Maailm

Mida teame Brüsseli rünnakute ja ründajate kohta?

Õhtuleht.ee, 24. märts 2016 10:18

17 KOMMENTAARI

z
Zionistid/ 25. märts 2016 18:51
Et see oli kokkumäng ja inimeste ohverdamine psühhopaatidest ladviku poolt. Kõik kavandatu oli kaua teada ja vaikiti maha. Oma kodanike õigustel tallatakse lihtsalt. Mitte kedagi pole maha lastud ega vangi pandud. Imaamid tähistavad õnnestunud segadust. Ei mingit rassismisüüdistust ega vihaõhutamist ei ole, ega. Tallatakse laipadel ajakirjanduse abiga. Ajakirjandus aitas maha vaikida ja rahvast mõnitada, nüüd ajakirjandus teenib meeletuid summasid õnnetuse üle "heietades" .. väga alatu..
ü
üx/ 25. märts 2016 15:43
Kaua peab neid õhkulastud molusid siin õhtulehes veel vahtima? Neid ei saa isegi loomadeks nimetada, see oleks loomade solvamine. Elukad, tõesti on neid lihtsalt jälk vaadata, säästke palun kaasinimesi!
n
nii/ 27. märts 2016 00:32
nunnud väikesed seasilmakesed
u
U./ 25. märts 2016 08:48
Tegu oleks just, kui poest pisi näppajatega. Hullem veel.
m
Mees/ 25. märts 2016 08:12
Tublid mehed olid, risti ette ei löönud. Karistada ka ei saa neid, sest neid lihtsalt ei ole. Vaatavad saadanad sealt ülevalt ja irvitavad. Ei saa elada koraani järgi mis kirjutati kõrbes tahmas peaga. See rohkem muinasjuturaamat mida tahetakse sigaduste kilbiks võtta. Ikka oma mõistusega tuleb mõelda kui seda on.
t
TEADA/ 24. märts 2016 21:05
j
Jaak/ 24. märts 2016 19:20
Selliseid toob nüüd Merkeli ees koogutav Rõivas nüüd eestisse sisse!
t
Teame seda/ 24. märts 2016 13:30
et nad olid islami rotid, perversse jumala allahi ning tema pedofiilist prohveti muhamedi austajad.
a
asi selge/ 24. märts 2016 12:54
me teame, et brússelis oli ette teada, et rúnnak tuleb, me teame, et mitte midagi ei vóetud ette.
Kas on veel kúsimusi?
p
Pakun/ 24. märts 2016 12:58
Nii Prantsusmaal kui ka Belgias on juba see olukord, kus potentsiaalselt ohtlikke inimesi on niipalju, et antud nimekirjadel ei ole enam mõtet. Ei ole võimalik ennetada, kui sihtmärke on palju. Kui sul on mitu tuhat riski-isikut, siis kellele sa reageerid?
Samamoodi, kui sigralisatsioon läheb koguaeg tööle, siis keegi enam ei reageeri.
l
Lisaks/ 24. märts 2016 13:02
Kui nimekirjad venivad pikemaks, kui hallata jõutakse, siis tuleb hakata nimekirja kärpima. St, välja jäetakse ohtlikud isikud lihtsalt seetõttu, et nad on ohutumad. Nad ei suuda pidada 24h järelevalvet kõigi Süürias sõdimais käinud isikute üle. Kujuta ette, miline peaks olema järelevalve. Siin on vaja totaalselt erinevat lahendust.
j
Jaak/ 24. märts 2016 19:22
Brüsseli Juncersid on moslemite rahaga äraostetud korruptandid, kes oma ahnusega on asunud Euroopat moslemeist saastaga anastama.

i
islam/ 24. märts 2016 11:48
s
Siis/ 24. märts 2016 11:40
jääme ootame millal esimene islamivähkkasvaja oma sisemise ilu avab.
Mõtle kui tore : http://www.ohtuleht.ee/724254/belgia-terrori-noorim-3aastane-ohver-heitleb-elu-eest
ja arstid saavad tööd süle ja seljaga ega lähe enam Soome, ja narkopolitsei saab tuule tiibadesse ja päästeamet võtab aga tööle ja majandus elavneb.
Huvitav mitukümmend miljonit siia lapi peale ära mahub ?
l
Lisaks/ 24. märts 2016 11:26
Ma saan aru, et on plaanitud nii rünnakuid tuumajaamadele kui ka keemiarünnakuid. Kui tõsiseks peab olukord minema, et ükskord ärgatakse. Prantsusmaal, Belgias, Inglismaal ja Saksamaal (igas neist riikidest) on vabalt ringi liikumas mitusada (ca 300) ametlikult ohtlikuks kuulutatud isikut. Need on isikud, kes kindlalt valmis viima läbi terrorirünnakuid. Radikaliseerunud isikute koguarvust ma üldse ei räägi.
Belgia ja Prantsusmaa saamatus veelkord tõestavad, et probleem on Euroopal üle pea kasvanud. Lasta sisse dokumentidega isikuid, anda neile EL passid ja võimaldada vaba liikumist Shengenis, on äärmiselt rumal.
Ah et pagulased? Miks siis nii suur hulk tuleks justkui tagasi saata? Miks nii suur hulk tulijatest on militaristi välimusega noored ja agressiivsed mehed? Miks nad on valmis surema (panema end põlema, virelema kehvades tingimustes), et üksnes ühte sihtriiki jõuda? Oma kodumaa eest ei soovi võidelda. Saate aru, et nii palju häirivaid tegureid, käitumismustreid ja vastuolu on tulijate seas.
ISIS on siiani pidevalt laienenud. Nad on hästi organiseeritud, omavad nii oma teadlasti kui IT asjatundjaid. Neil on toetajad ja magavad rakud EL-s. Nende ideoloogia levib kiiresti ning neilt on lekkinud väga kindlad euroopa vallutamise plaanid. Lisaks me teame, kui palju teenivad inimsmuugeldajad migratsioonikriisist. Minu küsimus on, kelle huvis on toetada kaose süvenemist EL-s? Miks on tausta arvestades, tehtud nii palju vastuolulisi otsuseid?
o
olge siis valmis / 24. märts 2016 11:19
saame ka oma isiklikud 7 ibrahimid ka khalidid varsti kätte meid rõõmustama.
v
Vastus/ 24. märts 2016 11:12
Nad on väike osa ammu alanud probleemist. Antud 5 aastat vana dok.film kirjeldab hästi, kellega on tegu:
https://www.youtube.com/watch?v=2qMW-UwkxDk
See probleem aina kasvab ja muretseda tuleb just uue põlvkonna pärast. Pole ju saladus, et osa moslemitest õpilasi keeldusid avaldama kaastunnet nii praegusele kui ka varasematele terrori-rünnakutele. Paar viidet:
http://www.express.co.uk/news/world/655135/Man-says-Muslims-celebrate-Brussels-attacks
http://www.nationalreview.com/corner/411452/french-muslim-students-refused-honor-moment-silence-char...
Üllatuseks moslemi kogukond on veel solvunud, et tehakse läbiotsimisi ja neid kahtlustatakse (pigem nähakse rünnakut nende vastu, mitte võitlust kuritegevusega). Oli vist RT uudistes. Olgugi, et Trump mulle ei meeldi, on ta kriitika moslemite kogukonna suhtes siiski õigustatud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee