Maailm

GALERII | Prantslased streigivad ja mässavad

Õhtuleht.ee, 31. märts 2016 19:11

16 KOMMENTAARI

o
orjanduslikkusest/ 15. juuni 2016 17:03
Tõõpäeva pikkuseks tuleb kehtestada 6 tundi, seega algab tööpäev kl. 7.00 hommikul ja kestab kella 13.00-ni ja sinna vahele mahub 1 pooletunnine söögipaus ja järgmine vahetus, seega õhtune vahetus algab kl. 13.00 ja lõpeb kell 19.00. Niiviisi säästab firma raha ja aega, ning ka töötute arv väheneb hetkega rohkem kui poole võrra, sest pensioniiga on nii kaugele nihutatud, et inimesed ei jaksa sellise pingega enam tööl käia. Samuti ei ole kl. 19.00 veel liiga hiline aeg, kui töölt koju tulla. Lastega pered saaksid hõlpsasti oma lapsi kodus hoitud, kui üks vanematest või vanavanematest hommikul töötab ja teine õhtul. Ka ei ole 8- tunnise tööpäeva puhul viimased 2 tundi enam viljakad, sest töötegijad on väsinud ja töötulemus on vaid 20% või veelgi vähem, aga firma elektrikulud, palgafond, sest palka tuleb töötegijale ikkagi maksta, kannatab selle all. Samuti ei pea suured firmad, ehitused oma objekte sulgema, ega kojuminemise aega kulutama, kui kohe on asemele tulemas teine vahetus, kes soovib õhtupooles töötada. Ka on sellise töökorralduse puhul võimalik ilma töölt vabaks küsimata oma pakilisi asju ajada kas hommiku- või õhtupooles ning lastega tegelemiseks jääb rohkem aega. Mõelge selle peale, sest orjatöö ajad on ammu möödas ja puhanud inimeste töötulemus on 100% tõhusam. Mitte mingil juhul ei saa lubada töönädala pikendamist või tööpäeva pikendamist, vaid inimesed tuleb rakendada mõistlikult tööle, et tulemus oleks hea ja ka puhkevõimalused normaalsed. Sellised orjanduslikud tööpäevade ja töönädalate pikendused,kus inimestelt on võetud puhkevõimalused, annavad vastupidise efekti nii tervishoiu osas kui ka põetud haiguste osas, mida riik peab kinni maksma, seega tuleb olla ökonoomne, mitte orjanduslik.
j
Jääme ootama / 1. aprill 2016 09:23
u
Uus/ 31. märts 2016 21:32
rootslased märatsevad Rootsis oma getodes. Tuju paha, et pole midagi teha, panevad põlema nii autod kui muu ettejuhtuva. Politsei väriseb nurga taga, päästeamet ei näita üldse nägu. Rootslased ei julge toast enam välja tulla, kuid neid rünnatakse samuti nende kodudes. Riik hakkab maksma tuhandeid kuus saabuvatele habemikest "lastele", kui "lapsed" kahtlustavad, et nad on jäänud vanemateta. Mingeid tõendeid ei küsita, samuti ei pea vanust tõestama. 15a oli tegelikkuses 45a, kuid ega sellest pole probleemi.
k
kas juba/ 31. märts 2016 21:15
tõmbavad pigisid laterna postide külge.Kindlalt edasi.
s
31. märts 2016 20:57
slastest see möll lahti läkski, või oli mingi taanlane, kes irvitas islami mingite asjaolude üle... prantslastest on kõik revolutsioonid alanud vist.
n
31. märts 2016 20:42
Need ongi sallivuse võludkas valida raha pagulastele võivad endale ja kui otsustate esimeste kasuks siis lakkuge ise panni
n
31. märts 2016 20:42
Need ongi sallivuse võludkas valida raha pagulastele võivad endale ja kui otsustate esimeste kasuks siis lakkuge ise panni
b
Brunn/ 31. märts 2016 20:27
Üle kahekümmne linna käib möll-meile ei räägita sest kardavad. Aga vaadake rtr venemaa ei varja-näitab. See on millegi suurema algus-äkki nakkab ka saksamaale.
s
sid/ 31. märts 2016 20:32
Meile ei räägita?
Kuskohas sa kommenteerid?

k
kas nad soovivad riigikeeleks araabia keelt ?/ 31. märts 2016 20:25
miks neile ei meeldi ,kui neid saaks lihtsalt niisama vallandada ja töönädal soliidselt 7 päeva ?
Kust see mustadele erilistele spetsialistidele võetav abiraha ja ülalpidamine siis tulema peaks !?
Tule,taevas,appi.
Prantslaste üle tunneme me kõik häbi,mitte ainult kallis ilves ja rõivas.
s
sid/ 31. märts 2016 20:18
Artikkel on konnasööjatest aga meie trollid ajavad ikka oma rida.
Rääkige parem kuidas ekre täna traditsioonilise perekonna üle parda viskas ja pededega mehkeldama hakkas. Luban, et ma tuletan teile meelde ja parastan pulsi kaotuseni kui ekre ka kõik ülejäänud lubadused vetsupotist alla laseb.
s
silmakirjalikkus/ 1. aprill 2016 07:37
Meie trollid? Mis sa siis trollid siin pidevalt, va põhitroll?
o
oioioi/ 31. märts 2016 20:09
no kuidas siis nii, vaat kus rassistid, selline õnnelik elu neegersaastaga ja neil on ülbust streikida ja mitte rahul olla? no meie eestis oleme küll rahul, kui meile neid islamiahve sisse veetakse.
t
tuleb pagulasi/ 31. märts 2016 19:49
rohkem sisse vedada. Need tõmbavad majanduse lausa pilve ja siis pole vaja üldse tööl käia.
y
y/ 31. märts 2016 19:42
Peaminister Taavi Rõivas külastab lõbumaja.
Seal pakutakse talle brünetti, blondiini ja punapead.
Brünett maksab 50 eurot, blondiin 100 eurot, punapea aga teatab:
“Kui te tõstate mu seeliku sama kõrgele, kui on maksud, tõmbate mu aluspüksid nii madalale, kui on palgad, hoiate oma r**sta kõva sama kaua, kui emad lasteaiakohta ootavad, hoiate mind soojas paremini, kui mu korter, ja keerate mulle samamoodi, nagu rahvale, siis – uskuge mind, härra Rõivas – pole teil vaja mulle sentigi maksta!!!”
r
Rahvamees/ 31. märts 2016 20:32
Ilves nädalavahetusel Ärmal. Mõtleb, et tuulutab ennast raskest riigitööst ja tiirutab korraks mööda Mulgimaad. Istubki oma mersu rooli, sõidab ringi, mälub nätsu, teeb selfisid. Kaotab õige tee käest. Peatub ühes külas ja küsib külamehe käest teed. Kuidas siit Apja saab? Külamees, et kas sina oled see president või? Olen jah. No vaat, sõida siit Lambasaba ja Vidu vahelt ja oledki varsti kohal. Ilves sõidabki ja jõuabki kohale. Ja siiani ei jõua talle kohale kas Mulgimaa taludel ongi sellised veidrad nimed või saatis vana mulk ta lihtsalt peenelt persse?!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee