TEHTUD: Kui Jaanus Karilaid meediale selgitas, et pidi kaotust tunnistama, võis Kadri Simson taamal võidurõõmsalt muiata. Tehtud!Foto: Arno Saar
Karoliina Vasli 24. märts 2016 06:00
SIMSON: "Kasutaks Savisaare sõnu, et ka ühehääleline võit on võit!"  

SIMSON: "Kasutaks Savisaare sõnu, et ka ühehääleline võit on võit!"  

Kadri Simson jätkab Keskerakonna riigikogu fraktsiooni juhina, kuna teda toetas 14 fraktsioonikaaslast, Jaanus Karilaidu 12. Karilaiu toetajad kavatsevad otsuse vaidlustada, Simsoni toetajad omakorda valmistuvad olukorraks, et nad parteist välja visatakse. 

"Tahate kõik Keskerakonda astuda või," lõõbib üks rahvasaadik eile ennelõunal Toompeal Keskerakonna fraktsiooni ukse ees, kui näeb seal seisvaid kümmetkond kaamerameest ja teist sama palju ajakirjanikke. "Hoopis suletud uste päev, nagu näed. Ei lasta Keskerakonda astuda," kostab üks reporter lõõpimisi vastu. Keskerakonna fraktsioon on omale uut juhti valinud juba peaaegu tunni ja selleks pandi fraktsiooniruumi isegi spetsiaalne valimiskabiin. Vahepeal kostab läbi ukse, et keegi teeb valjemat häält. Seinad ja puituks on siiski nii tummised, et jutu sisust pole aru saada. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (110)

Karilaidi fraktsioonile riigikogus... 26. märts 2016 13:40
Karilaidi fraktsioon, 14 keskerakondlast, ärge alluge riigikogus võimuhullule Kadrile ega tema toetajtele! Olge omaette ja tegutsege Kadri bande VASTU riigikogus! Teie ei ole mingid Kadri tallaalused! Edu teile selleks!
to maamees 26. märts 2016 11:14
On refikommunistide ideoloogia üks maale toojatest, kel on ülim heameel, et Simson ja Co on võtnud lõpuks ette Savisaare hävitamise, mida võimumarionetid on juba hiilgavalt eriti viimasel ajal teinud.Kui peale seda Keskerakond jääb püsima, siis ainult kuuleka puudlikoera staatuses
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS