Brüsselis jätkub jaht terroristidele päevad läbi.Foto: AFP / Scanpix
Tõnis Erilaid 26. märts 2016 06:00
Neljapäeva õhtul langetasid Belgia võimud ohuastet ühe pügala võrra, kuid julgeolekutöötajad hoiatasid, et oht ei ole möödas ja uus terrorirünnak on võimalik.

Neljapäeva õhtul langetasid Belgia võimud ohuastet ühe pügala võrra, kuid julgeolekutöötajad hoiatasid, et oht ei ole möödas ja uus terrorirünnak on võimalik.

Eile lõuna paiku tuli politseil avada Schaerbeeki linnaosas tuli mehe pihta, kes kandis suurt kotti ja ei allunud käskudele. Pealtnägijate sõnul tormas automaadiga vehkinud mees välja lähedal asuva viadukti alt. Hiljem hävitas pommirühm tal kaasas olnud lõhkekehad.

Ööl vastu reedet ja eile hommikul vahistati Brüsselis kuus (teistel andmetel seitse) läinud teisipäeval 31 inimelu nõudnud ja sadu 40 eri rahvusest inimesi vigastanud terrorirünnakutes kahtlustatavat.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (5)

metallidetektorid 26. märts 2016 11:59
Miks ei paigaldata metallidetektoreid igale poole laevade, lennuväljade, metroode, rongijaamade, kaubamajade jms, rahvarohkete sissepääsu väravate juurde, sest nendega on ju lihtne avastada suurt metallikogust vedavate mõrtsukate tegevust, kui nad veavad kottidega kaasas suurt kogust naelu, kruve jms.
A.H. 27. märts 2016 23:50
Esiteks, mis moodi see metallidetektor plastiidi, trotüüli ja muud sarnast äratuvastab. Ka selle plahvatama panekiks pole ilmtingimata metallesemeid vaja. Teiseks see on ju "usuvabaduse", "inimõiguste" jms rikkumine ja rassism. Ole ikka tolerastsem ja multikultlikum, erinevus väidetavalt rikastab. he-he-he-he
ei aita mustade kinnipüüdmine, kui neile kindlustatakse seljatagune Europaramendis. 26. märts 2016 08:31
Jama, samal ajal Brüssel ei teinud midagi, et ISIS-e võitlejad EL tagaasi ei pääseks, nimekirjade koostamine ja piirile edastamine blokeeriti Eurparlamendis. Nüüd otsivad elanike vahelt oma pommimehi! http://new.euro-med.dk/20160311-new-migration-routes-danish-imam-we-are-now-conquering-these-countri...
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS