Eesti uudised

Töömehed jätsid toru ühendamata. Peagi oleks terve maja haisu täis olnud

Teele Talve, 2. aprill 2016 06:00

11 KOMMENTAARI

n
No tõesti!/ 3. aprill 2016 12:05
Tellija "Tallinna Vesi", tööde teostaja "Tallinna Vesi". Ja kelle tuhvlialune oli seal veel omaniku järelvalve, Margus Aron? To !!!, 10:10 kirjutas õigesti. Kõik tegijad on läinud Soome. Sellist sitakeeramist ei pea otsima rubriigist "Võimalik vaid Venemaal". Eestist leiab palju jaburamaid tegelasi. Mina küll ei kujuta enam laisemaid ja tobedamaid tölle ette kui seekord siis "Tallinna Vesi", tegelasi.
s
sel/ 3. aprill 2016 08:13
mõisa-savika firmal on pohhui mingitest pärismaalastest, peaasi, et omanikud palju pappi saavad.
t
tase/ 3. aprill 2016 04:36
tallinna vesi ka mulle paraja jama kokku keeranud - kui aga sellele tähelepanu sai juhitud siis öeldi suuliselt, et nende viga küll aga nad seda oma kuludega kõrvaldama ei hakka ning et kui midagi ei meeldi siis on mul alati võimalik pöörduda kohtusse. ametlik vastus tuli aga a la selline, et lugege ka väikses kirjas lepingu teksti, mis sisuliselt tallinna vee igas situatsioonis vabastab vastutusest. igatahes tore suhtumine sellel firmal
a
ajuvaba/ 3. aprill 2016 04:36
kuus aastat tagasi rajas tallinna vesi mulle aia taha kanalisatsiooniga liitumise punkti. enne pidin aga kinnitama projekti, kus olid ka paika pandud see kuidas toru tuleb minu krundil koos kõrgusmärkidega. kui aga kanalisatsiooni toru hakkasin oma maal paigaldama selgus, et tallinna vesi oli minu
k
3. aprill 2016 04:36
j
Ja - JAH/ 2. aprill 2016 16:06
Nii se käib Viljandimaal Ramsil Tellis OÜ Ramsi VK teenuse eurorahade toel torustikke vahetuse. Mõned kortermajad jäeti üleüldse kanalisatsioonitrassiga ähendamatta. Kogu Pask voolas keldrisse, Kaks päeva ottsisid toru mida peaks ühendama, seni olid elanikud pasa sees. Lõpuks leiti? Oh üllatust , Kogu tragöödia olevat elanikke süü,?Kaevus pidavat olema klapp , aga kui essul pole kuhugi minna siis mida se klapp aitab. " Haritud juhid, elanikud hädas, remonti ei kompenseeri keegi. Jhatajal jäi õigust ülegi.
n
Naaber/ 2. aprill 2016 14:36
Tallinna Vesi peaks pressiga suhtlemiseks tööle võtma mõne endistest poliitikutest, sest nemad oskavad vähemalt veenvalt valetada. Nägin seda kõike ja võin öelda, et pere ei oleks pidanud mingeid kaevetöid tegema, kui liiva ei oleks peale kallatud. 2 meetrine uus toru vana sisse ja oligi kõik. Polnud seal midagi täielikult sissekukkunud nagu Tallinna Vesi väidab.
Firmad suhelge inimestega!
K
!!!/ 2. aprill 2016 10:10
Kõik veidigi asjalikumad ehitajad ning torumehed on juba ammu Soomes. Siin on põhiliselt veel vaid mingid soss-sepad, kes mitte kui midagi ei jaga.
k
Kodanik/ 3. aprill 2016 05:54
Üldisemas plaanis vastutab kõige eest valitsus!
e
ei/ 3. aprill 2016 08:14
nad vastuta millegi eest.
m
muidugi valitsus!!!!/ 3. aprill 2016 18:21
sina vaene kolhoosnikuhing ei käi asjal ka ilma valitsuse vastutuseta. tõeline luuser.