Eesti uudised

Kross: kindraleid on vaja heidutada

Siim Randla, 2. aprill 2016 06:00

24 KOMMENTAARI

q
Q/ 3. aprill 2016 23:19
...kindralid kah inimesed. Pigem asi ikkagi "manööverdusruumist" kui lahmimiseks läheb. Seda peabki otse välja ütlema . Väljendid võiks ...täpsemad olla. Rahvas ju kirjaoskaja.
m
Mis/ 3. aprill 2016 17:52
te ajate Kross pole mingi luurejuht olnud ta oli luurenuhk ja kapost sai ka kinga siis oli töötu ja siis anti talle 600eur. tähtsusetu analüütiku koht ! Rohkem meenutab klouni ! Midagi ta muidugi teab ja oma arvamus ka on aga noh ...!?
k
kapten kidd/ 3. aprill 2016 16:14
mis see mereröövel ka asjast teab,parem uurigu järele,kas interpol on ta ülemaailmse tagaotsimis kuulutuse maha võtnud,või on mees ikka mustas nimekirjas koos narkoparunite ja orjakaupmeestega.
m
Madruse Tänav/ 3. aprill 2016 23:40
... ja kui palju sa, kapten, sellest asjast tead, et sõna võtad?
m
Mats./ 3. aprill 2016 09:16
Vaja on heidutada kas see pole sama mis Vasiljev rääkis kiusamisest. Loomade tapmiseks on pussnuga ja jahipüss aga inimese hävitamiseks on oi kui palju igasugu relvasid kuni aatompommini välja. Miks seda sõbralikkust ei saa üle ilma välja ikka vaja osa hävitada et mitte ülerahvastada seda maakera ja kannatajateks on ikka lihtrahvas keda saadetakse lahinguväljadele, võimulolijad koguvad aina kulda ja karda ning nimetavad rahvast vihakõnede pidajaks.
t
tom/ 3. aprill 2016 06:59
kas rahvas ikka tahab neid uusi okupante siia-EESTISSE? kas keegi on küsinud rahva arvamust? ei ole..
k
Kes need "uued okupandid" sul siin on?/ 3. aprill 2016 23:51
Kas okupatsiooni mõiste hakkab ähmastuma? Äkki kordaks üle ja meenutaks? Pole ju teine nii kaugel ajaloos veel?
e
estonia/ 2. aprill 2016 23:24
n
neile/ 2. aprill 2016 14:02
tuleb pidevalt uusi auastmeid ja tähtsaid ordeneid juurde anda, et hakkaksid kaheldes mõtlema , milles asi, miks neid upitatakse
õ
Õiiige!/ 2. aprill 2016 13:11
võtame koned, lähme metsa hakkame tappma!

k
kross/ 2. aprill 2016 12:57
r
riina/ 2. aprill 2016 14:23
Vend ei julge sinna minna püksid sõeluvad püüli aga siin räuskab küll.
v
vaadake/ 3. aprill 2016 07:12
selle inimese silmavaadet!! hullumaja klient. noh, aga siin riigis ongi ainult sellised tegijad.
h
Horros/ 2. aprill 2016 12:49
Sel inimesel on tõega ülal kõvasti logisema hakanud.
p
pede/ 2. aprill 2016 11:09
aga sina niilukene pole küll krossigi väärt et mögised.
a
Aja Lugu/ 2. aprill 2016 10:40
Isegi niisugusel surematul kangelasel, nagu oli seda Achilleus, oli oma haavatav koht. Selleks oli tema kand. Achileuse kannad on ka Venemaal. Need on Bosporuse väin ja Gibraltar. Niipea kui Venemaa ründab ühte NATO riikidest, ei anna NATO riik Türgi enam Venemaale Bosporuse väina läbimiseks luba lõigates Venemaa ära Vahemerest ning Süürias asuvatest sõjaväebaasidest. Need jäävad lihtsalt kotti. Vahemerel lõptatakse Venemaa kohalolek. Inglismaa loomulikult suleb samaaegselt vene laevadele Gibraltari väina.Need meetmed Venemaa vastu on võimalik rakendada ja rakendatakse ilma ainsatki lasku tegemata ning ainsatki tanki liigutamata.Vaid viisakalt sõnumeid vahetades. Täiendava meetmena kehtestatakse Venemaale 100% naftamüügi ja jumal teab veel mille ostu-müügi embargod.
Balti merest väljapääsuks tuleb läbida Taani väinad. Ka nende väinade läbimiseks võib NATO sõja korral teha takistusi, laskmata esialgu ainsatki pauku.Et taastada oma esialgne liikumisvabadus, peab Venemaa tegema esimesed lasud Türgi vastu, Inglismaa vastu, Taani ja Saksamaa vastu. Need on kõik NATO riigid ja nende ründamine oleks juba midagi muud kui kallaletung väikestele kaitsetutele balti riikidele.
Putin on sunnitud vastama küsimusele: „Kas mäng väärib küünlaid?“ Kas mõne balti väikeriigi ründamine on ikka kasulik Venemaa geopoliitilistele huvidele? Kas siin on võita rohkem kui kaotada? Putin ei ole hull, et riskida oma mõju kaotamisega Lähis-Idas ja Vahemerel. Putin on Venemaa president ja teeb ainult seda, mis on Venemaale pikemas perspektiivis kasulik.
USA-l on loomulikult omad geopoliitilised huvid ja nad on huvitatud oma sõjaväebaaside võimalikult Venemaa piiride lähistele paigutamisest. On ju super, kui balti riigid lausa lunivad võõrvägesid oma pinnale ja maksavad isegi nende ülalpidamise eest!
On täiesti arusaamatu miks meie juhid üritavad siia saada jumal teab kui palju USA (võõr) vägesid. Juhid võiksid ehk orienteeruda mitte ainult lahinguväljadel toimuvast vaid suutma näha ka üldpilti. Riigikogus istuvad isegi kindralipagunitega mehed? Riikidevahelisi probleeme ei lahendata reeglina tankidega.Tänapäeval on selleks hoopis efektiivsemad meetodid. Venemaa jubademonstreeris neid meile ostes IRL tegelaste abil elamislubasid.Kui Venemaa tõeliselt soovib meid rünnata, siis teeb ta seda naftadollaritega, ostes nii maa, ettevõtted kui ka riigitegelased lihtsalt üles. Ostjateks on muidugi Johni passi dega tegelased, kellel on samaaegselt taskus ka Ivani nime kandvad passid.
v
Väga tark arutluskäik!/ 2. aprill 2016 15:52
Need majanduslikud, ehk ka sõjalised argumendid on siiski välised ja päriselt ei välista, et meid jälle peenrahaks ei vahetata. ME ISE peame aga kindlasti lisama omaenda totaalkaitse ja seadusandluse, mis ei laseks Eestit, nii tilluke kui ta on, üles osta.
t
Tõnu Anton/ 3. aprill 2016 09:55
Nii lihtne see sõjaolukorras ikka ei ole, et ei lase väinast läbi ja kõik. Üks Venemaa kindral ütles, et tankidele ei ole piirist üleminekuks viisat vaja ja nii ei ole sõjalaevadel, kus tuumaraketid peal on, mistahes väinadest läbiminekuks ka luba vaja. Tõsisema konflikti korral Balti regioonis ei pista ükski suurriik Venemaa vastu pead tulle. Andke enestele aru, et me oleme suurriikide omavahelistes suhetes vaid üks pisike vahetusraha, ei enamat.
Naljakas on Krossi väites seegi, et vene kindraleid heidutab mõnikümmend tanki ja mõnituhat sõdurit kusagil Euroopas.See moodustab umbes poole ühest Venemaa lahingudiviist. Sääraste "ekspertide" tarkuse järgi raisatakse ainult raha. Kogu see USA väekontingentide Euroopasse toomine ja siin hoidmine on suuremalt jaolt selleks, et meie "eksperte" maha rahustada.
Euroopa suurriikide liidrid on avalikult teada andnud, et ükski neist ei suuda vastu panna Venemaale, kui tõsiseks konfliktiks läheb.
m
Madruse Tänav/ 3. aprill 2016 23:55
Mis viga kritiseerida ja öelda, mis ja miks ei kõlba. Aga teha ETTEPANEK, KUIDAS VÕIKS OLLA, on isegi nii raske, et selle koha peal on vaid vaikus...
J
+/ 2. aprill 2016 10:14
Jääb mulje,nagu jänkil oleks kindel plaan hakata venelastega Baltikumi territooriumil sõdima.Aga mis siis Balti riikidest järgi jääb?Ülesküntud maastik.Jänki lööb hiljem käed tasku,läheb minema ja eks siis ise vaadake,kuidas hakkama saate.Nad on mujal maailmas sellega hakkama saanud ja saavad siin samuti.
z
zerblatt/ 2. aprill 2016 14:00
Näe hakkabki lõpuks kohale jõudma, miks ja kuidas. Venelane ei saa ju ometi Peterburi uksealust kaitsmata jätta ja ega nad jätagi, see on üsna kindel.
b
bisfenüül (to zerblatt)/ 4. aprill 2016 00:05
Seda "kaitsmist" oleme näinud alates aastast 300, mil lõunast rännanud slaavi hõimud Mari aladele oma asuala lõid. Tänaseks on pool Euraasiat endale ära "kaitstud" ja ikka ei saa küllalt... Aga küsimus pole ju selles, mida TEISED teha saavad või ei saa vaid KUIDAS ME ISE ENNAST KAITSEME! Ja siin pole muud hookus-pookust, kui: kvaliteetne haridus, Riigimeestest liidrid, totaalkaitse ja kogu elu (sh majandus) Põhiseaduspõhisus. Või on kellelgi veel ideid?
v
Vaat sel viisil tulebki arutleda -/ 2. aprill 2016 16:34
KAS Eesti on koht, mille TASUB väikese propagandasõja-vangerdusega TAAS ida-koerakoonlastele vahetada?
Peaksime 1. maailma avalikkuse jaoks saama riigiks, mille langemine mustade jõudude kätte poleks vastuvõetav. Eesti riigis peame ajama asju ise endist lugu pidaval moel - küllap siis ka teised seda tähele panevad.
Mingi eraldi märk või "velkomm" - tark inimene saab küll muheleda, kuid asja SISU on ikkagi MÕISTLIKUS ELUS. Ja nüüd jõuame PÕHILISENI - VÄGA HEA HARIDUSSÜSTEEM!
s
Sul tundub väga täpselt teada olema, kuidas jänkid käituvad?/ 4. aprill 2016 00:09
Äkki meenutaks nüüd seda ka, kuidas idakoonlased käitusid? Meeldis see rohkem?