"ühise käraka panemise käigus" Kui see on selline igapäevane tegevus neil, siis on ju "õnnetus mis KARJUB tulles" sinna sisse kirjutatud. Tavaliselt on paras paar. Ei saa seal meest meheks ega naist naiseks nimetada...Ilmselt sellest se 10 kuud ainult.
Kujutate ette ,et seda vägivalda oli ca 2000 päeva-ööd. Naised , võtke midagi ette sellistega. Saad ühe korra kolakat, tulevad järgmised kolakad ka. Seadus on vist suuremalt jaolt vägilaste ja vägivaldsete poolel. Tulge kokku ja minge seadust muutma ega siin midagi ennem ei muutu kuna elame ju tänapäevas ja nüüd on kõigil oma õigused , isegi vägivaldsetel :(
igasugune jätis kõlbab elukaaslaseks. Kui juba jätisest elukaaslane ja laps, kuidas siis edasi elada? Läheks koos lapsega jätise juurest ära? Kuhu minna? Kus ootab sind töö, mis võimaldab sul tubli töötajana ülal pidada ennast ja oma last? Ja üürikorter, mille eest suudad maksta? Seega naine, elukaaslast, abikaasat tuleb ikka väga valida. Võid küll valida, kuid tulemus võib sellegipoolest olla kole. Tule mõistusele - lapse võid sa sünnitada alles siis, kui sul on olemas plaan, kuidas te kahekesi lapsega toime tulete, kuidas suudad teda kasvatada üksikemana. Naise , ema vastutus on suur ja raske. Veel jubedam on, kui su kõrval on võigas elukas - elukaaslane, peksja, arenematu loll, alkohoolik. Sinu õnn ei jää elus tulemata, kui otsustad vallalisuse kasuks, saad olla vähemalt inimene.
Siit moraal- kui oled esimest korda korraliku matsu saanud, siis pole tarvis järgmist ootama jääda. Kui mees on hakanud lööma, siis ta jääbki lööma, parem kohe jalga lasta, jäävad nii enda kui laste närvid ja ihuliikmed terveks.
Oli aeg, kui minu kaasa üritas ka n.ö. karmi kodukorda kehtestada, mikroahjuga ma ei virutanud, kuid tolmuimejaga küll, vahel ajasin teda kirvega mööda aeda taga, siis, kui "härral" jälle katus sõitma hakkas. Korra üritas ta mind unepealt kägistama hakata, aga kuna olen ergu unega, siis sai ta ise mis tolmas. Üritas minu majas ainuvalitseja olla.....unuistada ju võib...
Meest kirvega taga ajada on normaalne! Rohkem õigusi naistele! Joomane naine mehele nuga annab, jääb mees süüdi. Hävitagem perekonnad ja pereväärtused! ainult Uus Maailm, kogu oma kaoses, on meie eesmärk.
Ega siin ei või tõesti naise vigu näidata, sest kustutatakse kohe ära. Aga siiski naised, tänitage ja näägutage vähem, siis jääb mõnelgi kolakas saamata. Näide ühe seltsidaami näol. Nime ei nimeta, kuigi kõik teavad. Moderaator on agar.
Mu esimene abikaasa oli lühidalt...kui mees ütleb, et teeb selle asja korda, siis ta teeb selle ära, pole vaja iga poole aastatagant meelde tuletada, praeguse mehega pole probleemi, tunni jooksul tehtud. Seepärast naised näägutavadki, et nende mehed on laisad! Nospel telekas kinni, õlle laual....
Siis peksis ta naist peaga vastu seina, mille tagajärjel to kaotas teadvuse. Ja see 10 kuud on karistus? Jah, naisele, kuna tema leevendust ei saanud, pigem mõnituse riigilt! Nagu ikka...
Tean selliseid juhtumeid mitmeid. Kui ka lõpuks naine julguse kokku võtab ja minema jookseb, on sisemine elu vigastatud. Sellisele peksjale oleks ikka pidanud reaalse karistuse ära määrama. Kasvõi šokkvangistuse. Ei saa ju nii, et vägivallatsed ja karistust ei järgne. Mis pekstud inimese hingeelust saab?
Olen sama meelt, et sellised rusika ajudega invaliidid, vabandan väljendi eest vajaksid 2. aprill 2016 11:35
otseses mõttes kas ravi asutus teenust või karmimat vangla karistust, et mõistus koju tuleks ja aru saaks, mida teinud on. Paraku on meil aga karistused nii naeruväärselt väikesed, mis tõttu meil palju ka peksmisi on. Siingi keisis peaks tegelikult kannatanu saama üsna kopsaka kahju tasu, haigla kulud, ravid jne, kahtlen, et ka neid kätte saab.
Ei noh, kui emane mitmepäevaselt "seminarilt" koju naaseb ja mees teda tiba jõulisemalt noomib, no ei tea? Pigem kolin lahku, aga 6 aastat nii...ei viitsiks klohmida ega klohmitud olla!
Tavaline, oodinimeeste kummardajate elu ju 2. aprill 2016 10:13
"Ühel korral hoidis ta ühise alkoholi tarvitamise käigus elukaaslast istmikust ja turjast kinni ning tahtis aknast välja visata" Tavalised primitiividevahelises suhtlusviisid- miks mees kohtu alla läks?
Selles mehes pidi naise jaoks küll midagi eriti väärtuslikku peituma, et ta lausa kuus aastat alandlikult seda peksu talus. Loogiline olnuks see mees juba ammuilma pikalt saata.
Kui kohe peale esimest peksu ei jäeta, siis jääb naine kui orav rattasse kinni. Täpsemalt öeldes, peksetu jääb kinni. Mees palub andeks, naine andestab ja nii peksust peksu, aastast aastasse.
iga naine ikka ei andesta ka. Korralikult tuleb vastu äiata, ükskõik millega. Sai omal ajal nii tehtud. Kerge õmblus kulmule ja enam ei ole mind lüüa üritanud, juba paarkümmend aastat sellest. Naised, olge julgemad,ärge laske ennast peksta!
nojah, aga see võib ka halvemini lõppeda 2. aprill 2016 14:27
suures vihas koksab mees naise üldse maha aga ei teagi, kumb siis parem on, kas õudne lõpp või lõputu õudus :(( laste mõttes oleks ikkagi parem, kui ema jääks ellu ja suudaks minema kõndida jama on aga selles, et tihtipeale on kuulda, et need vägivallatsejad tulevad järgi! no peabki siis oma elu nullist teises riigi otsas alustama, ehk see aitaks
Sa ütled mees??? Tolgus, mitte mees, sellisele imbetsillile ma korraldaks ise nihukese "treeninglaagri", et tal mitte ei ununeks ainult oma kämmalt sirutada nõrgema vastu, vaid kogu oma närune elulugu.
Loll naine oli, vabandage minu arvamust. Kuus aastat end klobida lasta? Õige naine oleks sellise juurest juba pärast esimest peksasaamist ära läinud. Võimehe välja visanud juhul, kui see oli tema enda korter või maja. Leplikum naine oleks ehk veel ühe võimaluse andnud. Kuid pärast teist-kolmandat peksu oleks tulnud igal juhul asi ära lõpetada.
Ka Eestis leidub palju inimesi, kes on natuke ajupuudulikud. Kes ütleb, et see naine just selline polnud. Ja sellist on mehel hea tampida. Jõud käib üle ning kaebama ka ei lähe- puhas nauding peksta ja alandada. Üldiselt aga pole see mingi eriline juhtum, selliseid mehi on Eestis lademetes.
No ma ei tea? Minu tutvusringkonnas võetakse ikka vahel kodus napsu koos kaasaga, kuid ma pole kunagi kuulnud, et neil oleks kähmluseks läinud, pigem vastupidi.
Võis olla ka nii,et naist sunniti "ühiselt alkoholi tarvitama".Et-kui minuga koos ei joo,saad peksa.Naine teadis,et peksa saab nii ehk nii,ja jõi.Purjus peaga ehk kergem peksa saada-vähem valu.
Inimene peab olema otsustamisvõimeline, halada pole mõtet. Ka minul jäi otsustamisvõimest puudu, kuid asja pani paika meie 5.a. tütar, kes mulle ütles: isa peab otsustama, kas viinapudel või meie. Nii juhtuski aastaid hiljem, kui tädi küsis talt: kas isa ikka teid aitab? Vastus oli kiire: Kes see veel on? Meie oleme inkubaatorist.
kui loll võib ikka üks naine olla,et laseb ennast aastaid taguda?jääb küll mulje,et sellised naised lausa naudivad peksu.peaks nagu kahju olema,aga ei ole.
ärä unusta et elad eestis. kuhu se naine läheb. Soomes ta oleks kohe saanud abi ja elamispinna, aga eestis ???? need inimesed kes ei ole tutvunud vägivallaga ei saa aru. olen aastaid samas olukorras, ja ei olnud vöimalust är minna, ja se häbi kui oled siniste silmadega ja näed kaaskodanike pilke
KOMMENTAARID (59)