Melu TV | ÕL TV

Saate võttegurpp langes Brüsselis rünnaku ohvriks!

"RADARI" ERISAADE TÄNA: mis koht on Euroopa terrorismi pealinn Molenbeek? (33)

LISA KOMMENTAAR

siim 29. märts 2016 21:47
Vaesed sõjapõgenikud Euroopas. Muidugi tuleb nad avasüli vastu võtta, sest vaadake, kui haledad ja tänulikud nad on. Ja nagu väidetakse, siis enamus insenerid ja doktorid.
Need on siis need toredad pered, kes ka eesti ükskord tulevad?
http://www.e-news.su/in-world/78764-bezhency-zabyli-pochistit-feysbuk.html
tolerant2 29. märts 2016 21:47
See on moslemite argipäev. Kas me tõesti tahame sellist kultuuri siia?
https://www.youtube.com/watch?v=V7kXRonhAUc
tolerant 29. märts 2016 21:44
Islamistid viisid Suurel Reedel täide oma jõhkra lubaduse. Salzburgi katoliku preester naelutati Jeemenis ristile. Kui keegi oskab hästi saksa keelt, saab allolevalt lingilt täpsemalt lugeda.
Kuna on väikesi tutvusi ajakirjanduses, siis palusin neil teha antud loost artikkel. Kõik ajakirjandused väidavad nagu ühest suust, et kõrgemal tasemel on neil KEELATUD kajastada artikleid, kus on kajastatud massilised moslemite kuritööd valgete ja kristlaste suhtes.
Kas keegi oskab õelda, miks uskuda valitsust, kes keelab ajakirjanduses kajastada tõeseid artikleid moslemite kohta? Kui kristlane aga teeb natukenegi liiga või astub moslemi varba peale, siis kõik meedia väljaanded kajastavad artiklit oksendamiseni ja sõimavad kristlasi/ valgeid rassistideks, natsideks, vihaõhutajateks.
Pastor võeti vangi veresauna käigus, mis toimus mingis ühes õdede poolt peetavas vanadekodus.
Veresaunas tapeti kõik kristlikud nunnad ja kristlik hooldepersonal. Mõrtsukateks muidugi heatahtlikud moslemid.
Tapetud õed olid pärit indiast, pealikul õnnestus ennast peita ja pääseda.
Õed olid korduvalt saanud ähvardusi, aga nad otsustasid jäääda.
Relvastatud mehed tapsid kõigepealt valvuri, tormasid siis hoonesse ja tapsid õed,
hooldupersonali, autojuhi ja koka.
Kas me kuuleme lugusid vastupidisest, et kristlased tapaksid massiliselt moslemeid ja lööks neid risti? Kas kristlased nüsivad moslemite päid? Aga erinevus ju rikastab.
http://www.salzburg.com/nachrichten/welt/chronik/sn/artikel/pater-thomas-im-jemen-gekreuzigt-189366/...
randpere 29. märts 2016 21:43
Seal saates nägime tolerastide haiget mõttemaailma. Sallivat visati kividega, peksti jalgadega ja mees ütleb, et noored moslemid teevad nalja. Siis kui juba kõvema matsu said, siis arvasin, et äkki lõõb tolerastile mõistuse pähe aga.... ei, hoopis hakkas valgeid süüdistama, et meie ise süüdi, et arvame neist nii halvasti ja sellepärast on endast väljas. No inimõiguslase ja selle tolerasti IQ üle 10 ei olnud. Lisaks märkasin mõlema puhul islmaiseerumist. Võimalik, et ka juba kerge radikaliseerimine. Inimõiguslane ostab juba piinatud loomade halal liha ja laseb mustadel ennast moslemite saunas koinida, 10 aasta pärast käivad nad juba ise, pommivõõ ümber ja röögivad Allah Akkbar
Mõtlema panev kaart. Mida tolerandid ja Taavi selle kohta ütleb? Et erinevus rikastab jälle? https://ejbron.files.wordpress.com/2016/03/isis-europe-2016-all-data-01.png
Soomes muusika jõusaalis solvab naisislamistidest pagulasi, peavad vaesekesed kasutama kõrvatroppe .Nõuavad austust endi vastu.
http://mvlehti.net/2016/03/28/odineja-vihaava-toarie-tokoi-kunnioitusta-muslimijumppaajille-musiikki...
Kohustuslik video tolerantidele: http://clashdaily.com/2016/03/watch-donald-trumps-the-snake-video-is-going-viral-in-europe-guess-who...
Kohanimi 29. märts 2016 20:42
Molenbeek saksa keeles on Mühlenbach, eesti keeles Veskioja.
tõega näkku 29. märts 2016 19:32
Väga tähelepanuväärne seik, kus peale massimõrva suguvennad ülbitsevad ja märatsevad ning on valmis taas tapma .Kas too ei pane sügavalt mõtlema, et tegemist on iga isase moslemi puhul potensiaalse bandiidiga.Kui jälgida meie peavoolumeediat, siis peame järgima euroopalike väärtusi ja laskma ennast tapma.Hea et meie võttebrigaad ja reporter nägi tegelikku elu
IRW 29. märts 2016 18:51
7 sellist saabus täna ka maarjamaale......

Huvitav, 29. märts 2016 18:29
kus Merkel end peidab. Ta pole iitsatanudki pärast Brüsselit. Asi ei lõhna just kõige paremini. Kusagil uudisportaalides pole kippu ega kõppu.
ep imestap 29. märts 2016 18:14
lõhnab suuremat sorti jamade järele. Euroopal oleks juba aeg hakata mõtlema, kuhu neid sinises vammusses tyybile sarnaseid amööbe edasi saata, mis maaga diili teha
Meile ka, oleme solidaarsed 29. märts 2016 18:06
Rahvusvahelisest turvalisusest ja ISISe võrgustikust räägivad saates Siim Kallas, Henrik Hololei, Urmas Paet, Yana Toom ning mitmed teised Brüsselis elavad eestlased.
Tubli, lisage siia veel mixerlubjakasavandutarandrandpedesildnapehvkur, jne ja hakkab juba looma. KAS needsamad VASTUTAVAD kui meie linnades-külades hakkame samasuguseid .... sinijopesid toitma ja kasima?
VAADAKE palun seda VIDEOT korralikult, JÄLGIGE nende "toredate ja sõbralike uusbrüsselaste" SILMI ja NÄGUSID, VAADAKE VEEL korra.
ERITI igasugused tolerasttibid ja mutid- kas mõjub?
Täpselt selliseid muslimi rotte on kogu 29. märts 2016 17:58
Helsinki täis .kohutav missugused elukad need on.
Pest control 29. märts 2016 17:44
Kodutunde saates ju näidati, kuidas pahalastest lahti saada!
et 29. märts 2016 17:41
Sellised setud seal aiataga peaks kuhugi põllu peale tööle panema (valve all). Eks siis õhtuks on näha kui kõrgele jalg veel tõuseb!
Kas 29. märts 2016 17:25
tõesti ei olnud banaani kaasas, kohalik oleks kohe rahunenud.
mõtlik 29. märts 2016 17:01
Kas Moskva siis enam ei olegi ?

???? 29. märts 2016 16:43
Nn. sallijad ja igasugu MTÜ-d kes soovivad pagulasi vastu võtta oleks tulnud sundkorras koos võttegrupiga kaasa võtta ning siis peale tohlaka saamist neilt sinisilmsed kommentaarid saada ....
tohohh, kes ründas!? EKRE vä? 29. märts 2016 16:29
......... küsib, et kui kõik teavad, et Euroopa kõige radikaalsemad noored elavad just Molenbeekis, miks siis keegi midagi ei tee?
Ahh ärge hakake jälle- peale Brüsseli suuri pauke sallivad teadjad vandusid ju jumalakeeli et islam ja terrorism POLE KUIDAGI omavahel seotud. Kes seda ei usu on vas sistid.
Linke otsige ise, neid jätkub.
Tt 29. märts 2016 16:18
Valged euroopa inimesed jobud.
vastab 29. märts 2016 16:11
küsib, et kui kõik teavad, et Euroopa kõige radikaalsemad noored elavad just Molenbeekis, miks siis keegi midagi ei tee?
No kuidas ei tee? Riik maksab neile toetusi, annab elamispinna ja maksab elamiskulud, tasuta arstiabi, tasuta huviringid ja haridus , mätsib kuriteod kinni jne. Tolerastide üks marss lõpeb, teine algab nende toetuseks
seda et 29. märts 2016 16:07
just sellise linnaosa soovivad meile näiteks Tallinnasse, miks mitte vanalinna või viimsisse luua võigedmastid, alandid, k. nuustaku, a. lörts, njesto, randper.e, isalehäbiksyoko, daunsildna, srokin, kiki, mädarõigas, gotohellrand ja teised sallivlurjused. ei lähe 10 aastatki, kui see nii saab olema, saate veel näha.
imestap 29. märts 2016 17:41
miks valetap?
Aga mis Molenbeeki puutub, siis sellisel kujul pole seda enam kauaks
muki 29. märts 2016 16:01
euroopalike väärtuste hulka kuulub silmakirjalikkus ja ahtolobjakalik probleemide eitamine. igasugune arutelu probleemide ja võimalike ohtude üle tambitakse multikulturistide poolt kohe ma sisse ning vastaspool sildistatakse natsi sildiga. Ma arvan, et mitte üks eestlane pole vastu abivajajate aitamise ja ka nende inimeste vastu kes sooviks siin elada austades meie kombeid ning tavasid. Nõutuks teevad need inimesed kes räägivad suure suuga euroopalikest väärtustest ning inimeste aitamisest (valdavalt suure rahasumma maksnud noored mehed) kuid samas ei saa aru mis ümberringi toimub- hoomamata seda, et maailmas on olemas ka teised kultuurid, tavad ja kombed, mis ei ühti nende poolt viljelevate väärtustega. Eestis on elanikes 30 % sisserännanud. Ja me igaüks teame mida see tegelikult tähendab. ajakirjanduses ja TV ekraanil võib ju rääkida, et kõik on korras ning sisserännanud integreerunud. Aga tegelikult pole...
katähelepanek 29. märts 2016 16:16
Käisin täna Keila Tervisekeskuses sulistamas.Samas toimus seal ka vabariiklik politseijõudude ujumisvõistlus.Pea pooltele väljahüütud nimedest võis omistada vene rahvusest kodanikele, elik jutuvada mis ümberringi keerles, kõlas enamjaolt vene keeles.Selline Eesti Vabariik siis...
oota vaid 29. märts 2016 16:32
euroopas on juba araabiakeelne, varsti meilgi. arva, keda selline politsei märuli puhul eelistab nuiaga nuhelda?
Eesti 29. märts 2016 16:48
mees ei viitsi võistelda ja seda veel venelastega ühes basseinis
eiolenime 29. märts 2016 15:59
minuarust on see tõmmu tegelane täiesti õiges kohas PUURIS, ainult teine piirdeaed peaks vähe kaugemal olema, et mitte sitaga kokku saada, mis sealt välja pritsib ;)
Brüssel Lane 29. märts 2016 15:52
Ei tea kas need ..."selles linnaosas hetkel elavad " härrased on ise selle linnaosa üles ehitanud...või elasid seal varasemalt ikka ka mõned kohalikud Brüssellased ?

psühhiaater 29. märts 2016 15:36
Ühel moslemist "belglasel" aia taga paistab jalg pidevalt liigesest välja hüppavat.
29. märts 2016 15:15
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
see, keda rassistiks sõimatakse 29. märts 2016 16:11
mina, rassist, teen nüüd avalduse, et vihkan ja põlastan sama palju seda valget kräppi, kes terrorismiga tegeleb ja samapalju ka neid, ka eesti saalijaid, kes seda kõike oma retoorikaga toetavad. ise on nad veel uhked ja annavad omavahel välja aastakodakinuauhindu ja muud kitši, millel mingit väärtust pärast sellist saajat enam pole. järgmine saaja, kel vähegi mõistust peas on, peaks keelduma aastakodanikuauhunnast. ise küll ei oleks nõus sildnaga sama auhinda saama.
Lugeja arvab 29. märts 2016 16:20
On olemas usklikud (ükskõik missugused) ja terroristid. Milline on nende kombinatsioon, eks neid on igasuguseid. 70-ndatel oli enamasti katoliiklik terror, nüüd pigem islamistlik. Homme võib-olla luterlik.
hõkk 29. märts 2016 15:12
On ikka mõistus sellisesse kohta ronida!