Maailm

Terrorihirmus Inglismaa toob lisapolitseinikud tänavaile

Õhtuleht.ee, 2. aprill 2016 06:00

21 KOMMENTAARI

m
Maainimene / 3. aprill 2016 16:41
Mina rumal maainimene ei saa kohe enam üldse aru,mis toimub... Meie meedias võtavad sõna meie kõige targemad ja tähtsamad,kes sõidavad koguaeg mööda ilma ja teavad ,mis maailmas toimub. Mingid väärtused pidid küll natuke ohus olema aga midagi hullu ei ole. Need mehed kes kaltse pähe topivad ja siia euroopa poole trügivad pidavat ju kõik haritud kontingent olema,vaesekestel pole lihtsalt omal maal tööd sest seal laamendavad mingid mehed... Naised on sinna jäänud sest nad on lastega kodus ja vist rumalad kuna kasvatavad neid aga....Nende tublide tõmmude poistepärast ei pidavat midagi juhtuma,kõik juhid räägivad ju ja see Lobjakas või Lubjakas ka räägib koguaeg aga eks tema vist tea kõige rohkem... No seletage mulle kui meil kõik nii hästi on ja ohtu pole ja insenerid ka ohtu ei kujuta,miks meil siis euroopas kõik riigid mingeid eriolukordi kehtestavad ja linnainimesi politsei ja sõjaväelastega hirmutavad !!?? Need sõdalased ja politseid lõpetagu hirmu külvamine rahvaseas,mis te laamendate seal niimoodi umbes. Ja habemega mehed pidid ju head ja õnnetud olema ,näe Rõivas ikka õige mees toob meile ka ja võitleb mis hirmus. Muidugi peab võitlema,muidu äkki meile ei jätkugi ja jäämegi matsirahvaks.
m
Maarika/ 2. aprill 2016 13:05
Miks neid ometi oma kodumaale tagasi ei saadeta ? Mis paaniline hirm on mustade ees, et neid tagasi saata kardetakse ?
m
Maarikal on õigus,/ 2. aprill 2016 13:44
igasugune eksimus,ka väiksem peaks kohe kodumaale saatmisega lõppema.
Tõhus oleks veel seadus vägistajatele-kõik gastreerida!
Kummaline,seadustega midagi ei keelata ja siis värisetakse ja lisatakse politseijõude.
Politseil peab olema ka õigus vähimagi kahtluse korral kahtlustatav teise ilma saata.,
niisama patrullimine ei vähenda terroristide ridu.
2. aprill 2016 17:11
seadused jm ametnikele antud tegutsemisjuhised ei luba, riigid on osavalt nurka mängitud seadusandjate poolt.
l
Lahendus/ 2. aprill 2016 12:15
Must saast laevadele ja tagasi Aafrikasse. Riik, kes sai hakkama Normandia dessandiga on selleks kindlasti võimeline. Sülitage Brüsseli Araabia rahadega äraostetud korruptantide vihakisale!
u
2. aprill 2016 17:14
Unusta ära see rumal demagoogia, musti on tohutult ja nad ei tööta! Neil on oma struktuurid toetuste tõhusamaks väljapressimiseks, ähvardamiseks.
A
!/ 2. aprill 2016 10:14
Asjalikud britid. Sest on juba ammugi selge et see mis toimub, see on hübriidsõda. Islami püüe Euroopas ülevõimu saada. Terror on vaid üks vahendeid. Vaid armetud tolarandid ei suuda veel seda taibata. Või siis need, kes pagulaste pealt kenakesti teenivad, kellele pagulased on hea bisness.(ülevedajad, majutajad j.n.e.)
a
A/ 2. aprill 2016 22:55
Tolerandid püüavad meile selgeks teha ,et terror ei ole mitte vahend ,vaid põhjus
s
sellega kaasneks tantsu ja ringmängust ilma jäämine sellisel juhul, kui inimesed kukkuvad nagu kärbsed kokku vaikselt./ 2. aprill 2016 10:14
Räägitakse tuuma ohust, tegelikult neil ahvidel on keemia rünnakut võimalik täiesti ilma peavaluta korraldada selles ahvide rändes, ainus mis takistab on suure paugu efekt.
ä
ää/ 2. aprill 2016 10:10
Neil vähemalt veel võimalik tuua rohkem politseijõudusid tänavale, aga mõelge meie oludele kus kõik jõustruktuurid on läbinud koondamislained. Ja sellele vaatamata impordib valitsus riiki terrorihohtu. Ei lõppe hästi ei kodanikule, ega jõustruktuuridele siin riigis.
s
2. aprill 2016 10:54
see on osa plaanist, loodetakse, et ilma politseita hakkab rahvas märatsema ja röövima, see annab õigustuse terrorirežiim lisajõududega kehtestada. Kõik peab näima loomulik "areng" social engineering sedasi töötab. Ainult inimesed on ammu läbi hammustanud, et kõik nende kriisid on kunstlikul tekitatud ja autorite ring ei ole ka saladus. Mida rohkem inimesi neile näkku ütlevad, mida nad neist arvavad seda parem, see võim ei ole nagunii kuidagi legitiimne, valimisseadus ei taga valimiste läbipaistvust ega rahva esindatust. Sinna see rahva võim ongi kadunud, täielikku võimu puudumisse poliitikute üle, see võimaldabki neil rahvast üle lasta, sõimata, teerullitada ja varastada karistamatult.
s
süsimust iroonia/ 2. aprill 2016 13:56
See värviliste mass sööb UK kah lõpuks paljaks, tahate näha seda.
a
alf/ 2. aprill 2016 10:07
Meenutagem ,et Inglismaale on sisse imbunud suur hulk moslemeid , kes ilmselt on ka osaliselt radikaliseeruvad, kui juba Trumpi kohta senatile julgesid avalduse saata tema maale sissesõidu keelu kehtestamise kohta. Eesti valitsus ei saa asjade seisust aru ja impordib potentsiaalseid terroriste Süüriast,Iraagist ja Jeemenist.
s
2. aprill 2016 17:37
Saavad aru küll ja täidavad väljastpoolt tulevaid käske.
t
Tundub,et brittidel on rohkem mõistust peas./ 2. aprill 2016 09:59
Just leitakse,et julgeoleku meetmeid on ikkagi liiga vähe veel.Samas mõnegi mandri-Euroopa riigi liidrid nimetaks seda kindlasti terrorismiohuga liialdamiseks.

o
ohmu/ 2. aprill 2016 09:52
Tooge aga rohkem kõrilõikespetsialiste sisse. Varsti moslemid praevad tolerastid elusalt. Kilpla!
s
snowflake/ 2. aprill 2016 09:07
Inglismaa probleemiks näib olevat liiga vähe tolerantsust.
j
jaak/ 2. aprill 2016 08:43
kas see on siis nüüd normaalne elu mida te nii väga ka eestile soovite
t
tolerant/ 2. aprill 2016 08:41
Mida te värisete seal? Lõimuge!
j
jaa/ 2. aprill 2016 08:58
Hea iroonia. Nagu siinsete tolerastide suust.
j
2. aprill 2016 10:56
Järgmist plahvatust oodatakse Londonis, lõimuda pommimeestega on päris huvitav mõte!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee