Sport TV

JÄRELVAADATAV | Eesti kohtuniku niru vilepartii kinkis Leedu U19 koondisele eestlaste üle 1:0 võidu (5)

Õhtuleht.ee, 27. märts 2016, 14:56
Eesti U19 noormeeste jalgpallikoondis kohtus täna Leedu eakaaslastega ning teisel poolajal Dominykas Kubilinskase poolt realiseeritud penaltist kaotati 0:1.

Kas kohtunik Martin Salongi antud penalti oli õigustatud? Õhtulehes matši kommenteerinud Ott Järvela on igatahes veendunud, et Leedus sarnases olukorras Eesti kasuks vilet poleks kõlanud. Leedu lõpetas ka mängu 10 mehega, kui 89. minutil sai punase kaardi Donatas Konikas, ent kuna kohtunikud lisasid vaatamata külaliste ohtrale ajaviivitusele ning vahetustele matšile vaid ühe minuti, ei saanud eestlased ülemvõimu kaua nautida.

Eesti ja Leedu U19 meeskonnad kohtusid ka reedel Viimsis. Leedu asus toda mängu 87. minutil Džiugas Sunelaitise väravast juhtima, aga Henri Järvelaiu 90. minuti tabamus tegi lõppseisuks 1:1.

25. märts 2016, 15:17