Eesti uudised

Psühhiaater noormeeste kuritegudest: Noored on meie nägu ja tegu

Maarius Suviste, 25. märts 2016, 12:22

74 KOMMENTAARI

j
Juhan./ 28. märts 2016, 09:26
Kuidas saab olla noor põlvkond kukupai, internetist tulevad mängud on tapmine, telerist filmid sõda ja tapmised, meediast tuleb pead olema seksikas, töötegemist ja meie tavaelu õpetust ei tule kusagilt. Ka lapsevanemad usuvad omi lapsija nende valesid sõimates õpetajaid ja naabreid.
k
kolerast/ 28. märts 2016, 16:19
Massimeedia mõjutab täiskasvanuid samamoodi. Suletud ring, millest üksikisikul on väljuda päris raske.
a
Alex/ 27. märts 2016, 09:39
AIDS ja narkomaania on tulnud meile välismaalt. Töötus , ykskõiksus, hoolimatus , valetamine, karistamatuse tunne, see on lisandunud nyyd uues yhiskonnas. Olen näinud väga heast perekonnast lapsi, kes on kasvanud täielikuks pätiks.Enne oli loosund, et inimene on inimesele sõber, seltsimees ja vend, nyyd on inimene inimesele vaenlane. Ma kyll ei tea kust on tulnud see suur vihkamine ja tapmishimu noorte seas. Enne kardeti ikka jumalat, pattu ei tehtd, nyyd ei kardeta enam kuraditki.
Mis meist on saanud. Kyll yhiskond on syydi, aga kas me oleme kõik yhiskonna nägu, selles kahtlen.
k
kolerast/ 28. märts 2016, 16:31
Ja terve lauluväljakutäis eestlasi 28 aastat tagasi ise väga soovis sellist ühiskonda ja nimetas seda vabaduseks... jeerum, mis me oma lollusest ikka kokku keerasime.
v
vanaisa/ 26. märts 2016, 07:50
Köik algab ikka kodust ja vanematest.Ka on suur osa lasteaial ja koolil.Öpetajatel peaks palju rohkem öigusi olema.Meil anti ikka joonlauaga vastu näppe vöi tutistati,kui asi hulluks läks.Nyyd on hoopis teisiti.Lapsed teevad,mis tahavad ja vanemad näpivad telefone ja arvuteid.Lapsed nagu segavad.Lehed on täis negatiivsust,Riigikogus on saadikud,kes karistatud vöi ootavad karistust,osa lausa kylvavad viha ja rassismi.Sellist asja olla ei tohiks.Poliitikud peavad olema eeskujuks ja vötma vastu seadusi,mis elu edasi viiks,mitte venitama oma ööistungitega ja rusikaga rindu taguma,et saime hakkama ja segasime töö tegemisi.Köik tulebki väikestest asjadest ja suhtumisest.Kui ma näen ainult ärapanemisi,siis ka hakkan löpuks mötlema,kust mina öigust saan.Osa toetavad odinlasi,kuid seal on eesotsas samuti kriminaalid,kes vöttis lapsel telefoini lausa tänaval,vöi naaber,kes on kodus vägivaldne.Igasugune kriminaalne tegevus peabv olema suure pölguse all,mitte nagu nyyd Riigikogus,kus lausa kasutatakse kasvöi autot oma pere kasutuseks ja siiani pole midagi ette vöetud.Tegelikkuses on kahju lastest,kes nagu segaksid vanemate aega,kuid kui palju ilusat ja toredat neil jääb koos läbi elamata.Minge kasvöi loodusesse,telkige kusagil kaunis paigas meie ilusal maal.Ja löpetage igasugune viha kylvamine,mis juba eraldab osa vanemateski.
s
Sander/ 26. märts 2016, 06:20
"Psühhiaater noormeeste kuritegudest: Noored on meie nägu ja tegu"-ei tea, vist saan siit endale komplimendi välja lugeda, sest meil on kolm last, korraliku haridusega ja enda töökollektiivides lugupeetud. Olen tohtriga päri, sest ütleb vanasõnagi, et kurikaelaks ei sünnita, vaid saadakse.
n
nii ongi/ 26. märts 2016, 07:53
Just,tegelge oma lastega ja vaadake nende arengut ja hoidke perekondi,siis ka lapsed öpivad armastama lähedasi .Köik algab kodust,nii viha,halvasti ytlemine,löömine ,kui alatine kirumine,kus ikka köik teised syydi,aga ise tegelikkuses ei viitsita midagi teha.Palju kergem on ju syydistada valitsust ja naabriperesid oma laiskuses ja tegemata asjades.
l
lollide lastekaitsemuttide ühiskonna viljad/ 26. märts 2016, 01:22
v
VALED SEADUSED/ 25. märts 2016, 22:53
Seadused ütlevad, et vanemad ega õpetajad ei tohi last ei keelata, käskida, noomida ega karistada. Ei tohi käskida kodutöid teha ega õppida. Lapse ei pea mitte kedagi austama, ei oma vanemaid, vanavanemaid ega võõraid. Esikohal on lapse enda huvid ja otsused, ta peab tegema ainult seda, mida ise tahab. Võib vaid eriti ilusti paluda või selle eest maksta. Ja nii kuni tuleb hakata oma elu elama. Ja uups! Tööandja sunnib vara tõusma, aga täna ei viitsinud, ei läinud ja uups!, vallandas, va tõbras?!? Tööl ollakse nõus tegema just nii palju kui viitsimist on - ja jälle pahandused, vallandamised. Saadad tööandja või korrale kutsuva eidekese siia-sinna - ja jälle pahandus majas. Annad vastu lõugu sellele, kes olenemata soost ja vanusest no lihtsalt ei meeldi, ja jälle... Inimene on elanud siiani nagu ise tahtis ja ühel hetkel selgub, et ühiskond nõuab, nõuab, nõuab. Elus püsimiseks pead, pead, pead. Enam ei saa kõiki kohelda nagu oma vanemaid või õpetajaid koolis. Jne, jne. Üllatus-üllatus! Ja kõik see kokku teeb tublile vabakasvatusega teenmistahan noorele tõsiselt viha. Lisaks veel nemad seal Toompeal, autorollotajad ja teised ju võivad kõike - varastada, sõimata, halvustada jne! edasi te juba teate.
s
25. märts 2016, 23:57
seadused ei saa nõuda austust sinu vastu, kui sa ise pole austust väärt. Ole inimene, kes täidab kõiki kohustusi, küll sind siis juba austatakse. Kui pole inimene, siis mitte ja mitte üks seadus ei suuda sind selles aidata. Elu on lihtne, annad armastust lastele, nad annavad selle edasi. Anna peksa, annavad nemad selle edasi. Lisaks sellele, et nad pole siis sul täisväärsed, elavad nad vähe või elavad vanglas.
Hoia oma peret, siis on sul normaalsed, nagu paljudes teistes normaalsetes peredes. Ole vägivaldne ja autoritaarne, on sinu lapsed täpselt samasugused lühikese süütenööriga konkurentsist väljas paadialused.
M
kus sa elad?/ 26. märts 2016, 10:26
MINU lastega on kõik OK, said suureks enne lastehomokaitse seadusi, aga vaata, mis ümberringi toimub. Lastel soovitatakse kaevata lastevanemate ja õpetajate peale ja lapsed kaebavadki kui midagi ei meeldi. Ja oi, mis siis toimuma hakkab! Kus sa elad, et sellist lollust räägid? Sul polegi lapsi/lapselapsi, sina eriti hea ja lugupeetud?
e
eksid kullake/ 26. märts 2016, 13:28
mul lapsed olemas. Nad on minu nägu,kas tead. Mind kasvatati ja armastati, minu lastega läks/läheb sama moodi, läheb ka lastelastega.
Ma oma lapsi kasvatan siiski ise, nii kaugele ei lase, et seadused neid kasvatama peaks.
Elan siin Eesti riigis.
m
Maa / 25. märts 2016, 17:46
Nõustun selle jutuga. Üldjuhul annavad lapsevanemad oma lastele eeskuju. Inimesed lihtsalt ei teadvusta, kui suur see mõju on. Keegi ei sünni siia ilma lurjusena. Aga paljud kujunevad selleks aastatega. Kahjuks on ka sellest karussellist raske välja astuda, sest jutt, mis käsib teha mu jutu, mitte tegude järgi, pole veenev.
k
kuule maa/ 25. märts 2016, 17:54
lapsevanemad on süüdi? Milliste laste vanemad? Viga on kogu ühiskonnas!!! Ühiskond on pöördumatult vägivaldne ja vaimuhaige! Seadusi kuritegude karistamise osas ei täideta! On kujunenud lurjuste, pättide jaoks täielik kasvulava saada päris tõeliseks kurjategijaks, sest ühiskond on neid täis. Jamad hakkavad ikka riigi võimukoridoridest ja ametiasutustest. Seal peale varastamise, valetamise keegi millegi muuda ei tegele. Inimesed on nii ajupestud!
M
****/ 25. märts 2016, 18:19
Mis jura selle ühiskonnaga on? Täpselt lapsevanemad ongi süüdi kui nad ei ole oma lastega tegelenud ja on lapsed titest saati lasteaia ukseaugust sisse lükanud. Olin oma lastega kodune ja sain vastu päid ja jalgu. Mõtlesin siis, et küll igaüks 20 aasta pärast näeb, et 20 aasta pärast hakkab lapsevanemata tegemata töö näha olema ja nii ongi.
e
ega siis fondide tuulutamine ja raha õigesse kohta paigutamine / 25. märts 2016, 18:39
ole vargus.
Rollo püole vargus.viiol pole varas, Tallinna Sadama ja Estonian Airi tühjakspumpajad pole röövlid,
Ega Utah ,Jordaania ole paigad kus varaste rahapuu õilmitseb.... Varas on ainult Edgar, isegi Hundiaugust leiti sajad miljardid üles.
Oli seltsimeestel ikka tegu küll see nuts oma ämma kappi varjule toimetada.
Vat seal on varas.
e
Esta/ 25. märts 2016, 23:07
Lapsevanemad ei kuulugi siis sesse ühiskonda või? Ainult lastetute ühiskond siis?
n
nii kitsa/ 26. märts 2016, 01:58
silmaringiga on tõesti võimalik vähe näha ja teada,mis maailmas sünnib!Tegelikult.
25. märts 2016, 17:41
Kodune kasvatus ja vanemate eeskuju annavad lapsele esmase hoiaku suhtumises kaaslatesse nii kodus kui väjlaspool seda. Edasi peaks kujundama kool noore inimese ellusuhtumist, mida see paraku tegelikult ei tee. Tihti on noor inimene jäetud omapead ja ta järgib koolis mõne mentori eeskuju Nida negatiivsem ja julmem on koolisisene käitumismall, seda negatiivsemaks muutub noore inimese suhtumine kaaslastesse. Eeskuju on ju nakkav. Kui ikka lapsevanem leiab,et tema perekkonna elustandart on võimekam ja uhkem paljudest teistest, a-la "me oleme uhked ja rikkad", seda uhkemaks muutub noor inimene, kellele on kõik lubatud. Talle on lubatud kõik tegemised, ta ei pea järgima reegleid, küll vanemad ta kuriteo jäljed ära korraldavad. Ja siit algab allkäik,mis pahatihti
lõpeb kainestusmajas või vanglas. Otsida tuleb põhjusi ikka algusest.
j
juhm/ 25. märts 2016, 17:54
a
25. märts 2016, 20:37
aga sina juhm häbene ennast!
m
26. märts 2016, 13:35
miks ta häbenema peaks?

k
keegi/ 25. märts 2016, 15:55
Jah noored pätid on ǘhiskonna tegu ja nägu aga mõned neist on sünnipäraselt pätid (psühhopaadid), kuigi keskkond soosib tema halvemate joonte sagedamat esitamist.
r
25. märts 2016, 16:38
rohkem siiski oma vanemate nägu.
T
!!!/ 25. märts 2016, 15:31
Taas kustutamine! Huvitav, keda see häiris? Kui loetlesin kaasaja perekondades sageli esinevaid, vahel lausa tüüpilise kasvatuse puudujääke Mis tingivad poegades isa kasvatusest ning autoriteedist ilmajäämise, mis süvendavad enesekesksust ning egoismi. mis pärsivad vastutustunde arengut ja mis tekitavad karistamatuse tunnet.
m
maeitea/ 25. märts 2016, 15:16
eks lapsed ongi meie patu tagajärg, hilja nutta , nüüd küüditavad meid vanadekodusse, maksavad veel pealegi!
k
KÜLL VARSTI KUULETE/ 25. märts 2016, 16:04
MEES JA KUULSAM --ARST JÜRI ENNET )))---- PALUN TEE ------ÜKS TÖÖPÄEV --RIIGIKOGU EES
KÕNEPULDIS JA SAALIS ---JA POLIITIKUD
VASTAKU PÄRAST SEAL SAALIS KÜSIMUSTELE,,,????
EGA _SINA __JÜRI TEAD SEDA KÕIKE::::
KURJAD ------OTSUSED --- JA KÕIK HÄÄLETUSED --- OMA EESTI RAHVA SURUMISEKS JA --ÜLE SÕITMINE RAHVAST ---ALGAB SEALT SAALIST:: (( PLUSS MARUSTE -----REF. ERAKONNAST UUED SEADUSED:::
2016 ..APRILL 20..KUUPÄEV
NII ET ----ARSTID KOKKU J A TEHKE POLIITIKUTELE-----LUGU EESTIS SELGEKS::'
SIIN ---KIRJUTAMISED --POLE MEID HAIGEID ,,,POOL VAESEID KA AIDANUD ...EI LAPSI ....EGA NÄLGAS PERESID ISADEMAAL
TOIDUPANGA BUSS:::TULEB ALLES HOMME ((MUNADEGA))
MA TEAN :::AGA KUHU SIIS / 25. märts 2016, 16:19
KAS JÄTAME """ ABI OTSIVA INIMESE ÜKSI KOJU---- -- KES ON JUBA HAIGE::?
VALITSEJAD,,ISANDAD REF .ERAKONNAST .. JA RIIGIKORD ,,SEADUSED JA SIIS SUUR OMAVALITSUS MAAL... --- ENAM EI PÄÄSTA HAIGEID;;;
KÜSISIN AINULT TALVEKS KÜTTE --PUUD;;; KUULAKE NÜÜD,,, (((MÕNITAS JUST VALD ÜHTE HAIGET ---ET KUI SAUNA KÜTMISEKS PUID KÜSISIN .::::.SIIS -SOTS, TÖÖTAJA ---KÄRATS ,,HAKKA SUNA PILETEID KA LAUPÄEV RAHA KÜSIMA???? ,,
AGA ET ,, KÜLA MEES --- 80.aastane NAABER --KA PESEB SINU SAUNAS ---KELLEL 2OO5 ---KAEVUST VESI ÜLDSE KADUS,
NO KAS SIIS ---VANURI KÄEST VEE JA SOOJA --EEST RAHA KÜSIDA::?
JÄTKAN::: VALLA ÜLEMUSED ::::!
1:: ESIMENE SÕNA ON LASTELE ---""SEE ONGI TEIE PERE ,,MURE -- TEIE PROBLEEM ---KAS PALKATE HOOLDAJA ISE ---VÕI OTSE TEE---VANADE --KODU (( KA SINNA OM PIKK OOTE AEG)))) JUST 2000.a.juba --- REFORMI ERAKOND-----TEGI UUSI SEADUSI HULGIM:::
ET RIIGI.--SEADUSED JA VALLA KORD ENDISI TÖÖTAJAID KA EI AITA::))) SURE ÄRA --JA ONGI LÕPP
h
Harri/ 25. märts 2016, 15:04
Kas täna Anne Veskist ei ole lehes midagi kuulnud millise kleidis pühade ajal käib.
k
Kuritahtlik hooletus!/ 25. märts 2016, 14:59
Rumalad, saamatud, tahtejõuetud, kohusetundetud ja vastustundetud lapsevanemad on saanud järjekordse võimaluse oma riiki tümitada. Jõudu teile vaimumoonakad! Ärge te jumala pärast ise oma laste kasvatamisega tegelege, otsige ikka süüdlasi igalt poolt mujalt ja ärge mingi hinna eest "peeglisse vaadake"!
t
teisel pool merd pole sul mingit riiki!!! Kirjuta omale see üles!/ 25. märts 2016, 17:58
keegi ei taha eestlasi sinna, kasige kord koju. Eestlased sooritavad teisel pool merd nii palju kuritegusid, kellele sellist rajaka rahvast vaja on. Saage hakkama omal maal!
m
minul ei ole,aga teie olete siis Rootsi Kuningriigia ja Soome Vabariigi/ 25. märts 2016, 18:42
juba erastanud ??? Noh,teil kasutusel ameeriklaste torud,mis teil viga.
Aga on ikka himud kristlikel ja ülimalt õigetel eestlastel !?
Ep jää tee Allahi teenritest maha .
s
see on aus ja õige arvustus siinsete rojude kohta/ 25. märts 2016, 19:18
need pole ju inimesed ja vaesed RE esindajad peavad sellise kõntsa eest peaaegu näljaselt vedelema oma eralennukites,sooja mere äärsetes villades ja tühjaks tegema ämmade kappe.
Kas neil on kerge ?
o
../ 25. märts 2016, 14:57
olen sellest juba aastakümneid rääkinud, meie omad paljud erialata noored, kes olid omal hääl ärastamiste ajal sunnitud ausate vanemate abiks tavalisele tööle minema, sest siis olid ka neil töökohtadel veel inimväärsemad palgad, see tähendas seda et hiljem tekkisid pered ja enam ei suudetud edasi õppida, oli tarvis ausate perede järglastel tarvis ka eluase muretseda- teadupärast ausatel vanematel ei olnud tavaliselt palju võimalusi ka lastele majake või lisakorterid ja maatükikesed üle riigi ärastada või odavalt vaadata.Need pered ja noored ongi meil riigis tarvis aiadata uutele ametitele, kas siin on midagi ülirasket, võõrsilt tulijaid suudetakse ümberõppele panna, oma eestimaa kodanikku aga ei jõuta.See aga viibki ka need kuritegevusele, sest pole ju muud väljapääsu, aju ei pea raskusele vastu.Hetkeni käib koolides ka üks liinitöö meetod, kes veits nõrge,. astu kõrvale, riiki ei huvita süsteemi muudatus, aidata kõiki, sest meil ei sünni kõik ühtede geenidega, ühtede geeniuste geenidega, vaid ikka väga erinevate geenidega, juurde muidugi oma noore tahe, kuid tihti on ka omale tahtele koolist tarvis tõuget edasisesk, mitte aga tagasi ja mahajooksuks.Meid on järele jäänud niiii vähe, meil oleks ju mõtet teha midagi selleks muutuseks, mitte kõik ei sünni tapjatena, pättidena jne... vaadakem neile lastele näkku lasteaias ja esimestes klassides, ei ole seal ühegi näos veel sellist välja lugeda, kuid seda saab juba mõni klass edasi selgelt lugeda, kes on mahatõukele juba määratud.Siin tuleb ka see probleem, mahatõukel olijaist tulevad enamasti ka probleemsed pered edasi, kõik läheb ikka endises keerises, no tehkem mingeid muudatusi.Veel on suured tekstid ülirikastest, kuidas see mõjub siis neile, see on omaette teema , ausalt pole iial olnud võimalikud ülirikastumised ega ole ka praegu.
v
veel/ 25. märts 2016, 14:43
Kadunud on ka vanavanematel võimalus lapselapsi kasvatada. Tehke see osa korda ja kõik laabub, alati on ju laabunud.
t
The Cultural Virus To End The Human Family Revealed/ 25. märts 2016, 14:50
Kallis inimene, keegi ei tahagi seda olukorda muuta, läheb veel hullemaks ja vanematel kaob tasapisi üldse õigus oma lapsi kasvatada.
j
juutide MTÜ-d on kõige taga,/ 25. märts 2016, 21:55
oi kuidas oleks Aadut vaja.
k
?/ 26. märts 2016, 08:41
HITLER --OM AADU/ 29. märts 2016, 06:23
JA LÖÖB UUESTI EUROOPAS KORRA
ET IGA ÜKS ---ENAM EI PIIKSU KA ---VAID RIIGIKORD----
TEGELEB OMA TÖÖ--RAHVAGA ISE::
p
paraku/ 25. märts 2016, 16:05
Tänapäeva vanavanematel ei ole lastelaste jaoks aega. Teleka vaatamine ja poodides käimine on olulisemad.
KUI --SINU EMA ELAB ÜKSI/ 29. märts 2016, 18:48
SIIS SELLISE RAHA--SUMMAGA ---EI HOIAKS ÄRA KAHTE LAST::
EGA POES KÄIMISEST --NAGU KA LASTEGA --PÄÄSU POLE ?
AGA VANAEMAD ---EI SAA SELLIST VASTUTUST VÕTTA
LAPSED --VAJAVAD KÕIKE::
KUI --SINU EMA ELAB ÜKSI/ 29. märts 2016, 18:48
SIIS SELLISE RAHA--SUMMAGA ---EI HOIAKS ÄRA KAHTE LAST::
EGA POES KÄIMISEST --NAGU KA LASTEGA --PÄÄSU POLE ?
AGA VANAEMAD ---EI SAA SELLIST VASTUTUST VÕTTA
LAPSED --VAJAVAD KÕIKE::
e
Esta/ 25. märts 2016, 23:05
Kuhu see siis kadus? Rahaliselt lapselapsi toetada on paljudel küll raskevõitu või võimatu, aga seltsiks olla, ära kuulata, juttu rääkida?
JUTU RÄÄKIMINE ____::KALLIS EESTIS / 4. aprill 2016, 09:30
POLE PAHA-------AGA INIMESED VAJAKSID IKKA PALJU ENAMAT,,,
1;;; EGA NEED LAPSED KÜLL APPI EI JÕUA ;;;
2,,KA NEMAD KASVATAVAD OMA LAPSI...
,,JA NÜÜD NEED VANAD KA KAELA PEALE;;???
SEE ONGI SÜSTEEMIS --JA SEADUSTES VIGA ,,,,
KUI ----OMAVALITSUSE AMETNIK VISKAB ETTE .......
""KUS OM TEIE LAPSED ---ET ABIKÄTT TULITE KÜSIMA:: ????
p
Psühhiaater/ 25. märts 2016, 14:23
peaks ikka tedma, et depressioon ja skisofreenia pole niisama kergelt ravitavad.

n
no mis/ 25. märts 2016, 14:15
nüüd jälle ei meeldi?!
parimad inimesed on juba 41-sest aastast välja selekteeritud, niinimetatud uue vabaduse ajal kodumaalt kodust väljatõstmise kartuses välismaale tööle pagendatud, loogiline et allesjäänute hulgas on noorte pättide protsent kõrge, sest isad-emad peavad mitmel kohal rabama ja laste jälgimiseks lihtsalt pole aega
t
25. märts 2016, 13:54
Tänan autorit selle sõnavõtu eest, skisofreeniliselt juhitud riigis ei saagi vaimselt terved noored kasvada ja probleemi lahendus ei peitu kuidagi noorte võlla tõmbamises.
n
no/ 25. märts 2016, 14:06
teil polegI lahendusi, ainult soiute.
k
kalle/ 25. märts 2016, 13:43
Ei tea, kas ikka on meie nägu. Pigem ikka üliliberaalse lääne masskultuuri nägu. Lollusi õpiti vahepeal telest, nüüd õpitakse neid internetist.
l
25. märts 2016, 14:30
Loll saab ilma netita ka olla, kui ikka venematelt sinna kõrvade vahele midagi ei kogune, siis...teadagi! Õpi teiste vigadest, no kohe mitte ei taheta seda tõde omaks võtta ja kui emmed-issid joodikud või kriminaalid on, noh siis ka head nahka eri tule!
i
Ikka/ 25. märts 2016, 13:36
eelkõige meie seni siin valitsenud valitsejate nägu.
m
Meil meie ajal / 25. märts 2016, 13:33
Oli vaja kool lõpetada, amet õppida, vahel kogu eluka ja elus edasi minna: Pere, elamine jne.
Nüüd enamusel noortel see võimalus puudub. Vanemad aitavad gümnast läbi, aga edasi - kõik ei saa kõrgkooli. Pole tegevust, pole teenistust, pole elus edasiminekut. On tegevusetus ja meeleheide noormeestel. Tüdrukutel on lihtsam. Kui ilus nägu ees, siis väljamaale ja mõne rikkama ees ikka saab jalgu hargitada...
a
aquq/ 25. märts 2016, 15:34
Ei aita see korgkoolis oppimine ka midagi kui riik ei vaja tootajaid ei ja suhtumine on et uppuja paastmine on uppuja enda asi.
1
13,33/ 25. märts 2016, 18:01
tänapäeval on ka kool lõpetada, amet õppida kogu eluks ja elus edasi minna: Pere, elamine jne. Mitte midagi ei ole muutunud. Ametikoole on ka üle Eesti igale maitsele. Lihtsalt mine ja omanda, mitte midagi keerulist. Lihtsalt need noormehed, kes pole oma isalt midagi saanud...no peksa vast ikka mitte midagi kõrval. Nad ei kavatsegi omalt poolt peresse panustada või lapsi kasvatada. Hing vaid viha ja ebaõiglust täis. Neid, kes neile liiga tegid, nad ei puutu. Puuduvad neid, kes vastu ei suuda no kas või arvuliselt.
Te isad olete ise ära määranud, kas teie pojast saab konkurentsivõimeline mees või lihtsalt tiksuja ja kraakleja, kes Sinu kombel oma lapsed leivast ilma jätab ja tööd teha ei viitsi ega kavatsegi MITTE KUNAGI.
Kui riigi süü siin olemas, siis selles vaid, et pole osanud teist välja peksta isa kohustusi.
Naised on aru saanud, et iga töö on sõltumisest lihtsam. isegi üksi lapsega.
Et see sinu harkjalg ükskord sulle kurku kinni jääks. No ausalt. Ääretult ebameeldiv on seda lugeda. Kuidagi kurb, kui mehed sellised õelused on.
Ära paljasta oma labast ja kurja hinge! Vastik on.
p
pole,pole,/ 25. märts 2016, 22:09
küll teid kaltsupead paika panevad,hakkate seisma laua kõrval kui isand sööb.Äärmiselt rumal jutt 13,33-lt.Just selline naiste hoidmine pilpal ja laste vabakasvatus ongi ühiskonna kuristiku äärele tirinud.
Samas moslemid ja mitte ainult,vaid ka teised lõunamaalased austavad oma
esivanemaid ikka väga.Isegi venes on olukord tunduvalt parem.Vaadake millises
seisus on kooliõpetajad,lasteaiakasvatajad,kes ei tohi selliste värdjate lastele ühtegi keelusõna õelda.
2
22,09/ 26. märts 2016, 00:14
selliste kraaklejate peredes seisvadki naised laua kõrval, kui joodikust isa sööb või joob. Lapsed seisavad ka. Kuni on nad lapsed. siis kahju, aga üks päe on nad sellised nagu sina ja siis pole neist isegi kahju enam. Siis teevad nad ise kahju, kuna vaja ära maandada, et isa oli despoot. Siis saavad valimatult kõik, kes pole selle isendi raskes lapsepõlves mitte kuidagi süüdi. Aga nohh, sinu lapsed ise tead. Kas hävitad ise, või annad elujõu-konkurentsivõime ja väärikuse ise. Muid valikuid pole.
Ära räägi siin austusest, kui austusest ei tea sa mitte midagi. Sina pead hirmu austuseks, aga austus on midagi õilsamat, mida iga isend personaalselt välja teenib elu jooksul. Teed tööd hästi, oled austatud töötegija, teed halvasti või üldse mitte, ei austa keegi. Oled kohusetundlik lapsevanem austatakse, oled närvihaige rusikavehkija, siis mitte. Ja neorootilised mehed pole seda ka. Mees peab olema mees, suur ja ilus ja tasakaalukas peremees, mitte neurootiline säraküünal.
Ei tasu rätipeadega hirmutada, meil odinlased kaitsevad naisi. Seega määri pähe oma rätipead!
m
Meil meie ajal / 25. märts 2016, 13:33
Oli vaja kool lõpetada, amet õppida, vahel kogu eluka ja elus edasi minna: Pere, elamine jne.
Nüüd enamusel noortel see võimalus puudub. Vanemad aitavad gümnast läbi, aga edasi - kõik ei saa kõrgkooli. Pole tegevust, pole teenistust, pole elus edasiminekut. On tegevusetus ja meeleheide noormeestel. Tüdrukutel on lihtsam. Kui ilus nägu ees, siis väljamaale ja mõne rikkama ees ikka saab jalgu hargitada...
a
25. märts 2016, 16:52
ametikoole on pragugi. Aga kasvatuseta ja armastuseta jäänud poisid lihtsalt ei viitsi ega tahagi, tahavad vaid tiksuda. Kõik on nende jaoks liiga raske. Tööl käia raske, peret luua ja selles püsides lapsi kasvatada ülemõistuse raske. Nende isd pole nende jaoks midagi teinud ja nemad ka ei kavatse, nad näevad, kui kohustusi ei täida, ei juhtu midagi.
Aga need harkis jalad võid endale sujuvalt kurku tagasi toppida. Enamus naisi on tublid, nad õppivad ja töötavad,Rikkaid pole nii palju, kui on ilusaid naisi. Lihtsalt iluga ei tee midagi, kehaga võid teenida vaid lõbumajas. Kuid see amet ei kuulu rubriiki "Tüdrukutel lihtsam". Sa lihtsalt ei viitsi tööd teha, siis lohutad, naistel lihtsam. Kui lihtsust taga ajad, aja oma pee püsti, küll su mõni papik läbi trukib. Siis vaata, mis hind sinu leivaraasukesel rikkuri laualt on!
k
kui jumalal on plaanis mu lapsi karistada,/ 25. märts 2016, 13:22
siis karistagu nende asemel mind, sest olen oma lapsi valesti kasvatanud.
k
konn/ 25. märts 2016, 13:11
Miks ma polnud metsavendade nägu ja tegu-sest oli riik ja kord-kgb. Ei tahtnud ju sattuda kulaagi mingi komu kõri veristades. Täna on lollid arvutimängud ja seadused mis on tittedele. Küsige N-Tartolt kuidas oli elu poliitvanglas. Vanglad on nagu spad.

k
25. märts 2016, 13:09
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
k
kui see ühe jalaga kesiku-r..... üles puua ,siis kaovad kõik kurjategijad/ 25. märts 2016, 13:35
jääte alles ainult teie.oskuslikud mürgitajad,põletajad ,tapjad ja muidu igati kenad inimesed.
e
EI tea..../ 25. märts 2016, 13:06
kas peaks olema just psühhiaater, et arusaada tänapäeva noortest. Elatakse ükspäev korraga ja ei mingeid probleeme. Ei tea kas ikka kõiges on süüdi ühiskond.
j
Just ühiskond/ 25. märts 2016, 13:44
koos lastevanematega ongi sellise nooruse kasvatanud.
A
JA VAESUSES KASVANUD --NOORED/ 25. märts 2016, 16:22
ARVAN---KÜLL ;;""SEST JUST NÄGIN NAABRI JUURES
6.LAST ---""TOIDUPANGA ---BUSSI..
t
Teletups./ 25. märts 2016, 14:54
Ta rohkem poliitik ja administraator.
Psühhiaater vaid selleks, et pildil olla ja ...
e
Eestis/ 25. märts 2016, 15:05
On võõrsilt tulnud lodevate kommetega presidendi "eeskujul" kärgpered ja üksikemad. Lastel pole isasid. Poisslapsed kasvavad vanamammider ja emmede seelikusaba varjsu. Pätikestel silitavad rumalad vanmeda ja mmed päid ja haletsevad neid igal sammul. Praakkodusid on riik täis siit ka palju kaabakaid ja jõhkardeid. Kodudes nännuttakse, tööd tegema keegi ei õpeta, ainult saamamehed tulevad halbadest kodudest.
j
jah/ 25. märts 2016, 16:46
On ekslik arvata, et peade silitamine teeb kellestki kurjategija. Hoopis vastupidi, ei saada aru, et ka noormehed vajavad hoolt ja armastust. Aga pea silitamise kõrvale võiks käia ka kasvatamine. Ainult peasilitamisest ei piisa. Ja kasvatamine tähendab lapsega suhtlemist ja rääkimist. Võib-olla ei oska ta oma emotsioone kontrollida. Töötegemise õppimine käib alaealisel koos vanemaga. Ei ole nii, et annad harja kätte ja käsid lapsel korter puhtaks nühkida. Noor ei teagi, mis tööd ta teha tahab. Jälle on siin abiks suunamine ja juhendamine, erinevate tööde katsetamine. Kasvõi söögitegemine koos emaga. Saamameestest - tuleb õppida teistega arvestama ja ühiskonna reegleid. Inimesed on erinevad. Eriti raske on emotsioone väljendada ja lugeda noormeestel.
7
7.päeva adventist/ 25. märts 2016, 13:01
Ateismi,darvinismi ja ka okultismi viljad,kui kõik poliitikud ja kõikide parteide tippjuhid on massoonid,no mida oodata sellislt lutsiferjaanlikult ühiskonnalt,tagakärjeks on seestinud,peast segi ja närvihaiged ja psühopaatsed noored.
s
see'ep see ongi/ 25. märts 2016, 13:00
e
25. märts 2016, 16:40
emapalgalised pole kaugelt 20.
e
25. märts 2016, 17:25
esimesed emapalgalised sündisid 2004. Seega üle 12 a nad olla ei saa. Kaugelt mitte 20.
õ
Õigus/ 25. märts 2016, 12:57
see on! Ümberringi on nii palju kurjust, et see nakatab, eriti noori hingi.
ü
KA see -- aastate vaesus/ 25. märts 2016, 14:39
üksik emade palk ja pärast virelemine ,""kuupalgaga
Ei ole normaalne --rikastega lapsi võidu koolitada,
e
Eva/ 25. märts 2016, 12:54
Mina arvan, et asi on selles, et praegune noor põlvkond on suures osas jäänud ilma vanemlikust hoolitsusest ja järelvalvest.
90.ndate pintsaklipslased pühendusid töönarkomaaniale, kodus käidi vaid ööbimas, kui sedagi. Kõik tahtsid kasutada avanenud võimalusi äri tegemiseks ja rikastumiseks. Rikkaks said vähesed, pankrotti läksid paljud. Sellega kaasnes käegalöömine ja uimastid enesetunde parandamiseks. Kellel siis veel aega ja tahtmist oli lastega jannata?
Hilisematel aastatel hakati käima tööl välismaal ja jäeti sageli teismelised lapsed täiesti omapead koju.
Lapsed aga vajavad vanemate tähelepanu ja hoolitsust rohkemgi kui paremaid materiaalseid tingimusi.
Kõik see jätkub praegugi ja veel hullemini. Nii et kukupaisid noorte põlvkondi polegi niipea oodata.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee