutagu täpsemalt. See näitab kahte asja - kuigi numbrid mitte eriti täpsed, esiteks migrandid ei ole mingi 10x vöi 100x suuremad vägistajad kui kohalikud. Ja teiseks - 99.9% migrantidest ei ole vägistajad. Nii, et rahunege maha sellel vägsitamise teemal... Mis aga on probleemiks moslemitest migrantidega on see, et isalm on väga mürgine religioon, see ei sobi moodasse ühiskonda - ja ka see et suur osa praegustest tulijatest on harimatu mass, kellel pole kasulikke oskuseid. Vöiks küll väita, et ka harimatut massi on lihttöödele vaja, mida kohalikud ei taha teha. Probleem on selles, et kohalikud eeldavad ka siis et sisserändurite lapsed teevad sibitöid, aga nii see asi ei tööta... ja sellest tulevadki pinged. Lisage juurde islam,,, ja noh... nüüd on viimase paarikümne aastakümne sisserännu poliitika viljad käes. Ja praegune sisseränne seda paremks küll ei tee. Piirid kinni!! (ja mis vägistamisteemasse puutub, siis see rohkem meedia poolt üles köetud värk, kui tegelikke numbreid vaadata... jah sissseränduerid on kuritegelikumad, aga mitte massiivselt. Kui mingi kuritegelikuse probleem, siis ehk pigem sisseimbunud ISISE vöitlejad, kui mingad juhuslikud kiimakottid... )
4. aprill 2016 09:06
Kogu see sõnnikukari koos meie n.n. valitsusega kohtusse anda!!! Kõik need imbetsillidest poliitikud vastutusele võtta!!
saarlane 3. aprill 2016 18:05
tooge need jobud inimeste kätte.
4. aprill 2016 01:40
Paras krokodillidele lõunaks!
No Go Zone 3. aprill 2016 17:14
need moslemid on süüdimatud. Rootsis on juba 55 No Go Zone, mis on moslemite kontrolli all. Nendes getodes kehtivad Sharia seadused.
no kuule, ajad ikka pada suust välja... 3. aprill 2016 17:45
bulls**t. kas ikka täpselt 55? järsku 54, vöi 53, vöi hoopis 57, eh? Mis tagumikust tömmatud numbrid, eh... ja mis möttes no go zone. Kas rootslasi ei lubata sisse, küsitakse ID dokumenti ja saadetakse kvartali algusest minema? Politseid ei lubata sisse? Aga näiteks veekahuritega politseid?Vöi hoopis tähendab "no go" et ainult autodega söita tohib? Mingi ärapööranud paremäärmuslane mötles termini välja ja nüüd mingi juhuslik internetikommentattor levitab seda nagu herpese viirust. Selline lollus jab naerma. Tösi küll, mis naerma ei aja, on see, et Rootsis on teöesti sellised geto-piirkonnad, mis täis moslemitest immigrante ja mis üha enam ja enam probleeme tekitavad. Paljulapselised perekonnad, igaühel topitakse moslemiusku pähe ja mingi mönekümne aasta pärast ongi Rootsis üle 50% valijatest moslemid ja siis... :( :( ... Eks see Rootsi pagulaspoliitika on parajalt p-sse keeratud küll. Nad ei jaga ära et islam on mürgine religioon. Aga tagasi tulles sinu lolluste juurde ... Sharia seadused??? No need kehtivad igas moslemi kogukonnas, mitte ainult mingis kellegi poolt kokku fantaseeritud 55 no go zones... Aga samas nende täitmine oleneb ainult kogukonna survest ja kogu see Sharia seaduste teema on veel üks asi mis internetikommentaatorite poolt üle völli keeratud. Pöhiliselt kasutavad moslemi mehed neid seaduseid naisterahvaste peedistamiseks. Sharia seadused ja karistused nagu peade mahavötmine jne, siiski tsiviliseeritud riikides ei kehti. Sharia on lihtsalt lepingute jaoks. No muidugi, kui moslemid üle 50% valijatest paljunevad, siis ehk muutub ka see.. :(
KUIDAS SELLENI VIIAKSE 3. aprill 2016 18:16
Rootslasi ärgitati üksteise peale kaebama, kuni asi läks selleni, et naaber kaevas ka siis, kui nägi teist elektripirni ise vahetamas.
Ühiskond lõhestati ja vastuhaku võimalus kadus.
Sakslastele tagusid ytid oma holokaustiga nii kaua vastu pead, kui need täiesti tuimadeks ja häbenevateks muutusid. Saksamaal elavad nt vangimajas sakslased ise alandatutena, võim on venelaste ja türklaste käes.
Rahvad tehakse tümaks, et välistada vastuhakk mistahes kuriteole oma rahva vastu.
Passiivseteks, mõtlemisvõimetuteks ja kuulekateks amööbideks.
ja veel sellst 55 no go zone lollusest 3. aprill 2016 18:34
siis kui sellist "Rootsis on 55 no go zone" pahna kirjutad, pane kirja ka mis need 55 no go zone on. Täpsed piirkonna nimed? Kes defineeris need kui no go zone? Ametlik deifnitsiion? Vöi kellegi suust kukkunud suvaline väljend? Ja milles see "no go" siis ikkagi täpsemalt seisneb? Sama hästi vöiks ka Eestist reklaamida, kui ohtliku maad, kus on vähemalt 6 "no go zone"... Noh näiteks Paide, Rakvere, jne eriti pärast keskööd nädalavahetuse ajal (siis kui kohaliku end pubides parajalt täis kaaninud) - kohe saab peksa, kui ise kohalik ei ole. Ja Kabli rand. Väga ohtlik, ainult 30 liikmelise kambaga saab seal teatud aegadel suvel liikuda, muidu antakse peksa. Raudkettidega. Ja Pärnu - see on ju Eesti peksupealinn. ... Hmm... Nii, et paluks mitte kasutada ja levitada sellisedi lollusied nagu "55 no go zone Rootsis", kui sellel puudub igasugune faktiline alus, ok? Jah, on häid ja halbu piirkondi, ja halbades piirkondades seal väga ülekaaluliselt moslemitest immigrante... aga "no go zone" asi ikka ei ole. Mitte rohkem kui möni Eesti väikelinn keset öist purjutamisperioodi. Kui "no go zone'ist" rääkida, siis vaata mönd Mehhiko linna, vöi mönda piirkonda paaris löuna-Ameerika riigis. Vot see on "no go zone". Rootsis... noh halvimal juhul piirkond, kus rootslane paistab silma nagu riistera keset kakahunnikut. See 55 no go zone - lihtsalt paremäärmuslaste propaganda... samasugused hullud nagi need vasakliberaalid kes olukorra Rootsis p.sse keerasid....
Lumememm 3. aprill 2016 21:50
Äkki teeks nii, et ei pahandaks teise kommentaatoriga... Ta ei pea sõitma Rootsi, et seda tõestada.
Ajakirjanikud, kes saavad oma töö eest palka, paiskavad iga päev avalikkuse ette kontrollimata ja poolikuid uudiseid a`la:
" VÕIGAS VIDEO: LAPSEVANKRILE KUKKUS KATUSELT PEALE JÄÄKAMAKAS!!! POLE TEADA, MIS LAPSEST SAI!"
Kusjuures ühe minutiga oli võimalik Youtubest infot leida, et laps sai küll peavigastuse, aga viidi haiglasse ja jäi ellu.
hei Lumememm 4. aprill 2016 08:41
see et ajakirjanikud lollust suust välja ajavad, ei vabanda selle "55 no go zone" lollust. Ja iga kord kui paremäärmuslased mingeid lausvalesid levitavad vöi lihtsalt lolli propagandat, läheb normaalsetel inimestel üha raskemaks midagi pagulsate teemal öelda - tahaks küll öelda, et pange piirid kinne ja ärge rohkem moslemeid sisse laske, aga piinlik hakkab, et seostatakse marutöbiste parem-idiootidegea. Mäledad seda, kui facebookis jooksis mingi pilt läbi, millel pagulased olevat sigatsenud ja räpase laagri endast maha jätnud? Köik kirusid pagulasi. Pärast tuli välja et see mingi muusikafestivali läbu pilt, tavalised noored olid lagastanud. Ja iga kord, kui selliseid lausvalesid leivitatakse, on üha raskem öelda, et piirake pagulaste vastuvötmist, sest töesti ei soovi et selliset parem-idiootidega ühte punti pandaks... Isegi kui neil öigus on... :/ Äkki teeks nii, et jääksime siiski kontrollitavata faktide juurde, eh?
Lumememm 5. aprill 2016 00:25
Kuna keegi pole vahepeal kasutaja “No Go Zone” kaitseks välja astunud, siis lisan siia paar linki.
Tema antud info oli täiesti tõene ja ka huvitav.
29.oktoobril 2014 avaldas Rootsi ajakirjandus Rootsi politsei aruande, mille kohaselt on Rootsis
55 ametlikku “keelutsooni” (no-go zones).
Rootsi politsei koostas kaardi 55 piirkonna kohta, kus nad on kaotanud kontrolli kuritegelike jõukude üle. Neis piirkondades rünnatakse kirjakandjaid, tuletõrjujaid ja kiirabitöötajaid.
Nad on vajanud politsei abi igapäevatöös. Kuid ka politseid rünnatakse ja politsei ei suuda täita oma ülesandeid.
Neis piirkondades ei kehti seaduslikkus ja tavapärane kohtusüsteem.
http://swedenreport.org/2014/10/29/swedish-police-55-official-no-go-zones/
Austraalia uudistekanal eesotsas tunnustatud teleajakirjanik Liz Hayes`iga tegid Rootsis dokumentaalfilmi “No-Go Zone”- dest.
Neid rünnati, kaameramees sai viga. Nad kutsusid kohale politsei. Kui politsei lahkus, tulid ründajad tagasi ja peksid võttegruppi ning pildusid kividega.
https://www.youtube.com/watch?v=42jpuXJPk0w
Väljend “no-go zones” pärineb sõjaväe slängist ja tähendab “mässuliste kontrolli all olevat ala.”

Asi 3. aprill 2016 17:04
oli selles et see naine jäi rasedaks aga eesti meedia vaikib maha selle!ERR on tehtud nõukogulik reformierakonna hääletoru ja nüüd pannakse see meelepärane ahv veel etteotsa !
lõpp rõvedikele. 3. aprill 2016 16:37
milleks selliseid värde vanglasse rahva kulul elama panna ? Ikka nende kombe kohaselt,kas oks või pea maha. Hirm on see,mis neid arulagedaid lontrusi ohjab . Parem veel,kui sellised kurjategijad saata kõige koledamatesse õjapiirkondadesse pommivöö ümber ja vajalikul ajal päästikule vajutada .
n60 3. aprill 2016 16:37
Maalt välja see kari loomi...
4. aprill 2016 09:09
Nii kaua, kuniks see saastakari siin meie tänavatel patseerib, peab riik rahvale jaotama TASUTA pipragaasi!!!!
Alar1 3. aprill 2016 15:32
Vanglat need lojused ei karda. Õigem oleks nad tagasi saata sinna, kust nad põgenesid. Seda kardavad nad kõige rohkem.
ja edasi? 3. aprill 2016 14:46
kas need peletised jäävadki mõõda euroopat ringi jooksma ja vägistama, või saadetakse oma haigesse ühiskonda tagasi? Pole ikka saanud aru kas sellised rotid jäävad edasi pagulase hüvesid nautima, ja maksumaksja raha eest vanglas ja hiljem järgmise vägistamiseni kuskil euroopas vabalt igavlema või jäävad sellest unistusest ilma?
Urrr 3. aprill 2016 15:03
Karistus võiks neile olla midagi kodumaist - lihtsalt tõmmatakse oksa...
Eestlane 3. aprill 2016 14:21
Siin poleks nad sedagi saanud, natuke noomida ja aasta tingimisi...! Kõige parem karistus oleks munad maha, kui paar ajukääbikut munadeta jäänud, küll ülejäänud mõtlevad siis....kui muidugi mõtlevad? Ma olen arusaanud, et neil ahvidel erilist mõtlemisvõimet pole..
nojah 3. aprill 2016 13:53
Euroopa on Aafrikaks muutunud. Isegi nii avalikud kohad nagu jaamad, rongid ei ole naistele enam turvalised. Saksamaa on juba käiku panemas naiste vaguneid. Nii kaugele oleme jõudnud.
heh 3. aprill 2016 17:47
No Jaapan ka tsiviliseeritud maa. Moslemeid seal ei ole. Aga naiste vagunid on juba ammu... mida see moslemite kohta ütleb? :P
jaanus 4. aprill 2016 08:07
meil on naiste wc d ka ammu juba, mida see ütleb?
oma 3. aprill 2016 13:38
Selline saatus ootab ka Eestit ees ,"edu" teile musta katku maaletoojad.
jüri 3. aprill 2016 13:55
Kusjuures Eesti mehed (eestlased ) teevad Soomes samasuguseid vägitegusid : vägistavad 14- astaseid. Siit järeldus , et osa meist on samasugused .
jummel 3. aprill 2016 14:20
kas see õigustab nigeripoiste maale toomist? minuarust küll mitte. Leidsid omaarust mingi põhjuse, et illegaale juurde tuua?
to Jüri 3. aprill 2016 14:50
Tead ikka, et on olemas ametlikud pagulaslaagrid. ÜRO paneb inimestele "templi" peale, et pagulane. Olemas ametlikud protseduurid, kuidas saaks inimesi ära tuua. Kes keelas Saksamaal sealt inimesi tuua? Naised, lapsed, pered. Elavad seal aastaid, kehvades tingimustes, eriti peale ÜRO abi kärpimist (pole mingeid tuhandeid smuugeldajatele laduda). Kuidas saab õigustada mistahes kontrollimatut ja illegaalset migratsiooni?
jüri 3. aprill 2016 16:02
Teemaks ei ole migratsioon , vaid see et meie (eestlased ) , ei või teatud tegelaste pärast end lugeda maailma parimateks pühakuteks.
Sa idikas Jüri 3. aprill 2016 16:36
ütle oma aadress.Kuradi värd.
jüri 3. aprill 2016 16:53
Palun. Aga aadressi saad , siis kui oled natuke ka koolis käinud. Rõvetseda ja pori loopida pole vaja.
Mann 3. aprill 2016 17:11
imelik, pole nagu kuulda olnud?
3. aprill 2016 17:12
millal on eestlased soomes vägistanud 14 aastasi,valelik oravalontrus? need "sõjapõgenikud" võiksid su tütrele (kui sul oinal üldse selline on) vägisi ära väänata,siis ehk tuleb sul mõistust tagantpoolt pähe tagasi (milles ma küll väga kahtlen).
jüri 3. aprill 2016 17:43
Vahel tasuks olla peale pagulasfoobia ka muude sündmustega kursis olla.
Selle 14-aastase Soome tüdruku vägistaja nimi on AGO TAMM ja talle mõisteti selle eest 3 aastat reaalset vanglakaristust.
WWW. õhtuleht.ee 28.01.2016
3. aprill 2016 17:55
vot selle kohta võib nüüd küll öelda üksikjuhtum, sest kunas peale seda oli veel sarnane juhtum? Vaevalt et paari tunnise või paari päevase vahega!
jüri 3. aprill 2016 18:04
Sinu jutu peale on eestlastel hea ütlus : loll , kes vabandust ei leia.
lia 3. aprill 2016 19:01
Ainult 1 eestlasest jobu leidsidki ? Samala ajal kui palju eestlasi Soomes ja kui palju aastaid.
Need aga vaevalt sinna sattunud, juba kambakesi naiste kallale.Sihukeste õigustamse peale tulevad ainult sallivad, kes ka enda vägistamise eest on avalikult v'gistaja läest vabandust palunud, et vaata, kuidas teine on pidanud rassistide käes kannatama. Või salliv plakatiga:parem vägistaja kui rassist.
On sm. ka säherduste ideedega?
Ahjaa, mingid venekeelsed: 1 Eestist ja reine Venemaalt ca 10 a. tagasi läksid pedebaarist mingi tähtsa soomlasest tegelasega tolle koju ja tapsid ta ära. Saagiks kalleid Matisse`i maale ei võtnud, vaid leppisid tühise nodiga.
jummel 4. aprill 2016 08:11
just just, sa otsid vabandusi, et õigustada nigeripoisse ja nende tegemisi

Välismaa Nelik 3. aprill 2016 13:29
Niinimetatud pagulased muutuvad massiivses propagandas Välismaa Nelikuteks kui nad on ennast sisse seadnud. Võimuerakondade funktsionäärid tuleb kõik kriminaalvastutusele võtta nende Välismaa Nelikute sissevedamise ja muude kuritegude eest. Loodan, et see aeg tuleb varsti.
ott 3. aprill 2016 13:14
ja eesti valitsevad värdid soovivad sääraseid lontrusi eestissegi rahvale vägisi kaela määrida.kui suur peab ikka see raha ja võim olema,mida neile brüsseli poolt sellise kuriteo sooritamise eest lubatud on?ilmselt väga suur.
3. aprill 2016 14:11
Seni määrivad kaela, kuniks ise ohvriks langenud on...nendele väärakatele sobib ju kõik mis liigub ja hingab!
Tolarants 3. aprill 2016 13:08
Elagu multikulti ning lõimumine!
AJALUGU. 3. aprill 2016 12:54
Kuna nad ei ole terroristid vaid elumehed siis karistust kannavad idapiiril seega eestis. Oravate pooldajad ootel.
tandem taavi ja toomas 3. aprill 2016 12:52
meil on häbi soomlaste pärast! olgem tolerastid!
Pime sallivus = kurjus 3. aprill 2016 12:34
Neid sallivaid, kes peale pagulaskeskustes töötamist, "parem-äärmuslikuks" muutuvad on omajagu. Peavoolumeedias neid ei näidata. Ei hakka nüüd videot otsima aga oli meeleavaldus pagulaskeskuse ehitamise vastu. Seal üks mees põhjendas, mis vastu - õigemini tulistas välja kõike, mis kogunenud on. Tekst oli umbes selline. Lääksin keskusesse tööle, et aidata. Te ei kujuta ette, mis inimesed sinna kogunenud on. Milliseid jõhkrusi nad teevad. Need pole mingid pagulased. Ma ei taha, et minu naist ja last samamoodi vägistatakse jne jne. Inimene oli nii närvis. Ega siis niisama igal pool ühesugused arengud.
Euroopa on piisavalt tolerantseid inimesi täis, et suht. valutult normaalseid inimesi vastu võtta. Vaadake kuidas sakslased lilledega vagunitele vastu jooksid (millised reitingud Merkelil algul olid). Kui ausalt öeldes, siis pole küsimus selles, et tuli üle 1,5 mijoni inimese (kui arvestada kogu EL rahvastikku). Küsimus on eelkõige selles, kes tulid ja mida nad kaasa tõid ning millised on EL varasemad lahendamata probleemid.
Saksamaa AFD-d reklaamitakse kui ainsat erakonda, kes hoolib tõelistest pagulastest. Oleks Merkel ka hoolinud, siis oleks korraldanud õigustatud pagulaste toimetamise Saksamaale (kaost korraldamata).
Mind üllatasid ühes ÜRO videos (jutt, et peaks võtma veel 500,000) toodud arvud. Oli toodud riigid, kes on tublilt süürlasi vastu võtnud. Esi nimekirjas oli Saksamaa. Kuid toodud arv oli 10, mitte 100 tuhandetes. Ma loodan, et see oli viga või jäeti midagi mainimata. Niipalju siis süürlaste aitamisest.
Kokkuvõtted me ei tea, kes kokku jooksis, palju üldse süürlasi tuli, palju nende seas on rahumeelseid ja palju on nende samade kuritegelike organisatsioonide liikmeid. Ei tasu rääkida, et neil on teine kultuur. Antud kurjategijad on tõenäoliselt oma kodumaal veel hullemaidki asju korda saatnud.
Kindlasti mõni salliv ütleb, et meil on endal pätid. On küll. Kuid kas oli vaja kontrollimatult juurde tuua? Sellistel ei olnud ju põhjust tulla = polnud põhjust neid riiki lasta.
Rääkides sallivusest 3. aprill 2016 13:08
Me teame, et eurotunneli juures on meeletult suur arv illegale, kes soovivad Inglismaale. Sh vanemateta lapsed. On teada, et neid on vägistatud. Mõned on vajanud kirurgide abi. Nüüd on 130 last kadunud.
Mäletatavasti kaitsesid vasakliberaalid seal olijate õigusi. Isegii väideti, et kuna seal on lapsed, siis ei toh neid sealt minema ajada. Parematesse elamistingimustesse ei sobi, sest sealt võetakse sõrmejäljed ja registreeritakse.
Tulemus: lapsed kadunud, eurotunneli ja veokite juhtide ründamine käib, vägistajad liiguvad vabalt ringi. Varasemalt oli teateid ka hukkumistest.
Prantsusmaa valitsus on kahtlemata pehmo poliitikas süüdi. Kas jungli ja teiste laagrite kiivad kaitsjad ei ole?
https://www.rt.com/news/338217-129-kids-missing-in-calais/
3. aprill 2016 12:29
Mun.nid maha ja paadiga merele.Ilma aerudeta..
teadja. 3. aprill 2016 12:16
Ma arvan, et moistlik oleks tydrukule maksta valuraha. Kui kohus moistaks neljalt vägistajalt kokku 16000€ (igayhelt 4000€) neljaaastase maksetähtajaga, siis igayks maksab kuus 83€ ja 33senti. Mis teeks neljalt mehelt kokku kuus 333€ ja 32 senti.
3. aprill 2016 14:16
Palju mõjusam vahend ongi maksma panna ja kui ei taha maksta, sunnitööle! Kurat, pole mingi probleem neile kinnine asula organiseerida ja seal tööle panna, las nad seal torgivad üksteist p....e!

aga meil nagu alati 3. aprill 2016 11:51
oleks 4 aastat vangistust saanud vägistatud naised ... ja ahistatud vägistajad-pigid iga üks kümme tuhat euri valuraha.
Pets1 3. aprill 2016 11:22
Huvitav, kui nad üle piiri Soome tulevad, on nad pagulased. Kuidas nad nüüd äkki Välismaa Nelikuks muutusid?
See on nüüd Euroopa turvaline elu 3. aprill 2016 11:15
Iraagis pole sõda ja tagasi saata kõik sinna. Miks üldse lastakse neid siia tulla. Ja 4 a. ainult? Krt sellised tuleks hoiatuseks surma saata.
neli aastat 3. aprill 2016 11:34
tingimisi ehk katseajaga, kui nelja aasta jooksul ei pane toime uut vägistamist Helsinki raudteejaamas...
3. aprill 2016 12:40
mujal võivad vägistada, arvestades, et politsei info - nagu nüüd teatavaks on saanud - riikide vahel ei liigu.
kas 3. aprill 2016 11:13
me ei kutsuks need etnilised soomlased omale,pakume varjupaiga, anname raha õige toidu tarbeks ,
Sel juhul oleks õnnelik nii mister kui tema taavi- ja põhjanaabris ei saaks armsaid akadeemikuid ahistada
juura 3. aprill 2016 11:12
jõhker grupiviisiline vägistamine, karistus - 4 AASTAT!!!!! Midagi on valesti tõlgitud või on soomlased lambad?
Aga ... 3. aprill 2016 11:20
Eestis oleks neile pai tehtud ja näppu .
Aga ... 3. aprill 2016 11:20
Eestis oleks neile pai tehtud ja näppu .
A 3. aprill 2016 11:29
4 aastat ilma pommipaneku õiguseta