Eesti uudised

Mart Helme: 29. märts 2016 jääb ajalukku päevana, mil pandi alus Eesti islamiseerimisele (215)

Õhtuleht.ee, 29. märts 2016 20:43
Mart HelmeFoto: Teet Malsroos
„29. märts 2016 jääb ajalukku päevana, mil pandi alus Eesti islamiseerimisele. Jah, meil juba elab moslemeid ja islamiriikidest pärit immigrante, aga väidan, et esimeste niinimetatud kvoodipagulaste maaletoomisega on valitsus pudelist välja lasknud džinni, millest nad endale isegi aru ei anna, “ teatas Eesti Konservatiive Rahvaerakonna esimees Mart Helme.

„Saksamaa, Prantsusmaa, Belgia või Rootsi moslemigetod ei sündinud päevade või nädalatega. Nende kujunemine võttis aastakümneid. Nii nagu täna Eestisse, saabusid ka neisse riikidesse kõigepealt üksikud perekonnad, siis nende sugulased, seejärel tuttavad. Täna kerkivad Euroopas mošeed ja plahvatavad pommid. Praeguse valitsuse poliitika jätkudes võivad ka meil hakata kerkima mošeed ja plahvatama pommid.

Samal teemal

Õnnetuseks on meie riigi etteotsa sattunud vähese elukogemuse ja puudulike teadmistega inimesed, kelle ettenägemisvõime ja julgus hakata vastu oma peremeestele Brüsselis on ümmargune null. Eesti valitsusel polnud vaja teha muud, kui öelda Euroopa Komisjonile, et meie kvoot on null, nii nagu ütles Poola.

Konservatiivne Rahvaerakond ei ole sõjapõgenike abistamise vastu. Aga oleme korduvalt öelnud, et sõjapõgenikke tuleb aidata kohapeal või naaberriikides.

Eesti inimestel on õigus olla islami-immigrantide maalelubamise peale nördinud. Kutsun siiski üles mitte suunama oma pahameelt siia saabuvate kvoodipagulaste vastu. Me peame hoopis näitama, mida me arvame oma valitsusest, eelkõige Rõivasest, Tsahknast, Pevkurist ja Kaljurannast, kelle mahitusel lükatakse tasahilju käima Eesti riiki ja rahvast ohustavad protsessid.

Konservatiivne Rahvaerakond kavatseb võimule saades lõpetada igasuguse immigrantide vastuvõtmise Euroopa Liidu kehtestatud kvootide alusel. Ainus, mida me selleks vajame, on mandaat Eesti rahvalt. Ma olen kindel, et järgmistel valimistel me selle ka saame.“

Samal teemal

09.10.2017
Muslimist lahutajale etteheiteid teinud tagandatud kohtunik lubas edasi kaevata
26.04.2016
Taani Aarhusi linnavõim ei müünud mošee ehitajatele maad
23.03.2016
Kuuse: sõjapõgenike esimene kuu Eestis on läinud igati rahulikult
29.02.2016
Esimesed sõjapõgenikud jõudsid Kreekast Eestisse