Vaba Rahva Laulu eestvedaja Ülo Kannisto kutsub eestimaalasi üles kogunema 20. augustil Tallinna Lauluväljakule, et taas tunda ühtset meelt ja rahvustunnet.

"Tere, head eestlased! Selle aasta 20. augustil täitub 25 aastat Eesti taasiseseisvumisest. Vaatamata igapäevamuredele ja probleemidele elame  oma endi loodud riigis. On palju rahvaid maailmas, kes meist arvuliselt suuremad, aga kellel pole olnud õnne ega võimalust luua oma riik,“ teatas Ülo Kannisto.

"Saame kokku 20. augusti õhtul Tallinna Lauluväljakul, et taas kord tunda - oleme üks rahvas. Meil on üks Eestimaa, mis väga paljudele ainuvõimalik paik elamiseks. Ja läbi ühise laulmise muutume jälle natuke paremateks inimesteks. Kutsun Teid kõiki 20. augusti õhtuks Tallinna Lauluväljakule iga-aastasele Saaremaalt alguse saanud Vaba Rahva Laulule.

Meile ja meiega laulma on kutsutud koorid üle Eesti. Samuti hulganisti tuntud lauljaid: Ott Lepland, Koit Toome, Gerli Padar, Rene Soom, Alen Veziko, Männiste Perebänd, noored saarlased Lisette Lemba ja Oliver Leppik, Mart Müürisepp, Boris Lehtlaan jt. Kõlavad isamaalised ja muidu ilusad eestikeelsed laulud. Teeme kummarduse Alo Mattiisenile, Urmas Alenderile ja veel mitmele meie jaoks vägevale laulikule.“

Piletid on juba piletilevis müügis.

Ühtlasi teeb entusiastlik kontserdikorraldaja Ülo Kannisto pöördumise palvega rahaliseks toetuseks. Annetajate nimed ja annetuste suurused avaldatakse edaspidi meedias. Toetuse saab kanda järgmisele kontole: EE192200221027292696  Ülo Kannisto ja märgusõnaks on VRL.

Info ja kooride registreerimine on meiliaadressil ylo.kannisto@gmail.com.ylo.kannisto@gmail.com

Jaga artiklit

31 kommentaari

M
Miks keegi siin  /   22:40, 27. märts 2016
ei vasta leheloos esitatud palvele. Jutt oli toetusest sellele üritusele? Mina igaljuhul mõtlen sellele.... ja kui saan selle toetuse eest hea istekoha, miks ka mitte.
K
kus on see  /   19:28, 27. märts 2016
vaba riik? Sellist riiki mina ei tahtnud ja rohkem lolliks end teha ka ei lase.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis