Melu TV | ÕL TV

"Radari" VIDEO | Mis koht on Euroopa terrorismipealinn Molenbeek?

Õhtuleht.ee, 29. märts 2016 23:07

53 KOMMENTAARI

a
a selles/ 30. märts 2016 23:34
mõttes oli neegripoisil õigus et kohtas põlgusväärseid eneseväärikuseta värdjaid
j
jube/ 30. märts 2016 13:24
Tipp oli saates see kus see eestikeelne multikultuur homo läks araabia ründajaid kiitma, et nemad on head poisid ja järgmine hetk löödi operaatorit jalaga kõhtu, tipptase.
r
reaalsus/ 30. märts 2016 12:19
Molenbeek oli seline metroopeatus, mille eest mind Brüsselisse ajutiselt elama asudes esimesena hoiatati, et sinna 6htul peale 8t üksi ei lähe! Ning et rahakotid v6tmed käekotist ära p6uetaskusse. Euroopa vana ja meedliv ajalooline h6ng oli sellest piirkonnast jalga lasknud. Kui keegi arvab, et see kommentaar on kuidagi laimav, siis minge ise, jalutge seal. Elage Brüsselis aasta ning te 6pite kohalikelt eurooplastelt väga kiirest, kus enam pole turvaline eurooplase moodi vabalt jalutada.
i
ilguse tipp!/ 30. märts 2016 11:39
Kui õ u d n e see tegelikult on! Euroopa linnades on jubedad moslemite-getod, araabiakeelsed sildid, omandatud piirkonnad võõrast maast,kus elavad tigedasilmsed prussakad! Omad on loobunud o m a maast,sest ei suuda sinna minnagi! Igal pool, Saksas,Rootsis,Brüsselis---töötud,kuritegelikud,agressiivsed! Ja varsti on see plejaad siin, pisikesel sureval maal...!
n
No ei ole.../ 30. märts 2016 11:33
..see moslem rahumeelne. Vaadake või neid Türgi sarju . Iga väiksema asja pärast on rusikad püsti ! Vaevalt nad väntaksid filmi mis neid halvustaks, lihtsalt nii see ongi ja peabki olema. Ja see, et need kes meile tulevad pole terroristid ei tähenda , et nad mõneaja pärast ei võiks selleks saada. Ega keskerakondlaseks ka ei sünnita .
k
kas sama saab olema ka meil?/ 30. märts 2016 11:13
tuuakse ju nn pagulased Eestisse, neil raha jookseb, riik maksab kinni elamise vähemalt KAHE aasta jooksul. Ainult ÕIGUSED, ei mingeid KOHUSTUSI. Inimõiguslased ei taju, et õiguste-kohustuste tasakaal on tugevasti paigast ära - õiguste suunas. Keelt nad ei oska, ajaga midagi muud teha ei oska, kui tänaval kampades jõlkuda või netist vaadata oma endise kodumaa propagandat, panustamata vähemalgi määral uute tingimustega kohanemiseks. Elavad oma kodumaa keeles ja elurütmis ega proovigi integreeruda. Ja siis süüdistavad kohalikke, et neid ei võeta omaks. Integreerumiseks on vaja kahe poole tahet; kui tulija nõuab oma endise asukohamaa keele ja kommete kehtestamist, siis ei tule sellest midagi välja.
m
mrk/ 30. märts 2016 10:32
Mõtlesin, et sedakorda teevad ausa saate aga isegi pärast seda kui peksa said hakati jahuma, et islam ei puutu asjasse ja tegelikult on enamik moslemeid mõõdukad ja üldse toredad inimesed. Ometi pakkusid kõik need mõõdukad inimesed sellele Prantsuse plahvatuse korraldajale üle 100 päeva ulualust, käisid koos temaga väljas, jõid koos teed .....
Moslemid on ise teinud 39s suuremas moslemiriigis uurimuse millest tuleb välja et 53% sealsetest inimestest pooldab šariaadi kehtestamist - kui keegi ei tea mida see tähendab siis on see: surmanuhtlus islamist loobumise eest, surm prohveti solvamise eest, kividega surnuksloopimine abielurikkumise eest, käe maha raiumine varguse eest, piitsahoobid reedeselt palvuselt puudumise eest, piitsutamine alkoholi tarbimise eest jne jne.... See peaks siis olema see mõõdukas enamus kelle eest meie poliitikud sõna võtavad??
p
Puutub ikka küll/ 30. märts 2016 11:03
et islam ei puutu asjasse ja tegelikult on enamik moslemeid mõõdukad ja üldse toredad inimesed.
Üks mõõdukas ja tore Euroopas elav moslem võttis ette 300 km teekonna teise Euroopas elava moslemi tapmiseks. Tapmise ajendiks piisas usu jahtumine. Nimelt tapetud moslem saatis sostmeedias kristliku ülestõusmispüha puhul tervituse kristlasele. Tapja ei olenud radikaliseerunud, vaid just see mõõdukas ja tore moslem.
t
to mrk/ 31. märts 2016 03:52
Kas kardavad tõtt rääkida, kardavad, et siis lüüakse televisioonist minema ?
a
arvamus/ 30. märts 2016 10:11
Peale koletut veretööd käituda meediaga sellisel viisil, näitab et on tegemist parandamatute terroristidega, kelleks tuleb pidada kõiki moslemitest noori mehi, sest on olemas kaasvastutus.Sellised inimvared tuleks viivitamatult riikidest välja saata, mingu kaitsku oma riiki.Lapsed ja naised on see kontigent ,keda tuleb aidata
a
arvamus/ 30. märts 2016 10:41
Lapsi ja naisi tuleb aidata, kuid mitte Euroopasse vedades. Ärgem unustagem, et enamus radikaliseerunuid on Euroopas sündinud ja kasvanud. Seega on neid vanemate sh ema poolt kasvatatud võimalikus radikaliseerumise vaimus või vastupidi-ei ole kasvatatud vanemate poolt austama teisest usust ja teiste tõekspidamisega kaasinimesi.
t
to arvamus/ 31. märts 2016 03:53
Ei ole naisi ja lapsi ka Euroopasse vaja, sünnitavad igal aastal uusi terroriste.
Kui tahavad nii palju sünnitada, vastutagu ja katku kulud ise ning seda oma kodumaal.

o
odinlasi on meile väga vaja/ 30. märts 2016 10:08
kõik sõnad oleksid võinud olemata, pilt näitas rohkem, kui kõik selgitused kokku ja mis viga tegutseda, kui politsei mitte midagi ei tee ja ei näe
k
kurb/ 30. märts 2016 09:57
see on lõpu algus ,
selge see , et kui see mass ülekaalus on siis valged eurooplased lihsalt notitakse maha või hakkad nende orjaks 15. sajandi tavade järgi
j
Jüri Kukk/ 30. märts 2016 09:07
Kui võtta kogu see Radari saade, siis tundub ju multikultipropagandana. Kas see on nüüd tahtlik või tahtmatu, aga kogu taust annab ju mõtlevale inimesele just vastupidise sõnumi — seda idiootsust pole meile vaja!!!! Kuigi Radari puhul usun, et nad üritasid Euroopa pagulaspoliitikat kaitsta.
v
vaataja arvamus/ 30. märts 2016 10:28
Mõeldud oli tõesti järjekordse ülistuslauluga. Ainult, et lendavad roikad, kivid ja löök operaatorile kõhtu muutis selle kiidulaulu rahva silmis haledaks viginaks. Kuulates interviueeritavaid, siis järjekordselt saime tõestuse, et ametnikud elavad omas, hästi tasustatud roosas mullis ja tegelikkusest ei teata midagi, ega tahetagi teada. Ikka jahutakse selle geto turvalisusest ja kurjategijate vähesest toetamisest. Paeti turvalised jalutuskäigud sealse linnaosa tänavatel ajavad surnu ka naerma. Kokkuvõtteks ütlen, et sealse tuumajaama õhkimisest terroristide poolt vist ka ei piisa, et igasugused ametnikud tuleksid mõistusele ja hakkaksid lõpuks ometi reaalsust tajuma ning asju nimetama õigete nimedega. Euroopas käib juba ammusest ajas sõda, milles EL juhid toetavad jätkuvalt vallutajaid!
t
tk/ 30. märts 2016 08:55
Nagu ühes Eesi filmis öeldi:....Hilja peremees hilja.! aeg on mööda lastud ,nüüd tuleb sellega leppida.
e
Euroopast välja/ 30. märts 2016 08:53
See sinises noormees on ju tuevane TERRORIST. Ta on ju lihtsalt selliseks kasvatatud juba. See peaks koheselt EUROOPAST välja saadetama
t
Taavi/ 30. märts 2016 08:44
See saade on lavastus. Mustad on head.
k
Kuidas/ 30. märts 2016 08:10
me peaksime suhtuma Pakistani tapatalgusse, kui tapeti julmalt nn. omasid??? Ainult sellepärast, et tähistati teisi pühasid ?!? vaevalt need tapetud inimesed käisid teistele näpuga näitamas. Kas seal räägime ka lõimumisest? Seal tapeti puhtalt usu pärast.
Meilgi värvivad mune ja koksivad neid lihtsalt sellepärast, et see on lõbus tegevus ja pole vist palju inimesi, kes protestiksid mingite pühade ja vabade päevade vastu.
i
irw/ 30. märts 2016 08:03
olen minagi mõelnud , miks on brüssel veel bruxelles kuigi paslik oleks ammu midagi beiruti laadset valida. ja eks seegi on tõsi , et riigina on nad ammu juba liibanon mis liibanon.

j
jah/ 30. märts 2016 07:59
See kõik toimub teadlikult! Juhusega pole siin mingit pistmist!
k
kodueestlane/ 30. märts 2016 07:56
Kas Moskva siis enam terrorismi pealinn ei olegi ?
s
Saksa/ 30. märts 2016 07:15
telekanalis mainiti, et salafistide ehk islamiäärmuslaste usuvool on Euroopa kõige kiiremini kasvav usuliikumine. Uuteks liikmeteks värvatakse aktiivselt ka kohalikke põliselanikke. Ka Soomes noored habemetega Helsingi muslimit ry:st ja teistest islamiorganisatsioonidest värbavad aktiivselt uusi liikmeid messidel ja isegi raudteejaamas. Soome muslimite juht aga nõuab linnalt õigust 5 suurmoshee ehitamiseks Helsingisse, "kuna see aitaks vältida musliminoorte radikaliseerumist".
e
.See/ 30. märts 2016 07:55
ei aita vältida radikaliseerumist, vaid just vastupidi, näitab tulevastele radikalistidele nende usundi pealejäämist olelusvõitluses.
i
Iga / 30. märts 2016 08:06
EU-sse ehitatud mošee on palju suurem võit, kui miski pisike veresaun, mida kohalikud suure häbiga kiirelt ära unustada-koristada püüavad.
m
Maamees/ 30. märts 2016 07:07
Selliseid metslasi on terve Euroopa täis ja tuleb veel juurde.
j
JÕLEDUS/ 30. märts 2016 06:09
EUROOPA RAHVASTE HÄVITAMINE KÄIB JA SEDA LASTAKSE TEHA,VAAT SELLEST MA ARU EI SAA
t
Teadke kõik!/ 30. märts 2016 05:36
Esialgse info põhjal on tegemist Uus-Beiruti linnaosaga. Aga küllap varsti istub nimekomisjon kokku ja nii nagu ka Brüsseli nimi muudeti Uus-Beirutiks nii antakse ka Molenbeekile uus ja kaasaegne nimi. Lähemal ajal seisavad suured nimemuutused ees ka ülejäänud Belgistanis ning Rootsi ja Saksa kalifaatides. Kuna kõik eurosaadikud ja meie valitsusliikmed on tublit tööd teinud, siis võib meilgi oodata sellist kohanimede kaasajastamist juba hiljemalt tuleval aastal.
m
30. märts 2016 06:16
Mitte nimede kaasajastamine vaid ajaloolise mälu läbilõikamine on selle tehnoloogia mõte. Sama moodi tehakse keeltega, mõistetega, - vahetatakse välja mingu uussoperdisega, et kaoks side juurtega ja ajaloolise sisuga. Islamistid hävitavad kõik kultuuri ja ajaloolised väärtused samal põhjusel.
m
M.O.T.T./ 30. märts 2016 04:38
Enne see tolerastide saade RADAR ei uskunud, kui ikka käis ise jalaga tagumikku saamas. Aga saime ka teada, et Brüsseli kõige lollim eestlane on Alari Rammo. Ja ega Paet ja teised kinnimakstud ka targemad polnud. Üks mees oli päris adekvaatne. Aga seda oligi ju tarvis tõestada.
n
No/ 30. märts 2016 07:09
kõige jaburam tegelinski seal on ikkagi Soova.
a
Ann/ 30. märts 2016 08:38
Inimõiguslane unustas ära eurooplaste inimõigused.
a
arvamus/ 30. märts 2016 10:01
Inimõiguslane istus ohutus kauguses ja laulis kinnimakstud laulu. Tema töökoht peaks olema just sealse linnaosa tänavatel. Aga ei, lõõritab ohutus kauguses ja tegelikkusest ei tea tühjagi. Seda oli saates kaugele näha.
r
Rnx/ 30. märts 2016 01:29
Missugusest integratsioonist asjaosaline soiub?! Seda ei hakka j u h t u m a. Mitte kunagi. Kas olete lollid või mängite? Lambakari kuubis.
i
30. märts 2016 05:34
Integratsioon toimib vaid ühes suunas, EL organiseerimisel ja eurooplaste assimileerimise teel islamisse.
e
ei ole ³/ 30. märts 2016 07:57

t
Tegelikult/ 30. märts 2016 01:00
Yana Toom ei ole mitte "Brüsselis elav eestlane", vaid "Brüsselis elav venelane".
e
eestimaalane/ 30. märts 2016 01:08
ja mis ma selle teadmisega peale hakkan ?aga Toom meeldib mulle ,ta pole suu .....peale ...kukkunud ja pugeda ta ka ei oska
m
meelde jäi ühe tolerandi sõnad............../ 30. märts 2016 00:49
...aga mina austan teid ,mina ei pea teid halvaks ....me oleme ise süüdi ,et nad nii meist mõtlevad...
j
jüri/ 30. märts 2016 01:00
moslem võib selles jubedas linnaosas (mida isegi politsei kardab) tappa ja peksta ja rünnata ,aga vot "salliv eesti " ikka leiab et "ise oleme süüdi",ma ei teadnudki et meil on eestlaste hulgas ka omad märtrid kes on valmis kasvõi selles jubedas linnaosas oma elu andma
s
Stockholmi sündroom/ 30. märts 2016 05:44
Rootsi vägistatud sotsiaaltöötajad käivad ka telekas vabandamas ja nõuavad veel vägistamist. Kuppel on täitsa pahupidi neil tolerastidel, soolaku sisse oma süü, et nad üleüldse on sündinud, parandagu ära see viga, saab kõigil kergem.
e
ehhee.../ 30. märts 2016 08:38
aga oligi ju ise süüdi..irww..ise läks sinna jalaga tagumikku saama...mida ta ootas? et võetakse lilledega vastu või...
a
arvamus/ 30. märts 2016 11:17
Neid märtreid on igas Euroopa riigis. Ida poolsetes vähem, lääne omades rohkem. See ajupesu viib lõpuks selleni, et sallivad on valmis ise ennast tolerantsuse nimel pommivööga järgmises lennujaamas või metroos õhkima.
m
merkel 2/ 30. märts 2016 00:19
a mis siin seletada. Pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna. Ja antud pildid on tervest euroopast. Erinevus rikastab.
https://www.facebook.com/242239092620299/videos/500491993461673/?pnref=story
https://www.facebook.com/stephen.houghton.357/videos/620898344706964/?__mref=message_bubble
http://mvlehti.net/2015/11/07/hennalassa-tapahtuu-taas-video/ soome 2015
Saksamaa lasteaedades ja põhikoolides ei tohi enam jõulusid tähistada. Jõulud on ümber nimetatud üldiseks"Valguse peoks", et mitte solvata immigrantide tundeid!
http://www.truthandaction.org/germany-changing-christian-holiday-not-offend-muslims/2/
http://www.e-news.su/in-world/78764-bezhency-zabyli-pochistit-feysbuk.html
Inglismaa
https://www.youtube.com/watch?v=MzdogL2v2mg
Calaisi olukord juba sõda meenutav. Autojuht räägib: "Neil on gaas, noad ja relvad. Asi on hirmus. Kedagi ei huvita, et loobitakse kive, inimesi lõigutakse, tuuleklaase purustatakse. Ilmselt enne asi ei muutu, kui keegi surma saab."
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3353989/British-trucker-GASSED-gang-migrants-desperate-stow-away-lorry-Calais-UK.html?ITO=1490&ns_mchannel=rss&ns_campaign=1490
https://www.youtube.com/watch?v=VSJYk7QfzbM
k
30. märts 2016 00:18
Kui pekised brüsseli broilerid oleks välja jäetud, tulnuks vaadatav saade. Afa yana toomi morda... tänan, ei!
m
mnb/ 30. märts 2016 00:09
http://www.wsj.com/articles/families-of-u-s-diplomats-military-personnel-urged-to-leave-turkey-14592...
Sõdid vastavalt Genfi konventsioonile = saad haledalt peksa. Ja kohalikele tsiviilelanikele tähendab see ainult lõputut õudust.
i
30. märts 2016 05:50
Idioot sõdib vastavalt Genfi konventsioonile ja ongi juba ette kaotaja, kavalam tuleb olla! Türgis oodatakse sõja puhkemist juba terve aasta jagu, ega see Erdgan mõistlik ei ole, kui nimetab ennast Hitleri mantlipärijaks. Väljapressimised EL-lt lles algavad.
t
to Pööriöölane./ 29. märts 2016 23:49
Tel Aviv on seotud Moleenbeekiga sedavõrd, et sionistid kasutavad moslemeid etturina Euroopa vastu oma maailmavalitsusplaani elluviimisel.
a
Arvad,/ 30. märts 2016 00:10
et sionistid tahavad jääda üksi sügavale moslemimaailma sisse??
p
30. märts 2016 06:01
Päris nii see mõeldud ei ole, kavas on need muslimid ka ära koristada massihävitusvahenditega, ecoscience on veebis vabal kättesaadav. Kusjuures moslemid on vägagi teadlikud sionistide plaanist neid ära kasutada ja surema jätta. Juutide vastased aktsioonid moslemite poolt on väga reaalsed. väike jääaeg tähendab külmemat ja heitlikumat kliimat, näljahädasid, need sotstoetuste peale toodud kasvuhooneelanikud ei saa ju hakkama eluga põhjamaises kliimas.. Keda huvitab siis vene keeles otsige infot juurde, kuidas see kõik on planeeritud, seal on see Euroopat puudutav info mitteoluline ja selle tõttu ei piirata levitamist.
t
tolerndid/ 29. märts 2016 23:33
püüavad igati õigustada seda msi seal toimub....elik sinisilmad ei saa enne aru kui ise taevas on,et süda käib....
p
Pööriöölane/ 29. märts 2016 23:29
Moleenbeek on tühipaljas sillapea, või juba "kontrollitav" ala. Aga mina tahaks teada, mis linn on Tel Aviv ja kuidas konkreetselt ta sellega seotud on!
http://mvlehti.net/2016/03/23/myos-juutalaiset-juhlivat-iskuja/