Mart Helme (Teet Malsroos)

„29. märts 2016 jääb ajalukku päevana, mil pandi alus Eesti islamiseerimisele. Jah, meil juba elab moslemeid ja islamiriikidest pärit immigrante, aga väidan, et esimeste niinimetatud kvoodipagulaste maaletoomisega on valitsus pudelist välja lasknud džinni, millest nad endale isegi aru ei anna, “ teatas Eesti Konservatiive Rahvaerakonna esimees Mart Helme.

„Saksamaa, Prantsusmaa, Belgia või Rootsi moslemigetod ei sündinud päevade või nädalatega. Nende kujunemine võttis aastakümneid. Nii nagu täna Eestisse, saabusid ka neisse riikidesse kõigepealt üksikud perekonnad, siis nende sugulased, seejärel tuttavad. Täna kerkivad Euroopas mošeed ja plahvatavad pommid. Praeguse valitsuse poliitika jätkudes võivad ka meil hakata kerkima mošeed ja plahvatama pommid.

Õnnetuseks on meie riigi etteotsa sattunud vähese elukogemuse ja puudulike teadmistega inimesed, kelle ettenägemisvõime ja julgus hakata vastu oma peremeestele Brüsselis on ümmargune null. Eesti valitsusel polnud vaja teha muud, kui öelda Euroopa Komisjonile, et meie kvoot on null, nii nagu ütles Poola.

Konservatiivne Rahvaerakond ei ole sõjapõgenike abistamise vastu. Aga oleme korduvalt öelnud, et sõjapõgenikke tuleb aidata kohapeal või naaberriikides.

Eesti inimestel on õigus olla islami-immigrantide maalelubamise peale nördinud. Kutsun siiski üles mitte suunama oma pahameelt siia saabuvate kvoodipagulaste vastu. Me peame hoopis näitama, mida me arvame oma valitsusest, eelkõige Rõivasest, Tsahknast, Pevkurist ja Kaljurannast, kelle mahitusel lükatakse tasahilju käima Eesti riiki ja rahvast ohustavad protsessid.

Konservatiivne Rahvaerakond kavatseb võimule saades lõpetada igasuguse immigrantide vastuvõtmise Euroopa Liidu kehtestatud kvootide alusel. Ainus, mida me selleks vajame, on mandaat Eesti rahvalt. Ma olen kindel, et järgmistel valimistel me selle ka saame.“

Jaga artiklit

215 kommentaari

V
Vana ütlemine oli....  /   07:15, 24. apr 2016
...tark õpib teiste vigadest, rumal enda vigadest!
„Saksamaa, Prantsusmaa, Belgia või Rootsi moslemigetod ei sündinud päevade või nädalatega."
See on ilmne näide EV valitsuse lauslollusest!
A
aga  /   01:07, 31. märts 2016
inglased võtsid ka alguses mõningad moslemid,nüüd pole varsti ise enam rahulikku kohta elada,politsei jookseb minema või sõidab kiirustades minema,ei saanud türklased sõjaga vallutada euroopat siis nüüd vallutavad massidega,elagu Kalergi ja Siionite projekt.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis