Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Rocki peatreener Gert Kullamäe: täiuslikkusest jäi puudu vaid võit 

Henry Rull | video: Alar Truu, 31. märts 2016, 21:09
Gert KullamäeFoto: Alar Truu
Eesti korvpalli meistrivõistlustel 68:78 BC Kalev/Cramole alla jäänud Tartu Ülikool/Rocki peatreener Gert Kullamäe ütles, et põhiturniiri kaotuseta lõpetanud Cramo väärib tunnustust.

Alar Varraku hoolealused kohtusid Rockiga käimasoleval hooajal viiendat korda ning noppisid täna Saku Suurhallis peetud kohtumises viienda võidu. Tänasega lõppes Cramole ka põhiturniir, kus tunnistati vaid võite.

"Tahaksin Kalev/Cramot põhiturniiri kaotuseta läbimise eest õnnitleda. Palju õnne ja respekt," ütles juhendaja. "Pole lihtne terve põhihooaja favoriidina mängida. See on neile kõva tunnustus."

Mängust rääkides sõnas Kullamäe, et ta oli Rocki mängijatele seadnud kindlad ülesanded. "Arvan, et saime hakkama. Noored mehed (Saimon Sutt, Kent-Kaarel Vene ja Kristen Meister) said palju minuteid, tahtsin palju maa-ala mängida ning kõik, kes mängisid, jäid terveks," lausus Kullamäe.

Samal teemal

5. aprill 2016, 11:16
FOTOD | Kas sihtpunktis tuleb võit? TÜ/Rock alustas mugava bussiga teed otsustavale Balti liiga finaalmängule!
1. aprill 2016, 06:00
Milline näeb BC Kalev/Cramo ja Tartu Rocki duell välja kolme aasta pärast?
31. märts 2016, 22:03
ÕHTULEHE VIDEO | Rain Veideman: oleme läinud sel aastal Eesti liiga mängudele vähe tõsisemalt
31. märts 2016, 21:19
ÕHTULEHE VIDEO | Põhihooaja kaotuseta läbinud Cramo loots Alar Varrak: kõik klubiliikmed saavad mingil määral oma nime Eesti korvpalliajalukku

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee